Ürün Kodu: 83357

Marka : DB

Product State: A0

Db Lpt03 Ahşap Notebook Yükseltici

Product State: A0
  • 50x26x8-12,5 cm ölçülerinde
  • Sonome meşe renginde
  • MDF gövde
  • 3 bölmeli
  • TSE onaylı E1 kalitesinde

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Db Lpt03 Ahşap Notebook Yükseltici Özellikleri
Kaplama cinsiMDF kaplama
Ürün rengiSonome meşe
Bölme sayısı3 bölme
TSE onayıVar
KaliteE1
Ölçüler50 x 26 x 8 - 12,5 cm
Ürün MateryaliAhşap
MontajÜrün kullanıma hazır

Db Lpt03 ahşap notebook yükseltici özellikleri kolay kullanım sağlamanızı amaçlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ürün ahşaptan üretilmiştir. MDF cinsi kaplamaya sahiptir. Rengi somone meşedir. Ev ofis ve benzeri yerlerde kolaylıkla kullanıma uygundur. Ölçüleri 50 x 26 x 8 – 12,5 cm’dir. Izgaralı bir yapısı vardır. Dört adet ayağı vardır. Bu ayaklar sayesinde dizüstü bilgisayarınızın zeminle birebir teması önlenmiş olur. Ayrıca telefon ve bardak gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz bölmeleri bulunur. Toplamda 3 bölmesi vardır. Bu sayede dizüstü bilgisayarınız üzerinden işlerinizi hallederken bardağınızı güvenle yüzeye koyabilirsiniz. E1 kalitesinde Türk Standartları Enstitüsü onayı ile üretilmiştir.

Db Lpt03 Ahşap Notebook Yükseltici Kullanım Amacı Nedir?

Db Lpt03 ahşap notebook yükseltici, dizüstü bilgisayarınızı kullanırken kolay kullanım sağlamanız amacıyla üretilmiştir. Izgaralı yapısı sayesinde dizüstü bilgisayarın temas ettiği yüzeyde aktif bir hava akışı sağlar. Böylece cihazın aşırı ısınması engellenmiş olur. Bu sayede aşırı ısınmayla birlikte meydana gelen olumsuzluklara karşı cihazınızı koruyarak kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Bununla birlikte kullanım açısından da kolaylık sağlar. Üç ayrı bölmeden oluşan ürünün iki bölmesine de telefon, bardak ve benzeri eşyalarınızı koyabilirsiniz. Kısacası ürün aynı zamanda rahat kullanım alanı da sunmaktadır.

Db Lpt03 Ahşap Notebook Yükseltici Sağlıklı mıdır?

Db Lpt03 Ahşap notebook yükseltici ahşaptan üretilmiştir. MDF cinsi kaplamaya sahiptir. Ürünün plastik olmaması sağlık açısından daha kullanışlıdır. Herhangi bir kanserojen madde içermez. Ürünün üretiminde kullanılan tüm malzemeler Türk Standartları Enstitüsü onaylıdır. Bu sayede ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca dizüstü bilgisayarınızı kullanırken koyabileceğiniz bir yüzey alanı oluşturması açısından da kullanıcılar için sağlıklı bir üründür.

Db Lpt03 Ahşap Notebook Yükseltici Kullanışlı mıdır?

Db Lpt03 Ahşap notebook yükseltici kullanımı oldukça kolaydır. Oldukça kullanışlı bir üründür. Ürün özel kargo paketinde kullanıma hazır halde teslim edilir. Dizüstü bilgisayarlarınızda ofis, ev ve benzeri yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Somone rengi ahşap yapısı oldukça şık bir görünüme sahiptir. Dizüstü bilgisayarınızın yüzeyle temasını en aza indirgeyerek hava akışı sağlamak amacıyla ızgaralı şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede cihazınızın aşırı ısınması da engellenmiş olur. Dizüstü bilgisayarlarınızda işlerinizi hallederken aynı zamanda bir şeyler içmek isterseniz bardağınızı güvenle koyabileceğiniz bir bölmesi bulunur. Bu sayede bardaktaki sıvının dökülme riski de en aza indirgenmiş olur. Bir diğer bölmeye de telefon ve benzeri araç gereçlerinizi koyabilirsiniz. MDF cinsi kaplamaya sahip Db Lpt03 Ahşap notebook yükseltici, temizlik açısından da gayet kolaydır. Ürünün temizliğini nemli bir bez yardımı ile zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Ürünün üretiminde kullanılan malzemelerin TSE onaylı olması açısından da sağlıklı bir üründür. Kısacası dizüstü bilgisayarınızı kullanırken konfor alanı ve kullanım kolaylığı sağlayan Db Lpt03 Ahşap notebook yükseltici, oldukça kullanışlı bir üründür.

Db Lpt03 Ahşap Notebook Yükseltici Uygun Fiyatlı mıdır?

Db Lpt03 Ahşap notebook yükseltici fiyatı sağladığı imkanlar açısından değerlendirildiğinde oldukça uygundur. Ürün E1 kalitesinde Türk Standartları Enstitüsü onayıyla MDF kaplama şeklinde üretilmiştir. Böylece ürün, kullanımına uygun şekilde kullanıldığında uzun yıllar kullanılabilir. Uzun yıllar işinizi görecek bu ürün, uzun kullanım süresi ile birlikte değerlendirildiğinde fiyatını rahatlıkla karşılamaktadır. Ayrıca hızlı teslimat bölgesinde iseniz siparişiniz 1 iş gününde teslim edilir.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Db Lpt03 Ahşap Notebook Yükseltici
109,90 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.