Lazer Yazıcılar

Toplam 5 sonuç
Stokta Yok

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Günümüzde hemen her alanda teknolojik ürünler hayatımızda yer alır. Bu ürünler giderek önem arz eder olmuş ve hayatımızı kolaylaştıran olmazsa olmaz ürünler halini almıştır. Teknoloji ile iç içe geçmeyen hiçbir alan kalmamıştır. Ev ortamında iş ortamına kadar her yerde teknolojik ürünler insan hayatının değişmez parçalarıdır.

Oldukça kritik öneme sahip yazıcılar da bu değişmez teknolojik parçalar arasında yer alıyor. Tarihsel açıdan bakıldığında en az matbaalar kadar büyük bir işlev gören yazıcılar, bilgisayar teknolojisinin hayatımızda kapladığı yer ile doğru orantılı olarak kendine yer edinmiştir. Yazı ve belge üretim işlemlerinin bilgisayarlar ile yapılmaya başlaması, bilgisayarlar ile uyumlu çalışacak basım mekanizmalarının geliştirilmesini bir ihtiyaç olarak ortaya çıkardı. Temel olarak bu sebeple icat edilen yazıcılar, modernleşen dünyanın yüksek teknik altyapısıyla beraber teknoloji harikası cihazlar haline gelmiştir.

Tüm teknolojik aşamalar ile kendini geliştiren ve günümüzde birçok farklı çeşide ve türe sahip yazıcılar; ev, iş, okul ve benzeri her alanda kullanılmaktadır. Günümüzde temel olarak farklı özellik ve yetenekleri bünyesinde barındıran 3 farklı yazıcı türü bulunur. Bunlar mürekkep püskürtmeli yazıcı, nokta vuruşlu yazıcı ve lazer yazıcı türleridir.

Lazer yazıcı türü diğer yazıcılardan farklı olarak barındırdığı özellikler ve kullanım konforu ile ön plana çıkar. Lazer yazıcı çeşitleri günümüz basım teknolojisinin en gelişmiş örnekleri olarak gösterilebilir. Sağladığı kullanım konforu ve yüksek baskı hızı sayesinde ön plana çıkan lazer yazıcı, bünyesinde birçok farklı özelliği barındıran ve çokça tercih edilen bir yazıcı türüdür. Zamanınızdan tasarruf sağlarken yüksek baskı kalitesi sunan ve uzun ömürlü kullanım süresi ile dikkat çeken lazer yazıcı çeşitleri, Avansas güvencesi ile en uygun fiyatlara sizlere sunulmaktadır. En uygun lazer yazıcı çeşitlerine sahip olmak için Avansas doğru adrestir.

Lazer Yazıcı Nedir?

Yazıcılar hayatımızın her alanında ihtiyaç duyar hale geldiğimiz ürünler arasında yer alır. Birbirinden farklı birçok türde yazıcı bulunur. Bu yazıcılar arasında en çok tercih edilen ve dikkat çeken yazıcı türü ise lazer yazıcı olarak göze çarpar. Peki bu kadar tercih edilen ve dikkat çeken lazer yazıcı nedir ve özellikleri nelerdir?

Lazer yazıcı, günümüzde dünyaca ünlü markalar tarafından üretimi yapılan ve tüm dünya tarafından kullanılan üç yazıcı türünden biridir. Lazer yazıcılar normal yazıcılardan farklı olarak toner kartuşa sahiptir. Temel olarak bakıldığında lazer yazıcı, fotokopi makinelerine benzeyen bir sistem ile çalışır.

Yüksek hafıza kapasitesine sahip yazıcı, aktarılan dijital verileri hafızasına alır ve lazer ışınları ile bu bilgileri tonere aktarır. Lazer yazıcı toner tanecikleri sayesinde hafızasında yer alan verileri kâğıt üzerine baskılar. Yüksek baskı hızına sahip lazer yazıcı, renkli lazer yazıcı ve siyah beyaz lazer yazıcı olarak farklı türlerde üretilir.

Lazer yazıcı tüm dünyada ev ve iş ortamında oldukça tercih edilen bir yazıcı türüdür. Bu durumun en önemli sebepleri arasında lazer yazıcı çeşitlerinin çabuk bozulmaması ve uzun ömürlü kullanım imkânı sunması, hızlı ve yüksek kalitede baskı yapması ve az mürekkep tüketerek mürekkep tasarrufu sağlaması gibi sebepler gösterilebilir.

Lazer yazıcı satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu önemli noktalardan bazıları şunlardır:

 • Kullanılacak kâğıt türüne dikkat edilmeli ve kullanılmak istenen kâğıt türü ile uyumlu lazer yazıcı çeşidi tercih edilmelidir.
 • Baskı ve kopyalama hızı oldukça önemlidir. Kullanacağınız alana uygun olarak, yüksek verim almanızı sağlayacak en iyi lazer yazıcı çeşidini tercih etmeniz gerekir.
 • Verilerin saklanması ve tonere aktarılması açısından lazer yazıcılarda ram özelliği kullanım konforu ve verim açısından oldukça önemlidir.
 • İlk sayfanın baskı süresi oldukça önemlidir. Lazer yazıcı satın alırken ilk sayfa baskı hızına ayrıca dikkat etmeniz gerekir.

Lazer Yazıcının Mürekkep Püskürtmeli Yazıcıdan Farkı Nedir?

