Ürün Kodu: 65371

Marka : Maxsafety

Product State: A0

Maxsafety MAXSE1310 Kulaklık 27 Desibel

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 27 Desibel
  • Dayanıklı malzeme
  • Uzun ömürlü kullanım

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Maxsafety MAXSE1310 Kulaklık 27 Desibel Özellikleri
MarkasıMaxsafety
ModeliMAXSE1310
TürüKulaklık
Kullanım AmacıKafa üstü kullanım
Db27 db
RenkSiyah ve kırmızı

Maxsafety MAXSE1310 Kulaklık Sahip Olduğu Özellikleri ile Kullanışlı mıdır?

Maxsafety MAXSE1310 kulaklıkdayanıklı malzemeden yapılmıştır. Tüketici için eşyaların kullanım ömürlerinin uzunluğu açısından endüstriyel ürünlerin malzemelerinin dayanıklı olması oldukça önemlidir. Dayanıklı bir malzemeden üretilen bir ürün uzun ömürlü olacaktır. Bütün bunlar göz önünde tutulduğunda dayanıklı malzemeden oluşan bir kulaklık, her zaman tercih sebebi olacaktır. Maxsafety MAXSE1310 kulaklık, kafa üstü kullanıma sahiptir. Ürün kullanımı noktasında ürünün katlanabilir özelliği ise kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Böylece ürün esnek yapısı ile aşağı ve yukarı yönlere ayarlanabilir olmaktadır. Kullanıcılar rahatlıkla kendi isteklerine göre kulaklığı ayarlayabilir ve rahat bir kullanım sağlayabilirler.

Maxsafety MAXSE1310 kulaklık başlıkları yumuşak süngerden oluşmaktadır. Yumuşak sünger sayesinde kullanıcıların kulakları rahatsız olmaz. Bütün bunların yanında, 27 desibel kadar sesin geçmesi Maxsafety MAXSE1310 kulaklık ile engellenir. Böylece iş hayatında çalışma sırasında kullanıcılarını yüksek sesten korur. Ayrıca kulaklığın markası olan Maxsafety ise İngilizce olan 2 kelimeden oluşmaktadır. Türkçe kelime anlamı karşılığı ise maksimum güvenliktir. İsmi ile de kullanıcılarına gerekli güveni veren Max Safety MAXSE 1310 özellikleriile oldukça kullanışlıdır.

Maxsafety MAXSE1310 Kulaklık Her Ortamda Kullanıma Uygun mudur?

Maxsafety kulaklık istenilen her ortamda kullanabileceği gibi, özellikle çalışma hayatı içerisinde yüksek sesten korunmak için tercih edilebilecek bir üründür. Kurumsal çözümler için de tercih edilebilecek olan ürün işçi ve işveren Maxsafety  kulaklık  olmak üzere herkese hitap etmektedir. İş hayatında eğer gürültüden kaynaklanan risklerden kaçınılamıyor ise ve başka yöntemlerle gürültü önlenemiyorsa, çalışanlara iş verenler ve gerekli birimler tarafından kulak koruyucusu temin edilmelidir. Bu noktada tercih edilen kulaklığın kalitesi önemlidir. İnsan sağlığı için sadece ses seviyesinin çok fazla olması değil, gürültünün kendisi de sağlık üstünde birçok olumsuz etki yaratmaktadır. Bununla birlikte gürültü psikolojik ve fiziksel birtakım rahatsızlıklara sebep olmaktadır. Çalışanın her türlü sağlığının korunması hem çalışan, hem de işveren açısından birçok anlamda hayati önem taşımaktadır. Bunlarla beraber, ürünün amaca yönelik olması ise hem zaman, hem de maliyet kaybını önlemektedir.

Bütün bunlara karşı çözüm sunan Maxsafety MAXSE1310 kulaklık, Avansas güvencesiyle kullanıcılarına birçok noktada yüksek konfor sağlamaktadır. İş hayatının zorlu koşulları karşısında Maxsafety kulaklık ile yüksek sesin getireceği sağlık problemlerine karşı korunma sağlanır ve bu noktada tüm taleplere yönelik gerekli çözümler bulunur.

Maxsafety MAXSE1310 Kulaklık Tasarımı Kullanışlı mıdır?

Maxsafety MAXSE1310 kulaklık ince yapılı, kaba olmayan bir görüntüye sahiptir. Ürün renklerine bakıldığında ise kulaklık siyah ve kırmızı renkten oluşmaktadır. Bu iki renk birlikte kullanıma çok uygun olmakla birlikte, hoş bir görüntü oluşmasını sağlar. Bununla beraber, kırmızı dikkat çeken bir renktir, ürünün tasarımı oldukça sade ve şıktır.

Maxsafety MAXSE1310 Kulaklık Uygun Fiyatlı mıdır?

Maxsafety MAXSE1310 kulaklıkoldukça uygun fiyatlıdır. Piyasada bulunan farklı marka ürünlerle karşılaştırıldığında Maxsafety MAXSE1310 kulaklık, birçok özelliği ile tercih sebebi olacaktır. Bütçe dostu olan ürün, sunduğu özellikleri ve fiyatıyla kolaylıkla ulaşılabilirdir. Sahip olduğu kaliteli özellikleri ile hızlı teslimat bölgemizde iseniz siparişiniz, 1 iş gününde teslim edilir.

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Maxsafety MAXSE1310 Kulaklık 27 Desibel
49,60 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.