Cep Telefonu Aksesuarları

Toplam 49 sonuç

 

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Cep Telefonu Aksesuarları Nelerdir?

Cep telefonu piyasaya çıktığı zamandan bugüne kadar yanımızdan ayıramadığımız akıllı cihazların başında yer alır. Cep telefonu, günlük hayatta birçok işinizi kolaylaştırır. Oyun, bankacılık işlemleri, hesap makinesi, navigasyon ve e-mail atmak gibi birçok konuda yardımcınız olur. Bütün bu özellikleri kullanırken cep telefonunuzun daha işlevsel olmasını istiyorsanız, cep telefonu aksesuarlarını kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu ürünler, günlük hayatta telefonunuzda yapacağınız bütün işleri, daha pratik yollarla yapmanıza yardımcı olur. Araba ile çok fazla seyahat ediyor ve görüntülü konuşmalar yapmanız gerekiyorsa, telefonunuza uygun bir telefon tutucu satın alabilirsiniz. Bu sayede telefonunuzu hem araba kullanabilir hem de telefon görüşmelerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Eskiden beri en sık tercih edilen telefon aksesuarlarının başında kulaklık gelir. Kulaklık dışında ise telefonun hafızasını yükseltmek amaçlı çeşitli büyüklüklerde hafıza kartı kullanılır. Bunlara ek olarak birçok çeşit vardır. Örneğin; telefon kılıfı, telefon tutucu, şarj adaptörü ve ekran koruyucu gibi çeşitler vardır. Bu çeşitler, şu şekilde açıklanabilir:

Telefon Tutucu

Cep telefonları, neredeyse her an yanımızdadır. İş yerinde, sokakta, arabada ve hatta spor salonunda bile bizlerledir. Bu tarz yerlerde, elinizi fazla kullanamadığınız ama cep telefonuna da bakmak durumunda olduğunuz zamanlar, telefon tutucu ile telefonunuzu sabitleyebilirsiniz. Sabitlediğiniz cep telefonunuzla spor salonunda yürüme bandında yürüyüş yaparken, aynı zamanda film de izleyebilirsiniz. Ekstra emniyetli tutuşa sahip olduğu için telefonunuz asla yere düşmez. Eğer sadece masanın üzerine koyup film izlemek isterseniz, daha sade telefon tutucular da vardır. Örneğin, Autokit markasının ahşap telefon tutucusu, az yer kaplar ve inanılmaz şıktır. Hangi tip telefon tutucuya ihtiyacınız varsa, Avansas’tan güvenle sipariş verebilirsiniz.

Şarj Adaptörü

Akıllı cep telefonlarını her alanda sık sık kullanıldığı için, yetersiz şarj problemi sıklıkla yaşanır. Kullanılan uygulamaların da etkisinden kaynaklı olarak, akıllı telefonların şarjları çabuk tükenir. Bundan dolayı herkes yanında şarj adaptörü taşıma ihtiyacı hisseder. Şarj adaptörü alırken, iki konu çok önemlidir; birincisi markası, ikincisi ise hızlı şarj edebilmesidir. Avansas’ta şu an satışta olan S-Link markasının şarj adaptörü, orijinal ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Bunların dışında en önemli özelliği ise cep telefonunuzu diğer şarj adaptörlerine göre daha hızlı şarj etmesidir. Akıllı telefonunuzu şarj etmek için kısıtlı bir zamanınız varsa, bu ürün sizler için avansas.com’da sunulur.

Ekran Koruyucu

Cep telefonu aksesuarı seçeneklerinde yer alan bir diğer ürün, %99 oranında bütün telefonlarda kullanılan ekran koruyucudur. Telefonunuzun ekranını dışarıdan gelecek bir darbeye karşı korur. Ekran koruyucu, pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Saydam yapısı sayesinde, asla koruyucu taktığınız belli olmaz. Cep telefonunuzun modeline uygun ekran koruyucu seçtiğiniz zaman, sıfır hata ile üzerine yerleştirebilirsiniz. Bu şekilde telefonunuzun ömrünü uzatmış olursunuz. Nano teknolojisi sayesinde üstün koruma sağlar. Çizilmelere karşı ekstra dayanıklı olduğu için kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Buff markasının ekran koruyucularını kolayca Avansas’tan sipariş verebilirsiniz.

Telefon Kılıfı

Akıllı cihazların vazgeçilmez aksesuarlarından biri telefon kılıfıdır. Telefonun ekran dışında dış yüzeyini olumsuz her olaydan korumak için kullanılır. Sade, şık ve renk renk seçenekleri mevcuttur. Bunların dışında kılıfın belli olmasını istemiyorsanız, şeffaf görünümlü kılıflar da mevcuttur. Yüksek kaliteli silikonlardan üretildikleri için cep telefonu herhangi bir darbe aldığında asla zarar görmez. Telefonunuzun modeline %100 uyumlu bir telefon kılıfı seçerseniz; yan düğme, ses düğmelerine ve telefonunuzun eğimli kenarlarına uyum sağlar. Sizlerde Buff markasının birbirinden sade ve şık telefon kılıflarından sipariş vermek için sayfamızda yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Avansas’ta Satılan Cep Telefonu Aksesuarları Dayanıklı mıdır?

