Aydınlatma Ürünleri

Aydınlatma Ürünleri

Ofisinizin veya iş yerinizin aydınlatma ihtiyacını karşılayabileceğiniz ampul, ışıldak ve masa lambası modelleri, Avansas.com güvencesiyle mekanları aydınlatıyor.

Gerek iş yeri güvenliğini gerekse çalışma sırasındaki verimliliği artırmak bakımından aydınlık iç ve dış mekanlar, giderek daha önemli hâle geliyor. Ofiste veya evinizde herhangi bir elektrik kesintisi veya arızası olduğunda hemen elinizin altında bulunan ışıldaklar, işinizi kolaylaştırıyor. Akşam veya gece saatlerinde dış mekanlarda, bahçede veya seralarda çalışanlar için de gerekli olan LED’li, şarjlı ışıldak çeşitleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Dış mekanda çalışırken, yazlık veya kışlık evinizin terasında, balkonunda farklı faaliyetler gerçekleştirirken çevreyi aydınlatarak konfor sağlayan S - Link şarjlı ışıldak çeşitleri, 30 ve 36 SMD olarak sunuluyor.

Geç saatlere kadar masa başında çalıştığınızda gözlerinizi yormayan masa lambası modelleri, Lambamia, Pelsan kalitesiyle ve ergonomik dizaynlarıyla önünüzü aydınlatıyor. Pal Ssystems marka LED ampul çeşitleri, gün ışığı ve beyaz ışık çeşitleriyle ofisinizi istediğiniz renkte aydınlatmanız için seçenek sunuyor. 5 Watt, 7 Watt ve 9 Watt gibi farklı değerlerde üretilen, değişik ışık rengi ve duy ölçüsüyle dizayn edilen ampul çeşitlerini ihtiyacınız olan sayıda seçip fiyat karşılaştırması yaparak satın alabilirsiniz.