Toplam 7 sonuç

Stick Yapıştırıcılar

Stick yapıştırıcılar okul ve ofislerde sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Konvansiyonel yapıştırıcıların aksine damlama yapmaz. Uygulayan kişinin eline bulaşmadan rahatlıkla yüzeye uygulanabilir ve yapıştırılacak nesne kolaylıkla yapıştırılabilir.

Bir diğer yapıştırıcı türü ise hamur yapıştırıcılardır. Bu tip yapıştırıcılar genellikle sabitlemek istediğiniz nesneler üzerinde kullanılır. Hamur yapıştırıcı çeşitlerinin en önemli özelliği yeniden kullanılabilir olmalarıdır.

Kullanım Alanları

Yıllardır Henkel gözetiminde üretilen dünyanın ilk stick yapıştırıcısı olma unvanına sahip ve uzayda bile kullanılabilirlik alan Pritt, stick yapıştırıcı sektörünün öncüsüdür. Her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz Pritt yapıştırıcılar, çevir-aç yapıları sayesinde büyük kullanım kolaylığı sağlarlar. Sadece ofis için değil, çocuklar için de oldukça keyifli bir kullanım vadeden Pritt, solvent ve PVC içermeyen yapısı sayesinde hem onlar için güvenlidir hem de kıyafetlere bulaşması halinde 20 derece ısıda makinada yıkandığında kolayca çözünerek iz bırakmaz. Kâğıt, karton, kıyafet, keçe ve fotoğraf gibi birçok malzemeyle uyumlu Pritt, bu sayede kullanım alanını genişleterek tek bir malzemeyle işinizi yapabilmenizi sağlar.

Stick yapıştırıcı çeşitleri daha çok markalara göre değişkenlik gösterir. Özellikleri aynı olmasına rağmen kaliteleri markadan markaya farklılıklar gösterir. Stick yapıştırıcı fiyatları kullanım alanlarının genişliğine bakıldığında oldukça makul bir seviyededir.

bant gibi konvansiyonel yapıştırma yöntemlerinin aksine bir paket içerisinde ayrı ayrı parçalar halinde satılan hamur yapıştırıcılar, yapıştırdığınız yüzeyde iz bırakmadan rahatlıkla çıkartılabilir ve başka bir yere yapıştırılabilir. Böylece bir nesne için kullandığınız yapıştırıcı parçasını kaldırarak duvara asmak istediğiniz bir fotoğraf için kullanabilirsiniz.

Hamur yapıştırıcı fiyatları da piyasadaki benzer ürünlere göre oldukça bütçe dostudur. Böylece bütçenize uygun bir şekilde evinizi dekore edebilir ya da ofiste önemli bir ilanı geçici olarak duvara asabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi GerekenlerStick yapıştırıcıyı kullanmadan önce mutlaka kapağını açtığınızdan emin olun. Aksi halde alttan baskı yapar ve yapıştırıcı kapağı ittiremeyerek mekanizmanın bozulmasına neden olabilir.

İyi bir sonuç alabilmeniz için yapıştırıcıyı uygulayacağınız yüzeyin temiz olmasına dikkat edin.

Stick yapıştırıcıyı uygularken fazla baskı uygulamayın ve işinizi bitirdikten sonra kapağını mutlaka sıkıca kapatın.

Stick ve hamur yapıştırıcı çeşitlerine ve fiyatlarına bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Hemen sipariş verin kargo bedava ve 1 iş gününde teslimat avantajıyla kapınıza gelsin. Ofis ve kırtasiye marketiniz Avansas.com’dan online ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.