Ürün Kodu: 68580
Product State: A0

Dökme Çöp Torbası Jumbo Boy 80 cm x 110 cm Siyah 25 kg

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Dökme çöp torbası
  • 130 micron, 25 kg 
  • 80 cm x 110 cm

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Boyut80 cm x 110 cm
Kalınlık130 mikron
Kapasite25 kg

 

Evde ve işletmelerde en masraflı giderlerden biri temizlik harcamalarıdır. Temizlik malzemeleri tercihinde en kaliteli, uzun ömürlü ve ekonomik ürünler tercih edilmezse masraflar daha da büyüyebilir. 

Çöp torbaları, temizlik malzemesi giderlerindeki en masraflı kalemlerden biridir. Özellikle işletmelerde gün içinde çok sayıda kullanılan çöp torbaları kalın, dayanıklı, sızdırmaz özellikli ve kaliteli olmalıdır. 

Çöp torbalarının kalınlığı ve özellikleri kullanım alanına göre değişir. Evlerde, ofislerde ve küçük ölçekli işletmelerde normal kalınlıkta ve normal boyutta çöp torbaları kullanılırken daha çok titizlik isteyen atıklarda daha kalın ve dayanıklı torbalar kullanmak gerekir. Dökme çöp torbası bu durumlar için kullanılır. 

Dökme çöp torbaları piyasadaki diğer çöp torbalarına göre daha kalındır. Bu yüzden, çevreye zarar verme ihtimali olan atıklar ve çöpler için normal çöp torbası yerine dökme çöp poşeti kullanılır. Dökme çöp poşetleri hastanelerde tıbbı atıkları tahliye ederken kullanılır. Bunun dışında, çevreden uzak tutulması gereken atıkların üretildiği fabrikalarda, eğitim kurumlarında, atölyelerde ve üretim tesislerinde de kullanılabilirler. 

80 x 110 dökme çöp poşeti, endüstriyel alanda kullanmak üzere dökme çöp poşeti arayışında olanlar için son derece uygun bir üründür. 130 mikron kalınlığındaki torba geri dönüştürülmüş materyalden üretilmiştir. Kalındır, dayanıklıdır, sağlamdır ve taşınması kolaydır. Atıkların tam olarak izole edilmesini sağlar. Alt kısmındaki çift dikişler sebebiyle sızdırma yapmaz ve çöp kovalarıyla uyumludur. 

Dökme Çöp Torbası Kaliteli Midir?

Çöp torbaları, kullanıldıkları her alanda çöpleri ve atıkları bulundukları yerden izole etme ve kapasitelerini tamamladıklarında ortamdan tahliye etme amacını taşır. Ancak dökme çöp torbaları doğa için tehlikeli olabilecek atıkların çevreye saçılmasını engellemek için daha dayanıklı ve güçlü olarak üretilmiş ürünlerdir. 

Bu yüzden 80x110 dökme çöp poşeti dayanıklı ve kalitelidir. Bu çöp poşetleri geniş hacimli oldukları kadar sağlamdırlar. Bu sebeple, yüksek ağırlığa sahip çöpler taşınırken poşet yırtılmaz. 130 mikron ağırlığındaki poşet kalınlığı sebebiyle dış etkilere direnir. İçindeki atığın taşıma sırasında doğaya karışmasını engeller. 

Aynı zamanda, temizlik personeli için de kullanışlıdır. Çünkü kolay taşınabilir özelliğe sahiptir. Büzgülü yapısı sebebiyle kolayca taşınabilir. Torbaların kesimi çok kaliteli olduğu için, çektiğiniz çöp torbası bulunduğu rulodan kolayca ayrılır. 

Dökme Çöp Torbası Hangi Çöp Kovalarına Uygundur? 

Geniş, sağlam, dayanıklı ve kalın özelliklere sahip dökme çöp poşetleri birçok geniş çöp poşetiyle uyumludur. Evde, hastanede, yemekhanede, restoranda, fabrikalarda, atölyelerde ve başka birçok iş sahasında güvenle kullanılabilir. 80 santimetreye 110 santimetre ölçülerinde olan çöp torbası bu ölçülere kadar olan tüm çöp kovalarında kullanılabilir. 80x110 dökme çöp poşeti geniş ve kalın olduğu için çok fazla çöpü taşıyabilir. 

Dökme Çöp Torbası Sıvıları Sızdırır Mı?

80 cm x 110 cm ebatında 25 kg dökme çöp torbası 130 mikron kalın yapısı sebebiyle kopmaya ve yırtılmaya karşı direnç gösterir ve içindeki atığı tam olarak izole eder. Geri dönüşüm malzemesinden üretilen çöp torbası güçlü dikişleri sayesinde içindeki sıvıyı dışarıya sızdırmaz. Çöp kovasında da taşınma sırasında da akma yapmaz. Son derece kaliteli bir ürün olmasına rağmen uygun fiyatlıdır. 

Çöp kovalarıyla uyumlu, büzgülü ve sağlam bir üründür. 80x110 dökme çöp poşeti, bireysel ve endüstriyel olarak her alanda kullanılabilecek dayanıklı bir üründür. Sadece atıkların ve çöplerin saklanmasında ve atılmasında değil, ihtiyaç olan durumlarda başka eşyaları depolamak ve taşımak için de kullanılabilir. 

Bazı küçük eşyaları taşırken kolay kolay yırtılmaz, dağılmaz. Çünkü oldukça kalın ve güçlüdür. Sıvı geçirgenliğini önlemek için özel olarak düşünülen dikişleri ayrılmanın önüne geçer. Tüm bu özelliklere sahip olan 80x110 dökme çöp poşetine Avansas’ın her cebe uygun fiyatlandırma politikasıyla sahip olabilirsiniz. 

Teslimat


400 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Dökme Çöp Torbası Jumbo Boy 80 cm x 110 cm Siyah 25 kg
927,13 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.