Yenilenmiş Cep Telefonları

Yenilenmiş telefon nedir?

Yenilenmiş(refurbished) telefonlar, kontrolleri yapılmış, ürünün bütünlüğü bozulmamış, orijinal parçalarına müdahale edilmemiş, kozmetik sorunları (ekran kırığı-çiziği, kasa kırığı-çiziği gibi) giderilmiş, arızalı parçaları orijinal parçalar ile değiştirilip yenilenmiş, kullanılmayan fonksiyonları kullanılabilir hale getirilmiş , tüm fonksiyonları %100 çalışan , fabrika ayarlarına döndürülmüş, yeniden ambalajlanmış telefonlardır.

Hangi telefonlar yenilenir?

• Satış noktalarında teşhirde kalan cep telefonları
• Kullanıcıların satın aldıkları ve iade ettikleri cep telefonları
• Güvence süresi içerisinde bozulan ve servislerin değişim yaptığı cep telefonları

1 yıl Brightstar güvencesi

Alınan yenilenmiş telefon bir yıl güvenceli olacağından, bu süre içerisinde güvence kapsamı dahilinde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, sıfır cihazlarda olduğu gibi, cihazı MPX İletişim ve Servis Ltd. Şti. teknik servisine başvurarak ücretsiz olarak tamirini sağlayabilir veya cihazı ( teknisyen kararı ile ) yenisi ile değiştirebilirsiniz.
Kullanıcı hatası dışındaki olası sorunlar 12 ay boyunca  Mpx İletişim ( Brightstar Telekomünikasyon ) güvencesi altındadır.

Tedarikçi Bilgisi

Global ve yerel olarak, dünyanın lider üretici, satıcı ve operatörlerin müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeleri için yardım ediyor. 1997 ylında Miami’de kurulan Brightstar, 115’ten fazla ülkedeki müşterilerine ürün ve hizmetler sunar (2011) Forbes dergisi tarafından Amerika’nın En Büyük Özel Şirketleri arasında 58. sırayı almıştır. Brightstar Türkiye ofisi, 2009 yılından beri faaliyet göstermektedir. Detaylı bilgi için tıklayın.

Tedarikçi Bilgisi

Global ve yerel olarak, dünyanın lider üretici, satıcı ve operatörlerin müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeleri için yardım ediyor. 1997 ylında Miami’de kurulan Brightstar, 115’ten fazla ülkedeki müşterilerine ürün ve hizmetler sunar.(2011) Forbes dergisi tarafından Amerika’nın En Büyük Özel Şirketleri arasında 58. sırayı almıştır. Brightstar Türkiye ofisi, 2009 yılından beri faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin 81 ilinde, 14 satış bölgesine yayılmış 1350’den fazla perakende satış noktasına, iş ortağı olan üreticilerin ürünlerini tam zamanında ulaştırmaktadır.2017 senesinde Brightstar Türkiye, Bilişim 500, İlk Beşyüz Bilişim Şirketi sıralamasında Dağıtıcı Mobil Telekom Kategorisinde 1. İletişim Teknolojileri Şirketleri arasında ise 5. sırada yer almıştır. Bunun yanında 2016 senesinde EMEA bölgesinde Brightstar Türkiye ofisi, tüm Brightstar şirketleri arasında 2016 Yılında Bölgesel Büyümeye Yüksek Katkı Ödülü ile onurlandırılmıştır.