Ürün Kodu: 63419
Ürün Barkodu: 4084500083554

Marka : Fairy

Product State: A6

Fairy Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Limon 650 ML

Product State: A6
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Limon
  • Bulaşıklara Su Lekesi Bırakmaz
  • Yağlı Bulaşıklarda Güçlü Performans
  • 650 ML

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Fairy Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Limon 650 ML
Marka Fairy
Gramaj 650 ML
Aroma Limon
Yoğunluk Sıvı
Renk Sarı
Kullanıldığı Alan Hijyen

Fairy elde yıkama bulaşık deterjanı limon aromalı bir deterjandır. Sıvı halde üretilen bir deterjandır. Limon aroması dolayısıyla rengi sarıdır. İçerisinde bulunan katkılar sayesinde bulaşıklar sorunsuz bir şekilde yıkanmaktadır. Limon aromasının verdiği koku sayesinde yıkanacak bulaşıktaki kötü kokular giderilir. Kullanılan sıradan deterjanlara göre daha etkilidir. Diğer deterjanlarla kıyaslandığında iki kat daha etkili olduğu gözlenmektedir. 650 ML olan bu sıvı deterjan, “bitti” derdi olmadan kullanılabilecek bir üründür. Yoğun içeriği sayesinde birkaç damla ile bütün bulaşıklar temiz hale gelebilmektedir. Farklı gramajlarda üretilmiş sağlanan Fairy bulaşık deterjanının limonlusu 650 ml olarak üretilmiştir.

Fairy Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Kolay Durulanır mı?

Kullanılmış olan diğer deterjanlara oranla çok daha etkili olan Fairy elde yıkama bulaşık deterjanı yine onlara oranla çok daha kolay durulanmaktadır. Bulaşık yıkama esnasında yoğun içeriği sayesinde birkaç damla kullanılması yeterli olan Fairy bulaşık deterjanı az kullanıldığı için daha kolay ve kısa sürede durulanmaktadır. Konsantre etkisi sayesinde çabuk durulanırken su tüketimini de en aza indirerek doğaya destek olmaktadır. Fairy elde yıkama bulaşık deterjanı sadece bir bulaşık deterjanı değildir. Aynı zamanda yağ çözücü, parlatıcı etkisi ve elde kuruluk yapmama gibi etkileri vardır. Fairy kalın yağ tabakalarını bile kolaylıkla çözen bir deterjandır. Fairy elde yıkama deterjanının bütün bu özelliklerinin yanı sıra elde kuruluk yapması, sağlığa zarar verip vermemesi de merak konusudur. İçerisinde kimyasal olmayan deterjan yoktur. Fairy’nin elde kuruluk yapmaması ve sağlığa zararlı olmaması en önemli özelliklerindendir.

Fairy Deterjan Markası İyi Bir Marka mıdır?

Fairy ilk olarak İngiltere’de üretilmeye başlanmıştır. Bir sabun markası olarak çok uzun yıllar önce hayatımıza girmiştir. Deterjan konusu çok hassas bir konudur. Özellikle kimyasal içerikli ürünler çok dikkat edilerek alınmalıdır. Kimyasalların en aza indirgendiği deterjanlar her zaman daha sağlıklıdır. Fairy kullanılabilecek en sağlıklı deterjandır. Avrupa ülkeleri ve çoğu Ortadoğu ülkelerinde en çok tercih edilen deterjan Fairy’dir. Geri dönüşüm özelliği ile de doğaya destek olmaktadır. Çok uzun yıllar önceden beri hayatımızda olan Fairy her geçen gün gelişme sağlamakta ve zirvedeki yerini korumaktadır.

Fairy Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Fiyatı Uygun mudur?

Fairy bulaşık deterjanı birçok farklı biçimde üretilip bize sunulmaktadır. Yaşam koşullarına göre her tüketicinin alışverişi değişkenlik gösterir. Bu değişkenliğe sebep olan etkenlerden hane sayısı ve bütçesi en önemli unsurdur. Az sayılı bir hanede yaşayan tüketici bir ürün alırken kalabalık hanede yaşayan bir tüketici ya da bulaşık deterjanının kullanılacağı bir işletme birden fazla ürün almayı talep edebilir. Fairy elde yıkama bulaşık deterjanı tek ve paketler halinde satılmaktadır. Yaşam koşuluna göre isteyen bir tane alabilir ya da birden fazla almak isteyen bir tüketiciye toptan alışveriş imkanı sunulmaktadır. Üstelik Fairy kıyaslandığı diğer deterjanların temizleme kalitesinden iki kat daha güçlü olmasına karşılık tek ve toplu satılan deterjanların fiyatı oldukça uygundur ve herkesin kolaylıkla sahip olabileceği bir üründür. Doğaya destek olmak isteyenlerin, sağlığını düşünenlerin, deterjanlar elde kuruluk yapıyor diyenlerin ve limon kokusu sevenlerin en çok tercih ettiği deterjan olmuştur.

detay-1

detay-2

 

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Fairy Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Limon 650 ML
56,84 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.