Ürün Kodu: 69276
Ürün Barkodu: 9000101017649

Marka : Pril

Product State: A0

Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 4 KG

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Bulaşık Deterjanı Limon
  • Bakteri Ve Virüslerde Etkili
  • Kalıntı Ve Leke Bırakmaz
  • 4 KG

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Pril, Türkiye'nin ilk sıvı bulaşık deterjanı olarak 1973'den beri mutfaklarınızda sizlere eşlik ediyor. Pril sıvı bulaşık deterjanı ile bulaşıklarınızdaki zorlu lekelerle kolaylıkla başa çıkabilirsiniz. İçeriğindeki limon özleri sayesinde kötü kokuları bastırabilirsiniz. Elde bulaşık yıkama için en ideal tercih olan Pril Bulaşık Deterjanı güçlü bir formülle üretilmiştir. Bu güçlü formülü sayesinde bulaşıklarınız için ön yıkama yapmanıza gerek kalmaz. Bulaşıkları suda bekletmeye gerek olmadığı için mutfakta geçirdiğiniz zamanı azami seviyeye indirgeyecektir. Pril sıvı bulaşık deterjanının hızlı köpürme özelliği, yoğun köpüğü ve kolay durulanabilir olması sayesinde üzerinde yemek artığı kurumuş ve beklemiş ürünlerinizde derinlemesine temizlik elde edersiniz.

Pril sıvı bulaşık deterjanı ekolojik bir ürün olup üretim aşamasında geri dönüşüme uygun ambalaj kullanılmıştır. Pratik bir tasarıma sahip olan ekonomik ambalaj içerisinde 4 KG bulaşık deterjanı bulunuyor. Evinizdeki ve iş yerinizde bulunan eski bulaşık deterjanı şişelerinizi Pril 4 KG sayesinde tekrar doldurup kullanabilirsiniz. Pril 4 KG bulaşık deterjanın 40.000’den fazla tabak yıkama özelliği ile tasarruf edebilirsiniz. Pril sıvı bulaşık deterjanı tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.

Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı
Uygun fiyat
Kolay durulanır
Cildi kurutmaz
Yağ çözmede başarılı
Parlatma etkisi yüksek
Toptan alışveriş imkanı
KokuLimon
Gramaj4 KG

Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı Kolay Durulanır Mı?

Yaşantımızda sıklıkla kullandığımız temizlik malzemelerinden biri olan bulaşık deterjanlarının komple hijyen sağlaması oldukça önemlidir. Mutfak ürünleri temizliğinin demirbaşlarından biri olan bulaşık deterjanları, her mutfağın olmazsa olmaz temizlik malzemeleri arasında yer alır. Pril sıvı bulaşık deterjanı yoğun köpüğüne rağmen kolayca ve sizi hiç yormadan durulanır. Yoğun köpüğü sayesinde az miktarda ürün kullanımı tüm bulaşıklarıntemizliğinde yeterli olacaktır.Kurumuş yağ lekelerini ve zorlu kirleri çıkartırken bulaşıklarınızın ilk günkü parlaklığını korumasına da yardımcı olur. Durulama esnasında klasik limon aroması ile ferah bir koku oluşmasını sağlar. Hem vakit hem su tasarrufu açısından en ideal seçim Pril sıvı bulaşık deterjanı olacaktır.

Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı Yağları ve Zorlu Kirleri Çözmede Ne Kadar Başarılıdır? 

Pril sıvı bulaşık deterjanı, gelişmiş içeriği sayesinde size hem hızlı temizlik imkanı hem de zamandan tasarruf sağlar. Bulaşıklarınızdaki bütün yerleşmiş yemek kalıntıları, yağ lekeleri ve zorlu kirlerde ekstra nitelikleri sayesinde en iyi sonucu almanızı sağlar. Yağ çözücü özelliği sayesinde en zorlu yağ lekelerini dahi bulaşıklarınızdan arındırır. Zorlu kirleri sıcak suda ekstra bekletmenize gerek kalmadan hızlıca bulaşık yıkayabilirsiniz.

Ürünlerinizin camını ve desenini korurken tüm bulaşıklarınızı zahmetsizce temizler.Pril 4 KG bulaşık deterjanı, bulaşıklarda kalıntı bırakmaz ve matlaşmasını önleyerek parlaklık sağlar. Pril sıvı bulaşık deterjanı sayesinde bulaşıklarınızdaki yağ ve zorlu kirler temizlenirken sizin mutfakta bulaşık yıkamak için geçirdiğiniz vakit azalır. Zorlu kir ve yağ kalıntılarını arındıran güçlü formülüne rağmen cildinizi tahriş etmez ve sağlığınıza zarar vermez. Pril sıvı bulaşık deterjanının yoğun etkili formülünün içinde zararlı bir kimyasal bulunmaz.

Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı Avansas’tan Toptan Satın Alınabilir Mi?

İşyeriniz veya eviniz için ihtiyacınız olan tüm ürünlere Avansas.com’dan ulaşabilirsiniz. Temizlik ve sağlık kategorisi altında olan mutfak temizliği ürün çeşitlerine ve Pril 4 KG bulaşık deterjanına buradan ulaşıp toptan alışveriş yapabilirsiniz. Toptan satın alma sayesinde ofislerinizdeki malzeme eksikliğinden kaynaklanabilecek olan çalışma verimi düşüklüğü engellenir. Avansas.com, Pril Bulaşık Deterjanı ürününü uygun fiyat ve toptan satın alabilme imkanıyla sizlere sunmaktadır.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 4 KG
Birim Fiyat = 34,94 TL
139,76 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.