Akıllı cep telefonları, bilindiği üzere pahalı cihazlardır. Bu pahalı cihazları korumak için cep telefonu aksesuarı kullanmak şarttır. Bu aksesuarları satın almadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli konu, dayanıklı olup olmadıklarıdır. Çünkü dayanıksız bir aksesuar kullanıldığı zaman, cihazınız zarar görebilir. Hatta sahte aksesuarlar, cihazınızın bozulmasına bile sebep olabilir. Başınıza bu tarz olayların gelmemesi için dayanıklı ve sağlam ürünler tercih etmelisiniz. Avansas’ta satışta olan Buff, Addison, S-Link ve Autokit markaları, hem dayanıklı hem de uygun fiyatlı ürünlerdir. Sizler de bu markaların dayanıklı ürünlerini kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Cep Telefonu Aksesuarları Hangi Telefon Modelleriyle Uyumludur?

Aksesuar tercih ederken telefonunuz ile %100 uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer uyumlu olursa, o zaman verim sağlayabilirsiniz. Ölçülerine uygun bir ekran koruyucu seçimi yapmazsanız aksesuarınız ya ekrana küçük gelecek ya da ekranınızdan taşacaktır. Bu şekilde bir aksesuarla iyi bir koruma sağlamış olunmaz. Tam koruma için uyumlu ürünler tercih edilmelidir.

Cep telefonu aksesuarlarının uyumlu olduğu telefon modelleri şu şekildedir:

  1. S-Link marka şarj adaptörü USB girişlidir. USB girişe sahip olan bütün cep telefonları tarafından kullanılabilir.
  2. Buff marka ekran koruyucuları ile uyumlu telefon modelleri: Iphone 7 Plus, Iphone 8 Plus, Iphone 11 Pro Max, Iphone XS Max, Iphone 7, Iphone 8, Samsung Note 10 Plus ve Samsung Galaxy S10 Plus’tır.
  3. Autokit ahşap telefon tutucu tüm akıllı telefonlara uyumludur.
  4. Addison marka telefon tutucular, 50mm - 90mm arasındaki cihazlar ile uyumludur.

En Kaliteli Cep Telefonu Aksesuarları Nereden Temin Edilir?

Satışı yapılan birçok cep telefonu aksesuarı vardır. Fiyatları, performansı, kalitesi ve markasında değişiklikler olabilir. Herkes kaliteli ve uzun süre kullanabileceği bir aksesuar almak ister. En kaliteli cep telefonu aksesuarlarının güvenilir adresi avansas.com’dur. Ürün çeşitliliği, uygun fiyatı ve en önemlisi kaliteli ürünleri ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Avansas’ın TOBB Güven Damgasına sahip olması, kullanıcılarının var olan güvenini daha üst seviyeye çıkartmıştır. Sizler de en kaliteli cep telefonu aksesuarlarını Avansas’tan sipariş verebilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ile bütçenize uygun ödemeler yapabilirsiniz. Ayrıca kargonuzu kapınızdan alabilirsiniz.

Avansas’ta Bulunan Cep Telefonu Aksesuarları Şık mıdır?

Cep telefonu aksesuarı seçimi yaparken önceliğiniz aksesuarın işlevi olmalıdır. Örneğin, seçtiğiniz ürün koruyucu kılıf ise tam koruma sağlaması ya da telefon tutucu ise telefonu sabit kavrıyor olması kullanıcılar için çok önemlidir. İşlevi tamamen çözdükten sonra, ürünün tasarımına dikkat edilmelidir. Çünkü işlev ne kadar önemli ise görseli de bir o kadar önemlidir. Avansas’ta var olan telefon aksesuarları birbirinden şık ve sade tasarımlara sahiptir. Telefon tutucu, şarj adaptörü, telefon kılıfı ve ekran koruyucuları birbirinden şık tasarımları vardır. Hem kaliteli hem şık aksesuarlara ihtiyacınız varsa hemen kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Avansas’tan Toptan Cep Telefonu Aksesuarları Satın Alınır mı?

Sayfamız, 5.000’den fazla ürün çeşidi ile 500.000 şirket tarafından tercih edilir. Rakip markalarda olmayan ürün stoğuna sahiptir. Web sitemizde, istediğiniz her üründen ister bir adet ister toptan sipariş verme özgürlüğüne sahipsiniz. Sipariş vereceğiniz cep telefonu aksesuarı, ürün görseli ile birebir aynıdır. Ürünler size ulaştığında kırılma, çabuk bozulma ya da telefonunuz ile uyum sağlamama gibi bir problemlerle karşılaşmazsınız. Karşılaştığınız takdirde “Kolay İade” özelliğini kullanarak ürünü iade edebilirsiniz. Ayrıca gönül rahatlığıyla toptan alışveriş yapmanın konforunu da yaşayabilirsiniz.

Markaların güvenilir olması, kullanıcılar tarafından ilk tercih edilen özelliğidir. Ayrıca, diğer kullanıcıların yorumlarına bakarak, ürünlerin özelliklerine ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve sağlam, perakende veya toptan cep telefonu aksesuarları sipariş vermek için avansas.com’u tercih edebilirsiniz.