Ürün Kodu: 79529

Marka : Domestos

Product State: A0

Domestos Çamaşır Suyu Çam Ferahlığı 3240 ml

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 3240 ml
  • Ultra yoğun kıvam
  • Uzun süreli koruma
  • Mükemmel hijyen
  • Çam ferahlığı kokusu

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Domestos piyasaya çıkışını 1929’da gerçekleştirmiştir. Şirket 1961’de Unilever’in bünyesine dahil olmuştur ve üretimlerine Unilever bünyesinde devam etmektedir. Ek olarak Unilever, Cif, OMO, Yumoş ve Rinso markalarını da bünyesinde bulundurmaktadır.

Marka, yerli kökene sahip değildir fakat ülkemizde büyük fabrikaları bulunmaktadır ve ürünlerin üretimleri bu fabrikalarda gerçekleşmektedir. Kısacası Unilever markası yerli bir marka değildir ancak Domestos çam ferahlığı yoğun kıvamlı çamaşır suyu 3240 ml yerli fabrikalarda üretilmektedir.

Ambalaj BiçimiDikdörtgen prizma (plastik kutu)
Ambalaj RengiYeşil
Gramajı3240ml
Kilitlenebilir KapakVar

 

Domestos çam ferahlığı yoğun kıvamlı çamaşır suyu 3240 ml ürünü kutular halinde hizmete sunulmaktadır. Kirece ve mikroplara karşı etkili hijyen sağlar. Mikropların kolayca üreyebildiği, ekstra hijyen gerektiren banyo, tuvalet, mutfak gibi bölgelerde güvenle kullanılabilir. Domestos çamaşır suyu temizlikten sonra yüzeye sıkıca tutunur ve uzun süreli etkisi sayesinde üst düzey koruma sağlar. Domestos çam ferahlığı yoğun kıvamlı çamaşır suyu 3240 ml ile yapılan düzenli temizlik, bakteri oluşumunu engeller.

Yoğun ve etkili formülünün yarattığı fark ilk kullanımdan itibaren görülebilir. Kir ve kireç sebebiyle mat hale gelmiş fayans, lavabo ve klozetlerinizin ilk günkü gibi parladığını görebilirsiniz.

Kullanışlı tasarımı ve emniyetli güvenlik kapağı sayesinde kullanımı pratik ve güvenlidir.

Domestos çam ferahlığı uygun fiyatlı olması sebebiyle tüm tüketiciler tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Bütçe dostudur. Ek olarak uygun fiyatlı olması toptan alışverişlerde kolaylık sağlamaktadır. 

Domestos Çamaşır Suyu Ne Kadar Etkilidir?

Domestos çam ferahlığı yoğun kıvamlı çamaşır suyu 3240 ml geliştirilmiş yeni formülü sayesinde yüzey temizliğinde yarattığı farkı ilk kullanımdan itibaren göstermektedir. Kir ve kireçten mat hale gelmiş fayans, lavabo ve klozetlerinizin parlaklaştığını görebilirsiniz. Ek olarak üstün formülünde bulunan kireç önleme özelliği sayesinde uygulandığı yüzeyde kireç oluşumunu da uzun süre engelleyecektir.

Yenilenmiş etkili formülü sayesinde uygulandığı yüzeydeki mikropları yok etmesinin yanı sıra uzun süre mikrop oluşumunu engeller.

Domestos çam ferahlığı yoğun kıvamlı çamaşır suyunda bazı türdeşlerinde bulunan temizleme veya hijyen eksikliği bulunmaz. Benzersiz formülü sayesinde zorlu kirlerin bulunduğu ve ekstra hijyen gerektiren banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölgelerde güvenle kullanılabilir.

Domestos Çamaşır Suyunun Kokusu Rahatsız Eder Mi? Nasıl Kokar?

İsminden de anlaşabileceği gibi Domestos çam ferahlığı yoğun kıvamlı çamaşır suyu 3240 ml, rahatsız edici koku bırakmaz. Formülündeki çam ferahlığı kokusu uygulandığı yüzeyin veya bölgenin her zaman ferah kalmasını sağlar. Güzel kokusu sayesinde türdeşlerine kıyasla uygulama sonrasında rahatsızlık yaratmaz.

Yoğun, etkili ve güzel kokulu formülü uygulandığı bölgedeki mikropları yok eder. Ek olarak mikrop oluşumunu engellediği için kötü koku oluşumuna karşı oldukça etkili bir kalkan oluşturur.

Domestos Çamaşır Suyu Sağlığa Zararlı Mıdır?

Çamaşır suyu kullanımında kullanıcılar, zehirlenme veya sağlıklarının olumsuz yönde etkileneceğini düşünebilirler. Bazı taklit ürünler bu tür sonuçlara sebebiyet verebilecek olsa da Domestos çam ferahlığı yoğun kıvamlı çamaşır suyu 3240 ml kullanımı insan sağlığı için zararlı değildir.

Öyle ki ferah ve güzel kokusu, yenilenmiş yoğun ve etkili formülü mikropları yok etmekle kalmayıp mikrop oluşumunu da önler. Bu sebeplerden dolayı Domestos çam ferahlığı yoğun kıvamlı çamaşır suyunu gönül rahatlığı ve güvenle kullanabilirsiniz.

Domestos Çamaşır Suyu Cildi Tahriş Eder Mi?

Çamaşır suyu kullanımında problem yaratabilecek bir diğer faktör bu dezenfektan maddenin cildi tahriş etmesidir. İkinci sınıf türdeşlerinde cildi tahriş etme gibi sonuçlar gözlemlenebilir ancak güzel kokulu yenilenmiş formülü sayesinde Domestos çam ferahlığı çamaşır suyu doğru kullanımda cildi tahriş etmez. 

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Domestos Çamaşır Suyu Çam Ferahlığı 3240 ml
23,49 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.