Activex

Toplam 5 sonuç

Türkiye’nin hijyen uzmanı Activex, özel formüllerle geliştirilen sıvı sabun ve ıslak mendil ürünleri ile siz değerli kullanıcılarına maksimum hijyen sunuyor. Oldukça geniş bir coğrafyada dünya standartlarında üretim anlayışı ile hareket eden Activex, virüslere karşı koruma oluşturarak tüketicilerinin hijyen arayışına hızlı ve kaliteli çözümler sunuyor.

Activex Sıvı Sabunlar ile Bakterilere Karşı Tam Koruma

Activex sıvı sabun çeşitleri, virüs ve bakterilere karşı tam koruma sağlayarak her yaştan kullanıcının hijyen ihtiyacını karşılamaya yardımcı oluyor. Anti bakteriyel özelliğe sahip Activex ürünleri, gün içerisinde dokunduğunuz yerlerden ellerinize bulaşan mikroorganizmaların son derece kolay bir biçimde temizlenmesini sağlıyor. Bakterilerin %99.9’unu yok ettiği bilinen Activex sıvı sabun çeşitleri, 12 saate kadar koruma vaat ederken cilt yapısına uygun pH değeri ile ciltte oluşabilecek hassasiyetin de önüne geçiyor. Activex’in hassas, nemlendirici ve aktif koruma sağlayan sıvı sabun seçenekleri içerisinden cildinize en uygun olanı tercih ederek güvenle kullanabilirsiniz. Çok fazla kişinin temas ettiği alanlara maksimum hijyen sunan Activex sıvı sabun seçenekleri, özellikle de ofis ve işyerleri için ideal bir kullanım sunuyor. Ürettiği sıvı sabunlarda tüketici taleplerini farklı boyut seçenekleri ile karşılayan Activex markası, pompalı formdaki ambalajları pratik bir kullanım oluşturuyor. Kalabalık çalışma ortamlarınız için büyük boy Activex sıvı sabunları tercih edebilir, satın aldığınız ürünü uzun bir süre boyunca verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kişisel Temizlikte Etkili Activex Islak Mendil Çeşitleri

Yalnızca dışarıda olduğunuz anlarda değil, evlerinizde ve çalışma ortamlarınızda da hijyen konusunda imdadınıza yetişen Activex markasının ıslak havlu ürünleri, aktif koruma ve hassas koruma seçenekleri ile farklı taleplere çözüm oluyor. Elinizin altında mutlaka bulunması gereken Activex ıslak mendil çeşitlerinin özel geliştirilmiş formülü sayesinde hijyen ihtiyaçlarınızı son derece pratik bir biçimde giderebilirsiniz. Küçük boyutlu ambalajı sayesinde gün içerisinde çantanızın içinde her yere taşıyabileceğiniz Activex ıslak mendil çeşitleri, temizliğe en çok ihtiyaç duyduğunuz anlarda en güvenilir çözüm ortağınız olarak fark yaratıyor. Bakterilerin %99’unu yok ettiği bilinen Activex ıslak mendil çeşitleri, 3’lü ekonomik paketleri sayesinde bütçenizi de etkili yönetmenize yardımcı oluyor. Ellerinizi temizlemek istediğinizde paketin içerisinden kolaylıkla çektiğiniz bir adet ıslak havlu ile cildinizi tertemiz yapabilir, bakterilerden arındırabilirsiniz. Buna ek olarak zor durumda kaldığınız anlarda, bulunduğunuz alanların yüzey temizliğinde de eğer ürününe zarar verecek herhangi bir riskli durum olmadığını düşünüyorsanız antibakteriyel özellikli Activex ıslak mendil çeşitlerine gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Activex Ürünleri Avansas’ta!

Kişisel hijyen konusunda en güvenilir markalardan biri olan Activex, her biri detaylı test sürecinden geçirildikten sonra üretilen ve satışa sunulan ürünleri ile tüketicilerinin cildini bakterilere karşı %99.9’a kadar koruyor. Dünya kalite standartlarına uygun bir üretim anlayışı ile hareket eden ve tüketicilerin taleplerine oldukça hızlı bir biçimde yanıt veren Activex, çalışmalarını hem ev hem de işyerlerinin en çok tercih edilen temizlik markalarından biri olarak sürdürüyor. Sizler de ıslak mendil ve sıvı sabun ihtiyaçlarınızda Activex’i tercih edebilir, satın almak istediğiniz Activex ürününe Avansas kalitesi ile sahip olabilirsiniz. Activex ürünlerini Avanas’ta tekli paketler halinde satın alabileceğiniz gibi toptan alışverişlerinizde de tercih edebilirsiniz.