Ürün Kodu: 96276

Termo Deri 13,5 cm x 21,5 cm Alt Köşe Logo Baskılı Tarihsiz Ajanda/Defter

205,20 TL
KDV
DAHİL
‘den başlayan fiyatlarla KDV Dahil

Baskılı Ajanda/Defter Özellikleri | Ürün Açıklamasına Git

  • Kaliteli baskı
  • UV ve Lazer Baskı seçenekleri
  • Çizgili çizgisiz kareli sayfa seçenekleri
  • Siyah mavi kırmızı renk seçenekleri

Baskı Seçeneklerini Belirle

Cilt Rengi
Adet

Ürün Hakkında

Ajanda Nedir? Promosyon Ajanda Ne Demek?

Ajanda, yoğun iş temposunda, iş insanlarının randevularını ve programlarını kolay takip edebilmesini sağlayan tarihlerin yazılı olduğu bir defterdir. Her yıla özel olarak yeniden tasarlanır. Ajandanın içerisinde günlük veya haftalık düzenlenmiş programlar tarihlerle birlikte yer alır. Toplantılarını, randevularını veya yapılacak işlerini yazılı bir şekilde tutmak ve kontrol etmek isteyen kişiler bu defter çeşidinden yararlanırlar. Bu sayede yapılacak işler daha kolay ve sistematik bir şekilde takip edilmiş olur. 

Promosyon ajanda, firmaların kendi isimlerine özel tasarlattığı defter çeşididir. Firmanın kendi logosu, renkleri ve kısmen de olsa firmaya ait bilgiler içerir. Firmalar promosyon ajanda ile kendi şirketlerini temsil eden bir ürüne sahip olurlar. Promosyon ajandalar Avansas’ta termo deri üstüne firma logosunu kazıma şeklinde üretilmektedir.  Tercihe bağlı olarak tarihli veya tarihsiz olabilmektedir. Promosyon ajandaları yılbaşı, kuruluş yıl dönümü, fuar ve açılış gibi özel zamanlarda ve etkinlikler dağıtabilirsiniz. Hem müşterilerinize hem de çalışanlarınıza hediye edebileceğiniz en özel promosyon ajandalar için Avansas’ı tercih edebilirsiniz.

Ajanda Nasıl Tutulur?

Ajandalar hem günlük hem de iş hayatımızda yer alan ve kullanımı son derece faydalı olan ürünlerdendir. Bu üründen en verimli şekilde faydalanabilmek için ajanda nasıl tutulur sorusunun kriterlerine dikkat etmeliyiz. Birkaç basit yöntem sayesinde bu ürünü en verimli şekilde kullanabilir ve programlarda oluşabilecek potansiyel çakışmaların önüne geçebiliriz.

Öncelikle, ajanda kişiye özel şekilde tutulmalıdır. Yapılacak işleri veya görüşülecek kişileri özenli bir şekilde, programın gerçekleşeceği tarihe program detayları ile birlikte yazmaya özen gösterin. Ajanda da yer vereceğiniz kişi, adres, yapılacak iş, saat gibi kritik detaylar programın daha sağlıklı bir şekilde hatırlanmasına katkı sağlayacaktır. 

Tamamlanan işlerin üzerini mutlaka çizin veya yanına not alın. Bu sayede kontrol edilecekler listenize tekrar tekrar bakmanız gerekmeyecektir. Yapılan işlerin üzerinin çizilmesinin bir avantajı da motivasyon üzerindeki artısıdır. İşleri tamamlamış olma hissi kendinizi daha motive ve güçlü hissetmenizi sağlar. 

Yapılacakları düzenli olarak not alabilmek ve olası karışıklıkların önüne geçebilmek için ajandanızı mutlaka yanınızda taşımanızı öneririz. Anlık gelişebilecek programları sonradan unutmamak için o an not almanız düzenli ajanda tutmanın önemli kriterlerindendir. Yoğunluktan dolayı anlık not alınmayan işler unutulabilir ve akasmalar olabilir. Bunun için cep boy ajanda tercih edebilirsiniz.

Ajanda Çeşitleri Nelerdir?

Ajanda çeşitleri her tempoya uygun olabilecek özelliklerde tasarlanmış modellere sahiptir. Ajandayı planlayıcı, tarihli veya tarihsiz özelliklere göre tercih edebilirsiniz. Tamamen kurumların ve kişilerin ihtiyaçlarına göre şekillenen modeller sunulmaktadır. 

Planlayıcı Ajanda

Planlayıcı ajanda programınızı daha detaylı yapabilmeye olanak sağlayan ajanda defteridir.  İçerisinde gün ve tarih bilgisinin yanı sıra not alma alanı bulunur. İşleri daha detaylı bir şekilde planlamaya olanak sağlayan günlere bölünmüş modelleri bulunmaktadır. 

Tarihli Ajanda

Tarihli ajandaların  planlayıcı ajandalara göre not alma kısa daha küçük olabilmektedir. Genellikle daha kısa notlar almaya yarayan ve tarihleri kontrol etmek için kullanılan ajanda modelleri arasında yer alır. 

Tarihsiz Ajanda - Süresiz Ajanda

Tarihsiz ajanda modelleri içlerinde tarih yazmayan ve daha kişiselleştirilebilir ürünlerdir. Her günü planlamaya gerek olmayan hafif tempoda çalışan kişiler için daha uygun bir seçenektir. Süresiz ajandanıza dilediğin zaman başlayabilir veya durdurabilirsiniz. 

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.