Lazer yazıcıları mürekkep püskürtmeli yazıcılardan ayıran ve daha fazla tercih edilmelerini sağlayan birçok özellik bulunur. Bu iki yazıcı türü arasındaki özellik farklarından bazıları şunlardır:

 • Lazer yazıcılar baskı işlemlerini toner ile yaparken, mürekkep püskürtmeli yazıcılar mürekkep kullanır.
 • Lazer yazıcılar farklı türden yağlı kağıtlara baskı yapabilirler, mürekkep püskürtmeli yazıcılar ise yapamaz.
 • Lazer yazıcıların kâğıt kapasitesi mürekkep püskürtmeli yazıcılara oranla daha fazladır.
 • Baskı süreleri arasında oldukça fark vardır. Lazer yazıcılar mürekkep püskürtmeli yazıcılara göre daha kısa sürede daha çok baskı yaparlar.
 • Lazer yazıcılar mürekkep yerine toner kullanırlar. Lazer yazıcılar daha maliyetli olmasına rağmen tonerlerinin dayanıklılığı, kalitesi ve yüksek verimi sayesinde fazla baskıda büyük bir tasarruf sağlar.

Lazer Yazıcı Markaları Nelerdir?

Avansas uygun fiyatlara en kaliteli markalar tarafından üretilen lazer yazıcıları sizlerle buluşturuyor. Yazıcıları tüm dünya tarafından kullanılan lazer yazıcı markaları Avansas güvencesi ile kapınıza kadar geliyor. Bu yazıcı markaları şunlardır:

 • HP Lazer Yazıcı
 • Canon Lazer Yazıcı

HP Lazer Yazıcı

HP teknoloji sektöründe en çok bilinen ve ürettiği ürünler tüm dünya tarafından kullanılan bir teknoloji markasıdır. Birçok farklı türde teknolojik ürün üretimi yapan markanın en iddialı olduğu ürünler arasında yazıcıları yer alır. HP yılların verdiği birikim ve yüksek marka değeri ile yazıcı üretimi yapan en kaliteli markalar arasında yer alır. Tüm HP yazıcılar HP garantisi ile kullanıcıya sunulur ve kullanırken asla kâğıt sıkışması yapmaz. En uygun HP lazer yazıcı fiyatları için Avansas doğru adres. Şimdi satın alın, yüksek çözünürlüğü ve teknik özelliklere sahip HP lazer yazıcılar ile baskı almanın tadını çıkarın.

Canon Lazer Yazıcı

Canon tıpkı HP markası gibi teknoloji alanında adından söz ettiren, birçok farklı teknolojik cihaz üreten ve ürünleri tüm dünya tarafından kullanılan bir teknoloji markasıdır. Yazıcı üretiminde yıllardır söz sahibi olan ve dünya yazıcı piyasasını HP ile paylaşan Canon, ürettiği yüksek teknik özellikli ve performans devi olan lazer yazıcılar ile göze çarpmaktadır.

Canon lazer yazıcılar asla kâğıt sıkışması yapmaz ve yüksek kullanım memnuniyeti sunarlar. Canon renkli lazer yazıcı türleri en çok tercih edilen renkli lazer yazıcı çeşitleri arasında yer alır. En kaliteli Canon lazer yazıcılara sahip olmak için Avansas doğru tercihtir.

En İyi Lazer Yazıcı Markası Hangisidir?

Dünyada yazıcı üreten birçok kaliteli marka yer alır. Tüm dünyaya yazıcı üreten en önemli iki marka ise Canon ve HP markalarıdır. Yıllardır yüksek kalitede ve çeşitli teknik özelliklere sahip özgün lazer yazıcı modelleri üreten Canon ve HP yazıcı teknolojisi altyapısı için uzun yıllar beraber çalışmalar yapmıştır.

Dünyada hemen hemen eşit pazar payına sahip bu iki dev marka arasında tercih yapmak oldukça güçtür. Bunun yanında en iyi lazer yazıcı markası, size en yüksek verimi sunabilecek uygun fiyatlı ürünler sunan yazıcı markasıdır. İhtiyacınıza en uygun ürünü belirleyerek bu iki markadan herhangi birini gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

En Uygun Lazer Yazıcı Modelleri Avansas’tan Alınır Mı?

Avansas her türlü ihtiyacınızı karşılamak için kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sizlere sunar. Uygun fiyatlı lazer yazıcı modelleri de bu ürünler arasında yer alır. Dünyaca ünlü markaların kaliteli lazer yazıcı modellerine uygun fiyatlara sahip olabilmek için Avansas doğru adres. Dilediğiniz lazer yazıcı modelini şimdi satın alın, kaliteli lazer yazıcı ile baskı almanın tadını çıkarın.

Lazer Yazıcı Fiyatları Ne Kadardır?

Günümüzde teknolojik ürünler en çok harcama yaptığımız ürünler arasında yer alır. Kaliteli teknolojik ürünlere uygun fiyatlara sahip olabilmek için dikkatli bir araştırma yapmamız ve en güvenilir platformu bulmamız gerekir. Avansas son teknoloji ürünlere en uygun fiyatlara sahip olabilmek için en doğru adres, uygun fiyatlı lazer yazıcılar için doğru adrestesiniz. Lazer yazıcı fiyatları marka ve modellere göre değişiklik gösterir, uygun fiyatlı lazer yazıcılar için şimdi satın alın.