Pil ve Şarj Aletleri

Toplam 92 sonuç

 

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Pil ve Şarj Aletleri

1800'lü yılların başında tüm dünya yepyeni bir buluşun heyecanını yaşadı. Çünkü Dr. William Cruickshank seri üretilecek ilk pil tasarımını yaparak şimdilerde bile hayatımızda büyük yer kaplayan bir ürün olan pilleri geliştirmiş oldu.

Elektrik yükünü biriktiren ve gerektiği zamanda kullanabilen bir depo görevi gören piller, şarj edilebilen ve tekrar şarj edilemeyen piller olarak ikiye ayrılır. Tüm teknolojik gelişmelere rağmen günümüzde halen kullanılan en önemli teknolojik araçlardan biri olan şarj edilebilir piller, 1859 yılında Fransız fizikçi Gaston Plante tarafından icat edildi. Şarj edilebilir piller alarm sistemleri, araçlar ve kesintisiz güce gereksinim duyulan elektronik aletlerde sıklıkla kullanılır. Şarj edilemeyen piller ise maliyeti düşük ve daha az enerjiye gereksinim duyan uygulamalar olan cep feneri ya da radyo gibi cihazlarda kullanılır.

Oyuncak, uzaktan kumanda, el feneri, radyo, cep telefonu ve diğer elektronik ürünlerdeki ihtiyacınızı karşılamanız adına geliştirilen pil ve şarj aletleri, insan hayatında önemli bir yere sahiptir. Özellikle akıllı telefonların uzun süre dayanmayan şarjları nedeni ile şarj aleti ile bütünleşik bir hayat süren insanlar, teknolojinin engin nimetlerine rağmen şarj aletlerinden vazgeçememektedir.

İcadı her ne kadar eskiye dayanıyor olsa da, günümüz teknolojisinde dahi ihtiyaç duyulan bir alet olan piller sayesinde birçok elektronik aleti çalıştırabilirsiniz. İş hayatında da durum neredeyse aynıdır. Ofislerde bulunan elektronik aletlerin şarj edilebilmesi için bulundurulması zorunlu hale gelen pil ve şarj aletleri ile işlerinizin kesintiye uğramasını önleyerek tam performanslı bir çalışma sergileyebilirsiniz.

Gp, Duracell, Hama, Ttec gibi markaların pil ve şarj aletlerinin satışını kalite ve uygun fiyat garantisi adı altında gerçekleştiren Avansas.com, internette alışveriş yapmanın güvenilir adresi olmaya devam ediyor. Online alışverişin bu derece yaygınlaştığı günümüzde kişilerin ihtiyaç duyduğu kaliteye ve müşteriyi baz alan satış stratejisine sahip olan Avansas.com, kendi alanında bir ilki gerçekleştirerek e-ticaret hayatına başarılarına başarı katarak devam etmektedir. Ofis ihtiyaçlarınızı en kolay şekilde karşılayabileceğiniz Avansas.com'un fırsatlarla dolu dünyasına katılmak için siz de sitemizi gezin ve zevkinize uyan ürünlere sahip olmanın tadını çıkarın.