Ürün Kodu: 69812
Ürün Barkodu: 4004764017461

Marka : Edding

Product State: A7

Edding 751 Boya Marker Kalem Siyah

Product State: A7
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 1-2 mm uç kalınlığı
  • Tüm yüzeylere uygun
  • Yuvarlak uç
  • Isıya dayanıklı mürekkep

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Edding, Alman kalitesiyle 1960’lı yıllarda ortaya çıkmıştır. Yıllar içinde adını tüm dünyaya duyurmuştur ve kendini kanıtlamış bir markaya dönüşmüştür.

Genel Bilgiler 
Marka:Edding
Ürün Modeli:751 Tam Örtücü Boya Kalemi
Renk:Siyah
Uç Kalınlığı1-2 mm
Uç Şekli:Yuvarlak Uç

Birçok farklı alanda çalışanlara yardımcı olan kalemlerin başında Edding markası gelmektedir. Tecrübeli marka, çıkardığı tam örtücü boya kalemi ile de çalışanlara yardımcı olmayı amaçlar. Bu ürünü kullanarak farklı çalışma yüzeylerinde oldukça başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Otomotiv sektöründe, nükleer santrallerde, nakliyat sektöründe, ticari satış işlerinizde mükemmel iş çıkarmaktadır.

Edding 751 boya kalemleri, uzun süreli kalıcı yazı özelliğiyle size üstün kalitede bir boyama sağlar. Ürünü hem iç hem dış mekanlarda boyama, işaretleme ve yazı işleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu boya markörü kalemler sadece iş hayatında değil, aynı zamanda ev işlerinizde ve hatta sanatsal aktivite ve çalışmalarınızda da aktif olarak yararlanabileceğiniz kalemlerdir. Duvar resmi çizme, kavanoz ve kutuları kategorilere ayırma gibi günlük işleriniz için de göz önünde bulundurabileceğiniz kullanışlılığı ile ön plana çıkan bir üründür.

Edding 751 kalemleri 1-2 mm kalınlığında, yuvarlak uçlu kalemlerdir. Zengin renk çeşitleriyle yazı ve boyama işlerinizi renklendirebilirsiniz. Bu kalemler yüzeye yerleştikten sonra çabuk kurur ve her türlü hava koşuluna karşı dirençlidir.

Orta derece karanlık bir ortamda bile yüzeydeki çiziminiz görünebilir. Boyamanın üstü leke tutmaz ve ışık geçirmez. Yüzeye geçtikten sonra olabilecek aşınmalara karşı dayanıklıdır.

Kalemi kullanmaya başladıktan sonra kurumaması için kapağını kapalı tutmaya özen göstermelisiniz. Kullanmaya başlarken kapağı açmadan markörü çalkalayınız. İşiniz bitince kalemi yatay konumda tutunuz.

Edding 751 Yuvarlak Uçlu Siyah Boya Markörü Kalem Mürekkebi Isıya Karşı Dayanıklı mıdır?

Edding 751 boya kalemleri ısıya karşı dayanıklı olduğundan ısınan makine ve motorların yüzeylerinde de etkileyici sonuçlar verir. Edding 751 siyah renkli boya kalemi 400 °C'ye kadar ısıya dayanıklıdır. Isıya karşı yüksek performans sergileyen marka, kaliteli mürekkebi sayesinde tüm vaatlerini yerine getirmektedir.

Edding 751 Yuvarlak Uçlu Siyah Boya Markörü Kalem Kolay Silinir mi?

Edding 751 siyah boya kalemi, kalıcılığıyla ve aşınmalara karşı yüksek direnç performansıyla dikkat çekmektedir. Bu kalemler ısıya, ışığa ve suya karşı dayanıklı formu ile kalıcı ve silinmezdir. Bu yüzden otomotiv sektöründe motor ve metal parçaların üstünde sıklıkla kullanılan bir ürün haline gelmiştir.

Yuvarlak uçlu Edding 751 kalemler, uygulayacağınız yüzeyde koyu veya şeffaf farketmeksizin silinmez yazılar yazabilmenizi sağlar. Mürekkebi kuruduktan sonra son derece kalıcı bir şekilde uzun süre varlığını korur.

Edding 751 Yuvarlak Uçlu Siyah Boya Markörü Kalem Tüm Yüzeylerde Kullanılabilir mi?

Farklı yüzeye uygulanabilen dayanıklı kalemler çalışanların olmazsa olmazıdır. Örneğin motorların üstüne modelini yazmak istediğinizde, sevkiyat kargolarınızın üzerine yazı yazmanız gerektiğinde veya kahve bardaklarına isim yazarak satmak istediğinizde bu kalemlere başvurabilirsiniz.

Edding 751 siyah boyama kalemi metal, cam, plastik, deri ve karton gibi doku farketmeksizin hem koyu hem de şeffaf yüzeylerde son derece opak yazılar yazmanızı mümkün kılar. Yalnızca yüzeyin çizim yapmadan önce kuru olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde mürekkep kuruyana kadar dağılabilir.

Edding 751 Yuvarlak Uçlu Siyah Boya Markörü Kalem Kötü Koku Yapar mı?

Edding 751 siyah boya markörü kalemler tamamen kokusuz değildirler. Sizi rahatsız etmeyecek derecede hafif kokulu, tolüen/ksilen ilavesiz bir yapıya sahiptirler. Edding ürünleri keskin kokudan zararsız olanlar için oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Kaliteli, opak ve kalıcı mürekkebiyle uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz Edding 751 tam örtücü boya kalemi serisi tüm renkleriyle, iş yerinizdeki performansınızı artırmanıza yardımcı olmayı amaçlar.

Siz de kendi çalışma yüzeyinize uygun olan rengi satın almak için beklemeden uygun fiyatlı Edding 751 boya kaleminizi Avansas’tan sipariş verebilirsiniz. TOBB Güven Damgası sahibi Avansas, siparişinizi en kısa sürede adresinize kadar getirir.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Edding 751 Boya Marker Kalem Siyah
120,00 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.