İşe Yeni Başlayanlara Alınabilecek Olağanüstü 5 Hediye

Yeni bir iş yerinde ilk iş günü herkes için biraz stres demektir. İşinde ne kadar iyi olursa olsun herkes o gün biraz karın ağrısı yaşayabilir. 🙂 Bir tarafta yeni bir iş yeri, diğer tarafta yeni insanlar ve kafada binlerce soru işareti. Sanki hiç bitmeyecek gibi!

Yeni işe başlayan sevdiklerinizin heyecanına ortak olmak ve onları bu ilk iş gününde yalnız bırakmamak için işe yeni başlayanlara ne hediye alınır sorunuza cevap niteliğinde armağanları derledik.

Siz de onun mutluluğu benim mutluluğum diyorsanız hediyenizi seçmeden önce sizler için hazırladığımız bu listeyi mutlaka inceleyin!

Sümen Takımı

sumen-takimi

Eğer arkadaşınız yeni işine bir yönetici olarak başlamışsa onu bu önemli görevde ayrıcalıklı hissettirecek bir sümen takımı ile yeni işini kutlayabilirsiniz. Çünkü sümen takımları bir yönetici masasının en önemli tamamlayıcı aksesuarıdır. Diğer aksesuarlar sümen takımına göre kombinlenir. Bu yüzden yeni yöneticiler için alınabilecek hediyelerin başında sümen takımları gelir. Bu ayrıcalığı ondan esirgemeyin!

Kupa Bardak

ofis-kupa-bardak

Çay ve kahvesiz mesai mi olur! Hele bir de bu bardak en sevdiğiniz arkadaşınızdan hediye ise çayın kahvenin tadı bir başka olur. Yeni işe başlayan arkadaşlarınıza alınabilecek en güzel hediyelerden biri de her gün kullanacağı, onun zevkine uygun neşeli ve renkli çay kahve fincanlarıdır! Eminiz ki o fincanı ne zaman eline alsa hep sizi anımsayacak ve onu ne kadar önemsediğinizi unutmayacaktır.

Dolma Kalem Seti

dolma-kalem

İşyeri kalemsiz düşünülebilir mi? Düşünülemez!  Ancak dolma kalem kimileri için bir sevdadır, birçoğuna göre çok daha fazla anlam ifade eder. Önemli anlaşmalara, kritik kararlara o kalem ile imza atacağını biliyorsunuz.  Öyleyse ona şık bir dolma kalem alarak ne zaman önemli bir karara imza atsa bu kararın bir parçası olduğunuzu, onun arkasında yer aldığınızı hatırlatmak istemez misiniz?

Masaüstü Organizer

masaustu-organizer

Yeni bir işe nasıl başlarsan öyle gider derler. Masaüstünüz ne kadar dağınık olursa, o oranda işlere hakim olamaz hale gelebilirsiniz. Masanızdaki karmaşa işlere de yansıyacağı için aslında önce işe masayı düzenlemekten başlamak gerekir. Masaüstündeki karmaşayı önlemek konusunda kahraman aksesuarlardan birisi olan masaüstü organizer harika bir hediye olabilir. Kalemler, notlar, zımba telleri ve hatta telefon dahil olmak üzere her şey düzenli bir şekilde dursun kim istemez ki?

Ajanda

2016-ajanda

İşe yeni başlandığında öğrenilen şeyleri bir süre akılda tutmak mümkün olamayacağına göre o anlarda ajanda imdada yetişir. Zira her türlü gerekli bilgi ajandaya günü gününe kaydedilebilir ve böylece yeri geldiğinde rahatlıkla değerlendirilebilirO zaman arkadaşınızın en büyük kurtarıcısı olacak güzel bir ajanda da ilk iş günü için iyi bir hediye alternatifi olarak değerlendirilebilir.

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 Yorum

  1. Hatice Kulku dedi ki:

    Her zaman ilk defa işe başlayan ya da yeni terfi etmiş olan arkadaşlarıma küçükte olsa hediye almaya çalışırım. Bu hem onu motive eder hem de yıllarca okumanın verdiği mutlulukları toplamaya başlar diye düşünürüm. Aynı şekilde bana da gelen hediyelerin olması mutlu eder. Ben aynı zamanda ofisimizi mis gibi kokutan çiçeklerden de vazgeçemem.

  2. Buğra Özyurt dedi ki:

    Bana daha önce dolma kalem hediye edilmişti. Klasik ama vazgeçilmez hediyelerden biri. Hediyenin yanında iliştirilen not “Büyük işlere imza atman için” şeklindeydi. Hoşuma gitmişti klasik olmasına rağmen. Güzel öneriler için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir