Inca

Toplam 48 sonuç

1998 yılında kurulan Inca, kuruluşunda tarihin en eski uygarlığı olarak bilinen İnkalar’ı örnek almıştır. Araştıran, sorgulayan ve oldukça gelişen bir uygarlık olan İnkalar, çağlarının çok ötesinde yaşamıştır. Inca da aynı şeyi hedefleyerek her zaman gelişen ve ilerleyen bir vizyona sahiptir. Böylece kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktan çok daha fazlasını yaparak işlerini kolaylaştıracak teknolojik ürünler üretmektedir. Bilgisayarlar için çevresel ekipmanlar ve aksesuarlar ile bilgisayarları çok daha donanımlı hale getirmektedir.

Bilgisayarınızı Bir Üst Seviyeye Inca ile Taşıyın

Bilgisayarınızla pek çok işi daha kolay halletmek istiyorsanız, yapmanız gereken belki de yardımcılarını yenilemektir. Örneğin; klavye ve mouse gibi ekipmanların daha kaliteli olanlarını tercih etmek size daha profesyonel bir kullanım olanağı sunmaktadır.

  • Inca klavye modelleri, hızlı yazım yapabilmeniz için yumuşak basma özelliği olan tuşlara sahiptir.
  • Farklı büyüklüklerde klavyeler, sahip oldukları tuş sayısı bakımından da birbirlerinden ayrılmaktadır.
  • Bazı modeller kablolu iken bazıları kablosuzdur.
  • Eğer geniş bir kullanım alanı istiyorsanız kablosuz modeller tam size göredir.
  • Ayrıca katlanabilir özellikte de ergonomik Inca klavyeler bulunmaktadır.

Bilgisayar kullanırken işlerinizin büyük bir kısmını Mouse ile yaptığınız fark etmişsinizdir. Bu küçük ama işlevli ekipman sayesinde işlerinizi daha pratik ve zaman kaybetmeden yapabilirsiniz. Inca Mouselar, dayanıklı yapıları ile sert basışlara karşı direnç gösterirler; böylece uzun ömürlüdürler. Aynı zamanda sessiz olduklarından art arda basış yapmanız gereken oyunlar için de idealdir. Yüksek optik çözünürlükleri sayesinde daha fazla noktayı okuyabilirler. Kablosuz ve kablolu tasarıma sahip Inca Mouse modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Pratik ve İşlevsel Kullanım için Inca Aksesuarları

Bazen küçük bir ekipman işinizi çok daha kolay halletmenizde çok büyük etkiye sahip olabilir. Örneğin; Mouse padler, özellikle farklı zeminlerde çalışmanızı sağlar. Mouse’un altına koyulan bu ürün, mouse’un daha kolay hareket etmesine yardımcı olur. Inca Mouse padler özellikle oyuncular ve çalışanlar tarafından çok sık tercih edilir. Bilek kısmı için özel sünger ya da yastıkçığa sahip olan modeller, daha konforlu kullanım olanağı sunar. Kaymaları önleyen tabanları sayesinde mouse’u kolayca kullanabilirsiniz. Farklı şekillerde ve tüm mouse modelleri ile uyumlu pek çok Inca mouse pad modeli vardır.

Çok gerekli gibi görülmeyen ancak büyük bir öneme sahip olan notebook soğutucular da bilgisayarınızı daha uzun süre ve profesyonel bir şekilde kullanmanızı sağlar. Özellikle uzun süre bilgisayar başında vakit geçiriyorsanız, bilgisayarınız ısınabilir ve sistemi yavaşlayabilir. Bunu önlemek için bir soğutucu alarak bilgisayarınızın daha uzun süre serin kalmasını sağlayabilirsiniz. Inca notebook soğutucular;

  • Sessiz çalışma,
  • Yumuşak doku,
  • Ayarlanabilir fan hızı,
  • Aydınlatma modu

gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Böylece farklı bilgisayarlar ve ihtiyaçlar için uyumlu modeller bulunur.

Inca Kabloları ile Çalışmak Pratik

 Bazen küçük bir işinizi halledebilmeniz için kablolara ihtiyaç duyabilirsiniz. Verileri paylaşmak, görüntü aktarmak, çeşitli aksesuarları bağlamak için bu kablolar önemlidir. Inca kabloları pek çok işinizi kolaylaştıracak modelleri ile öne çıkmaktadır. Dayanıklı malzemelerle üretilen bu kablolar sayesinde bilgisayarınız ile başka bir cihaz arasında bağlantı kurabilirsiniz. En sık tercih edilen kablolar arasında Inca çeviriciler vardır. Bu kablolar sayesinde cihazlarda uygun giriş portunun olmaması sorununu çözebilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesini destekleyen HDMI kabloları, hızlı veri aktarımı yapmayı sağlayan USB kablolar, uzatma imkanı sunan Ethernet kablolarını Inca’da bulabilirsiniz.

Inca teknolojik ekipmanlarını Avansas sayesinde bulabilir ve geniş ürün yelpazesi içinden ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem kaliteli hem de kullanışlı Inca ürünleri ile Avansas avantajları ile bir araya gelerek size güvenilir bir şekilde alışveriş yapma olanağı sunar.