Lamy

Toplam 27 sonuç

1930 yılında Josef Lamy tarafından kurulan Lamy, bir Alman kalem üretim şirketidir. Öncelikle üretime dolma kalem ve tükenmez kalem ile başlamış; ardından yelpaze genişletilerek mekanik kurşun kalemler, çoklu sistem kalemleri, mürekkepler ve mürekkep silgileri de üretilmiştir. Günümüzde sektörde önemli bir yeri olan Lamy, kaliteli kalemleri konforlu kullanım avantajı ile sunmaktadır.

Dolma Kalemde Geniş Çeşitlilik Lamy’de

Üretim hayatına dolma kalemlerle başlayan Lamy, bu alanda kendini oldukça geliştirmiştir. Çok sayıda model sunmuş ve kullanıcıların her türlü ihtiyacını karşılamayı başarmıştır.

  • Lamy dolma kalemlerin pek çoğu aynı tip uca ve mekanizmaya sahiptir.
  • Dolma kalemlerin özelliği paslanmaz çelik Z 50 uçlara sahip olmalarıdır.
  • Bu sayede basınca ve darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Gövdeleri de sağlam ve dayanıklı malzemelerle üretilmektedir.
  • Özel tasarım tutuş bölgeleri ile yazım konusunda konfor sunar.

Lamy dolma kalemlerin hemen hepsinde bulunan mürekkep penceresi oldukça akıllıca bir özelliktir. Bu pencere sayesinde kalemin ne kadar mürekkebi kaldığını kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Mürekkep akıtmaz özellikleri ile bu kalemler, daha temiz ve verimli bir kullanım olanağı sunar. Kartuşlu oldukları için tekrar doldurulabilirler ve kullanım ömürleri oldukça uzundur. Yazı yazmak için ideal kalınlıkta uca sahiptir. Esnek metal klipsi sayesinde cebinize, defterinize, kitabınıza sıkıştırarak rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Şık ve modern görünümleriyle dikkat çeken Lamy dolma kalemleri, gün içinde farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanına Hitap Eden Lamy Tükenmez Kalemler

Gün içinde en çok kullanılan kalem çeşitlerinden biri tükenmez kalemlerdir. Bu nedenle kaliteli seçenekleri tercih etmek önemlidir. Lamy tükenmez kalem konusunda gelişmiş ve dünyaca tanınmış bir markadır. Farklı özelliklere sahip pek çok tükenmez kalem ürettiği için farklı ihtiyaçlara hitap etmeyi başarır.

Okulda, evde, işte kullanabileceğiniz Lamy Safari tükenmez kalem, oldukça ergonomik bir tasarıma sahiptir. Dayanıklı plastik gövdesi ile uzun ömürlüdür ve metal klipsi sayesinde kolayca taşınabilir. Pratik bir şekilde değiştirilebilen ucu ve girintili grip ucu ile konforlu yazım deneyimi sunar. Farklı renklerde seçenekler sunar.

En sık tercih edilen tükenmez kalemlerden bir diğeri ise Lamy Logo Mplus serisidir. Paslanmaz çelik klipse ve uca sahip olduğu için darbelere karşı dirençlidir. Ergonomik gövdesi ile kolay tutuş olanağı sunar ve rahat bir yazma deneyimi yaşatır. Parlak renkli gövdesi ile oldukça şık bir görünüme sahiptir. Kağıt üzerinde kolayca kayan ucu sayesinde hızlı ve net bir şekilde yazı yazabilirsiniz. Metal klipsi de cebinizde ya da defterinize takarak kolayca taşımanız için idealdir.

İnci Gibi Yazılar için Lamy Roller Kalemler

İnce uca sahip roller kalemler, özellikle küçük alanlarda okunaklı yazılar yazmak ve detaylı çizimler yapmak için idealdir. Küçük yazıya sahip kişilerin yazılarının daha net okunmasını sağlar. Lamy roller kalem çeşitleri oldukça fazladır. Bu kalemler, özel çelik uçları sayesinde basınca dayanıklılık göstererek daha uzun süre kullanım olanağı sunar. İnce olsa da dirençlidir ve kaliteli yazım özelliğini her zaman korur. Gövde tasarımı açısından farklı modeller bulunsa da her biri elinize tam oturacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede uzun süre yazmanız ve çizmeniz gerektiğinde siz konfor sağlar.

Lamy yelpazesi içinde yer alan bu oldukça çeşitli kalemlere Avansas sayesinde ulaşabilirsiniz. Gün içinde ihtiyacınızı kaliteli bir şekilde karşılamak için Lamy kalemlerine güvenebilirsiniz. Avansas’ın hızlı ve ücretsiz teslimat, ücretsiz iade, güvenli alışveriş gibi avantajlarından yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz.