Pensan

Toplam 11 sonuç

1967 yılında İstanbul’da kurulan Pensan, kırtasiye malzemeleri sektöründe öncü olmayı başarmıştır. Kaliteli malzemeler ile üretim yaparak en kullanışlı ürünleri pazara sunarak kullanıcıların ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Farklı türlerdeki kalemleri ile kullanıcıların okul ve ofis ihtiyaçlarına hitap etmektedir.

Günlük Kullanım için Pensan Tükenmez Kalemler

Tükenmez kalem, belki de en sık kullanılan kalem çeşitlerinden biridir. Gün içinde pek çok alanda kurtarıcıdır. Çeşitli yazım işlerinde, farklı renklerde pek çok tükenmez kalem tercih edilir. Bu pratikliği ile öne çıkan tükenmez kalemler Pensan kalitesi ile sizlere sunuluyor. Pensan tükenmez kalem ile mutlaka gün içinde bir yerlerde karşılaşmışsınız. Sarı gövdeli, renkli kapaklı bu kalemler bir klasik haline gelmiştir. Bu kadar sık tercih edilmesinin en büyük nedeni tabi ki kalitesiyle alakalıdır. Paslanmaz çelik uçları, dayanıklı özel mürekkepleri ve plastik dayanıklı gövdeleri ile oldukça uzun ömürlüdür.

Pensan tükenmez kalem çeşitleri ile hem ofiste hem de okulda verimli bir kullanım yapabilirsiniz. Çeşitli özelliklere ve tasarımlara sahip farklı tükenmez kalemler arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm bu kalem çeşitlerinin ortak noktası, kaliteli mürekkep teknolojisine ve mükemmel yazım kalitesine sahip olmalarıdır. Genellikle kapaklı olarak tasarlandıkları için mürekkep kurumadan ve etraf çizilmeden güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca renk yelpazesi bakımından da oldukça geniş olan Pensan sayesinde farklı dokümanlarda yazım ve çizim yapabilirsiniz. Geniş kullanım alanına sahip Pensan tükenmez kalemler, her zaman yanınızda!

Çocuklarınız için Eğlenceli ve Güvenli Boyama Keyfi

Keçeli kalemler, oldukça canlı renkleri ve kolay kullanım özellikleri ile çocukların severek kullandığı boya kalemlerindendir. Ancak bunlar arasından doğru seçim yapmak önemlidir; çünkü bazı durumlarda tehlikeli olabilir. Pensan keçeli kalemler ise çocukların güvenli ve konforlu kullanımı için uygundur. İçeriklerinde insan sağlığına zararlı madde bulunmaz; uluslararası standartlara sahiptir. Bu kalemlerin sahip olduğu özellikler de oldukça kullanışlıdır. Yoğun pigmentasyonları sayesinde canlı renkler sunarlar. Aynı zamanda dayanıklı uçları ile uzun yazma kapasitesine sahiptirler. 

Evde, işte, okulda kullanım için ideal olan Pensan keçeli kalemler ile yalnızca kağıda değil çeşitli yüzeylere de yazım ve çizim yapabilirsiniz. Karton ve ahşap gibi yüzeylerde de üstün yazım deneyimi sunarlar. Ayrıca bu kalemlerin en sevilen özelliklerinden biri de yıkanabilir olmalarıdır. Yani mürekkepleri suya dayanıklıdır ve renklerinde herhangi bir solma olmaz. Ergonomik tutuş imkanı sunan gövdeleri sayesinde çocuklar rahatlıkla kullanım yapabilir. Aynı zamanda ucu dayanıklı olduğu için basınca da dayanıklıdır. Pensan’ın kaliteli ve kullanışlı keçeli kalemleri, hem yetişkinler hem de çocuklar için oldukça uygundur.

İmzalarınız Pensan Kalemleri ile Artık Daha Havalı

İmza atmak için özel olarak üretilen kalemleri tercih etmeniz gerekir. Bunun için Pensan, oldukça kaliteli imza kalemleri üretmiştir. Hızlı kuruyan mürekkepleri sayesinde kağıt üzerinde bulaşma yapmazlar. Aynı zamanda akışkan özelliğe sahip olan bu mürekkep, kesintisiz ve rahat yazım olanağı sunar. Yaylı ve paslanmaz uç da imza attığınız sırada akıcılık sağlar. Elmas ucu 1 mm’dir ve güçlü bir şekilde imza atmanızı sağlar. Hem dayanıklı hem de şık Pensan imza kalemlerini klipsli kapakları sayesinde cebinizde oldukça kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Pensan kalemlere Avansas sayesinde ulaşabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip bu kalemler arasından ihtiyacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Okulda, evde, ofiste kaliteli kullanım olanağına Avansas ile erişebilir ve aradığınız Pensan kalemi avantajlı alışveriş imkanlarıyla satın alabilirsiniz.