Bigpoint

Toplam 55 sonuç

Her zaman kullanıcıların işlerine yönelik olarak üretim yapan Bigpoint, geniş ürün yelpazesi ile oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Yenilikçi misyonu ile sürekli iyileştirme çalışmaları yapmakta ve kullanıcı deneyimi için en iyi ürünleri üretmeye çalışmaktadır.

Okulda En Büyük Yardımcı Bigpoint Okul Gereçleri

Bigpoint okul ürünleri, öğrencilerin her türlü ihtiyacını karşılamak için idealdir. Çok fazla kategoride çok sayıda seçenek sunar ve kaliteden ödün vermez. Bigpoint kalem çeşitleri ile tür kağıda ve zemine yazı yazmak mümkündür. Kurşun, tükenmez, keçeli, versatil, fosforlu, markör gibi pek çok farklı çeşit bulunur. Özellikle ders çalışırken not alma konusunda yapışkanlı not kağıtları size kolaylık sağlar. Unutmamanız gereken notları belirgin bir kalemle bu küçük kağıtlara yazıp görebileceğiniz bir yere yapıştırabilirsiniz.

Projelerinizi düzenli bir şekilde teslim etmek için ise Bigpoint size sayısız çeşitte sunum dosyası sunar. Farklı kapak tasarımı ve yaprak sayısına sahip pek çok sunum dosyası arasından ödevleriniz için en uygun olanı bulabilirsiniz. Birden fazla sayfayı bir arada düzenli bir şekilde tutabilirsiniz. Özel günlerde rengarenk süslemeler yapmak ve sanatsal çalışmalar ortaya çıkarmak konusunda ise el işi kağıtları size kolaylık sağlar. Farklı renk ve dokudaki bir kağıtlar sayesinde yeni tasarımlar yapabilirsiniz.

Resim Yapmanın En Keyifli Hali Bigpoint Resim Malzemeleri

Eğer bir ressamsanız veya resim yapma hobiniz varsa, her renkte boya ve kaliteli malzemelere Bigpoint sayesinde sahip olabilirsiniz. Canlı ve artistik bir resim yapmak için Bigpoint yağlı boyalar, yoğun pigmentleri ile tam size göre! Zengin renk karışım özelliğine sahip bu boyalar ile kendi renklerinizi de oluşturabilirsiniz. Ayrıca kuruduktan sonra suda çözünmezler ve ışığa karşı dayanıklıdırlar. Bu boyalarla harikalar yaratmak için tabi ki ihtiyacınız olan resim fırçasını da Bigpoint kalitesinde bulabilirsiniz. Farklı kalınlıklar ve yapılardaki fırça uçları ile hayallerinizdeki resmi tam olarak yansıtabilirsiniz.

Eskiz çalışmalarınızın olmazsa olmazı resim defteri ve kağıdı, Bigpoint kalitesi ile sizlerle! Farklı ölçülerde ve farklı yaprak sayısına sahip bu defterlerin içinde çeşitli özelliklere sahip kağıtlar bulunuyor. Resim kağıdı, kraft kağıt, fon kağıdı gibi farklı kağıtlar üzerinde resim yapma deneyimi elde edebilir ve mandala sayfalarında hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz. Tabii ki resim denince akla ilk gelen malzemelerden biri olan paletler de Bigpoint’in geniş ürün yelpazesi içinde. Farklı şekillerde ve yapılardaki resim paletleri ile profesyonel bir şekilde resim çalışmaları yapabilirsiniz.

Aradığınız Tüm Ofis ve Kırtasiye Malzemeleri Bigpoint’te!

Çok geniş ürün yelpazesine sahip olan Bigpoint, kırtasiye ve ofis malzemeleri denince akla ilk gelen markalardan biri. Farklı alanlarda ihtiyacınız olabilecek çeşitli malzemeleri, kullanışlı bir şekilde sizlere sunuyor. Okul ve iş hayatınızı daha verimli ve keyifli hale getirecek bu malzemeler, kaliteden ödün vermiyor. Her ihtiyaca uygun üretim yaptığı gibi tasarımlarıyla da Bigpoint farklı tarzlara hitap etmeyi başarıyor.

Bigpoint markasına ait yüzlerce kırtasiye ve ofis malzemeleri, Avansas güvencesi ile bir araya geliyor. Birbirinden kaliteli ve çeşitli ürünlerine Avansas sayesinde ulaşabilirsiniz. İster bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, isterseniz de ofisiniz için toplu bir alım yapabilirsiniz. Hızlı ve hijyenik teslim, ücretsiz iade, 100 TL üzeri alışverişte ücretsiz kargo gibi çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.