Toplam 12 sonuç

Sümen Takımları

Bir ofisin değişmez masa üstü eşyalarının başında sümen takımı gelir. Hem gelenekseldir hem de vazgeçilemeyecek kadar karakteristik deri sümen takımları hem şık hem de dayanıklı olduklarından sıklıkla tercih edilir. Sümen takımı ürünleri, önemli notlarınızı ve evraklarınızı saklamaya yarayan masa sümeni, masaüstü kalemlik, isimlik, küp notluk, sümen tablası, blok notluk, takvimlik ve kartvizitlik gibi farklı parçalardan oluşmaktadır. Bazı sümen takımı çeşitleri bu parçaların hepsini kapsarken bazıları sadece birkaç parçadan oluşabilir. Bir masa üstü aksesuarı olan sümen takımı, aynı zamanda prestijli, şık ve kullanışlı bir ofis hediyesi olarak düşünülebilir. Ofisi olan veya ofiste çalışan yakınlarınız ve sevdikleriniz için hediye edeceğiniz sümen takımı ile onların çalışma ortamlarını güzelleştirebilirsiniz.

Avansas.com’da beğeninize sunulan ürünler, kaliteli deri malzemeden üretilen, uzun ömürlü, şık ve kullanışlı ürünlerdir. Siyah, kahverengi ve taba renkli deri sümen takımları kullanışlı ve asil bir hediye olmalarının yanında uygun fiyatlı olmasıyla da en çok tercih edilen ofis hediyeleri arasında yer almaktadır.

Deri ürünleri arasında bardak altlıkları, kumanda kutusu, kalemlik, masa pedi ve mouse pad gibi birbirinden şık ve kullanışlı ürünler bulunmaktadır. Derinin kalitesi ve asaleti, çalışma masalarına farklı bir görsellik, kullanım için de uzun ömürlülük sağlar. Türkiye’nin internetteki ilk ve en büyük online ofis ve kırtasiye malzemeleri sitesi Avansas.com’da uygun fiyatlarla satışa sunulan deri ürünleri, bir ofiste duyulan tüm ihtiyaçları kapsar. Deri ürünleri kahverenginin farklı tonlarından ve birçok kişinin vazgeçilmez rengi olan siyahtan oluşmaktadır.

İş hayatı birçok stresi de beraberinde getirir. Dağınık çalışma masaları, arandığı zaman bulunmayan etrafa saçılmış gibi faktörler de çalışma şevkini düşürür. Avansas.com’da bulunan Sümen takımları ve deri ürünleri derli toplu bir çalışma ortamı sağlar. Elinizi attığınız zaman kolayca erişebileceğiniz kalemler ve not kağıtları, kartvizitler, programınızı pratik bir şekilde düzenleyebileceğiniz ajandalar için tasarlanmış bu şık ürünler aynı zamanda prestijli birer hediye olarak da dikkat çekmektedir.