Cep Telefonu Aksesuarları

Toplam 11 sonuç
Stokta Yok

Cep Telefonu Aksesuarları

Akıllı cihazların icadıyla hayatımızda önemli bir yere gelen cep telefonları, beraberinde farklı işlevlere cevap veren cep telefonu aksesuar dünyasını da getirdi. USB aktarım kablolardan şarj cihazlarına, koruyucu kılıflardan araba aksesuarlarına, ekran koruyuculara ve data kablolarına kadar pek çok işleve hizmet eden cep telefonu aksesuarları mobil cihazınızı daha işlevsel kullanmanızı sağlayabilir.

Cep telefonlarının çevreden gelen fiziksel etkilere, çarpma veya darbelere karşı korunmasını artırmaya yönelik üretilen Cellular marka kılıf ve ekran koruyucular mobil cihazların ömrünü uzatır. Kapaklı ya da kapaksız seçenekleriyle kullanılan kılıflar, telefon markalarına göre değişirken renk seçenekleriyle de değişik alternatifler yaratır. Telefonunuzun kenarlarını ve bağlantı girişlerini koruyan ekran koruyucular, cihazınızın tasarımını bozmayarak şıklığına şıklık katar. Şeffaf yapılarıyla ekranın kolayca görülebilmesini sağlayan ekran koruyucular, hava kabarcıklarını azaltıyor, ekranda parmak izi oluşumunu en aza indirir ve tozlanmayı engeller.

Codagen, Greentech, Mirax ve Hama markalarının sunduğu çok girişli micro USB’ler aynı anda farklı model telefonların şarj edilebilmesine olanak tanır. Bu cihazlar taşınabilir özellikleriyle ofis yaşantısında ya da seyahatlerde sık sık biten şarjı yenileyebilmek için kullanım kolaylığı sağlar. Taşınabilir şarj cihazlarıysa taşınabilir olmalarıyla gün boyu cep telefonlarınızı pratik bir şekilde şarj etmenize imkan tanır. Cep telefonu araba aksesuarlarıysa eğer özel arabanızla yolculuk ediyorsanız, telefon kullanımınızı kolaylaştıran ürünler arasında yer almaktadır. Mirax, Romoss ve Greentech’in farklı modeldeki araç şarj kitleriyle akıllı telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

Avansas.com, birbirinden farklı cep telefonu aksesuarlarını beğeninize sunuyor, online alışveriş seçeneğiyle dilediğiniz ürünü kolayca sipariş etmenizi sağlıyor. Uygun fiyat ve ödeme koşulları, kolay iade, ücretsiz kargo ve bir iş günü içerisinde teslimat avantajlarından Avansas.com güvencesiyle yararlanabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun cep telefonu aksesuar çeşitlerine sepetinize ekleyerek hemen sahip olabilirsiniz.