Ürün Kodu: 83784

Marka : Ofisbazaar

Product State: A0

Ofisbazaar Yuvarlak Oturma Yastığı

Product State: A0
  • Tam ortopedik yapı
  • Poliüretan Sünger
  • 45 Densite Yoğunluk
  • Dayanıklı malzeme
  • Uzun ömürlü kullanım

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Ofisbazaar Yuvarlak Oturma Yastığı, uzun süre bilgisayar başında vakit geçiren kullanıcıların ihtiyacına uygun tasarlanmıştır.

Ürün AdıOfisbazaar Yuvarlak Oturma Yastığı
OrtopedikEvet
MateryalPoliüretan sünger
Sünger Yoğunluğu45 Densite
RenkSiyah
Ofis KullanımıUygun
Çap34 cm

Oturma Minderi Simidi:  oturma minderi kuyruk sokumu ve kalça kemiklerindeki basıncı düşürür. Sağlıklı duruş ve omurga uyumunu teşvik ederek konforlu bir oturma sağlar. Sağlıklı bireylerde oturma konforunu arttırır ve uzun süreli oturarak çalışanlarda oluşabilecek kuyruk sokumu deformasyonlarını engeller. Siyatik, yatak yarası, hemoroid, basur, kuyruk sokumu kemiği kırığı ve çatlağı, kuyruk sokumu kemiği eğrilmesi, kıl dönmesi, bel kayması, fıtık tedavisine yardımcı olur. Simit gibi görünmez! Oturma simidi ortasındaki boşluk özel tasarım kılıfı sayesinde gizlenmiştir. Bu sayede rahatsız eden medikal görüntü yerine günlük hayatta kullanıma çok daha uygundur. Bel destek yastığı ile bütünlük sağlar. Visco oturma minderi sıkıştırılıp küçültülebilir. Büyüyen yastık, orijinal formuna tekrar döner. Piyasadaki ucuz süngerlere göre çok daha kaliteli, sağlıklı, rahat ve dayanıklıdır. Officeküp sandalye minderi rahatlık ve kullanım konforu ile en şık ofis koltuk minderidir.

Ofisbazaar Yuvarlak Oturma Yastığı Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

Çabuk yıpranmayan ve dağılmayan yapısı uzun süreli kullanımı garantiler. 45 dansite poliüratan süngeri ve dayanıklı kumaş kılıfı sayesinde kolay yıpranmaz. Uzun mesai saatlerinde omurga uyumunu korur oturma pozisyonunu iyileştirir. Kaliteli ve dayanıklı yapısı ile kullanıcılarının beğenisini kazanan ürün duruş bozukluklarının önüne geçmek için idealdir.

Ofisbazaar Yuvarlak Oturma Yastığı Uygun Fiyatlı mıdır?

Sağlıksız bir duruşun ve ağrıların sonucunda oluşan sağlık harcamaları düşünüldüğünde oldukça uygun maliyete sahiptir. Ayrıca Ofisbazaar Yuvarlak Oturma Yastığı 45 densite poliüretan süngeri sayesinde ergonomi ihtiyaçlarına uygundur.

Ofisbazaar Yuvarlak Oturma Yastığı Evler İçin Uygun mudur?

Sağlam tasarımı ile ofislerde sıkça kullanılmasının yanında evden çalışanlar için de uygun bir üründür. Sadece çalışanlar değil, öğrenciler ders yaparken çalışma koltuklarına eklediklerinde rahat ederler. Bazı durumlarda bilgisayar oyunları uzun sürer. Çocuklar uzun süre bilgisayar başında vakit geçirir. Bu gibi durumlarda da oturma simidi çocukların, çalışanların ergonomisi için kurtarıcıdır. Konforlu ve ergonomik tasarımlı bir ortopedi ürününe ihtiyacınız varsa avansas.com üzerinden siparişinizi verebilir, çalışma alanlarınızda konforun tadını çıkarabilirsiniz. Ergonomik yapısı ve kolay kullanımı ile Ofisbazaar ortopedik bel desteği, avantajlı fiyatları ile sizleri bekliyor! 

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Ofisbazaar Yuvarlak Oturma Yastığı
69,90 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.