Crocs

Toplam 3 sonuç

Crocs terlik, günlük kullanım için popüler olan bir ayakkabı türüdür. Her yaştan kişiye uygun modellerin olduğu ürün gamında renk alternatifi bir hayli fazladır. Günlük kombinlerde kullanılabilir olduğu gibi, sahip olduğu özellikler sayesinde hem kış, hem de yaz mevsiminde kullanıma uygundur. Yaz mevsiminde terletmeyen, ergonomik tasarımları ile ayak sağlığını koruyan Crocs terlik, kış mevsiminde çorap giyerek de tercih edilebilir. Farklı kullanım alanları için üretilmiş pek çok model vardır.

Crocs Terliklerin Genel Özellikleri

Crocs markası genellikle plastik malzemeden yapılan rahat ve hafif terlikler ile tanınır. Terliklerin üst kısmı genellikle delikli bir tasarıma sahiptir ve bu deliklerin işlevi, ayakkabının hava almasını sağlamak ve rahatlık sunmaktır. Crocs terliklerin en dikkat çekici özelliklerinden biri, tırtıklı tabanının kaymayı engelleme ve şok emici özelliklere sahip olmasıdır. Ayrıca, suya dayanıklı ve kolay temizlenebilir olması da kullanım konforu sağlar. Marka terlik modellerinin yanı sıra çeşitli ayakkabı modelleri de üretmeye başlamıştır.

Crocs terlikler, çocuklardan yetişkinlere kadar her yaş için mevcuttur ve birçok renk, desen ve tasarım seçeneği vardır. İnsanların kişisel tarzlarına ve tercihlerine göre çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Birçok kişi tarafından plajda, bahçede veya günlük kullanımda tercih edilen rahat bir terlik tasarımıdır. Bazı modellerde özel destek sistemleri kullanılması uzun süreli kullanımda ayak sağlığına katkıda bulunur. Crocs terlikler; rahatlığı, kalitesi ve pratik kullanımı ile dünya genelinde milyonlarca insan tarafından tercih edilir.

Sağlık sektöründe çalışanlar, ameliyata giren veya uzun süre nöbet tutanlar için ayağı yormayan, hafif ve kullanışlı Crocs terlik modelleri son derece konforludur.

Crocs Terlik Modelleri ve Çeşitleri

Crocs terlikler, geniş bir model ve tasarım yelpazesine sahiptir. En popüler modeller arasında bulunan Classic Clog delikli üst tasarıma sahiptir ve renk skalası oldukça fazladır. Restoran, mutfak veya sağlık sektöründe çalışanlar için özel olarak tasarlanan Bistro Clog modeller kaymaz bir tabana sahip hijyenik özellikte ürünlerdir.

Plaj aktivitelerine uygun olan Flip modeller, terlik ve sandaletin birleşimi olarak tasarlanmıştır. LiteRide serisinin rahatlığı hafif ve esnek malzemelerinden ileri gelmektedir. Hem terlik, hem de ayakkabı tasarımlarına sahip olduğundan günlük kullanım için idealdir. Gençler ve yetişkinler kadar çocuklar için de Retro tasarımları olan Crocband serisinde kontrast renklerden oluşan bantlar bulunur. Yastıklama ve köpük kullanılmasından ötürü Crocs terlikler topuk sağlığını da korur.

Soğuk havalar için tasarlanan içi kürklü modellerin yanı sıra, eğlenceli grafikler ve desenli tasarımları ile göz dolduran pek çok Crocs modeli genç, yaşlı herkese hitap etmektedir. Crocs ürünlerinde 2 yaştan, 54 numaraya kadar çeşitlilik vardır. Bebekler için özel olarak tasarlanan ve Croslite malzeme kullanılan ürünlerin ağırlığı ise 1 gramdır.

Elbette bu modeller tüm Crocs çeşitliliğinde sınırlı örneklerdir. Marka genellikle yeni modeller üretmeye devam etmektedir. Artık Avansas’ta satışı bulunan Crocs terliklerin en yeni modellerini ilgili kategori sayfasından rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Crocs Terlik Fiyatları

Terlik üzerinde kullanılan aksesuarlar sayesinde herkese kişisel bir kullanım alanı sağlar. Yükseltilmiş tabanları ile günü daha rahat geçirmeye olanak sağlayan Crocs terlik modelleri her stile uygun ürün gamına sahiptir. Renk, model ve modern tasarımları ile günlük hayatın vazgeçilmez bir unsuru haline gelen ürünlerle siz de stilinizi öne çıkarabilirsiniz. Crocs terlik fiyatları, modelleri, yeni tasarımları ile ilgili her türlü güncel bilgiyi Avansas sayfalarında bulabilirsiniz. Pek çok kıyafetle kombin yapmaya olanak sağlayan renk renk ergonomik modeller veya çocuklarınızın ayak gelişimini destekleyen tasarımlara ilgili kategori sayfalarından göz atabilirsiniz.