Schneider

Toplam 55 sonuç

Dünyaca tanınan Schneider markası, Alman kalitesi ile kalem üretimi yapmaktadır. Piyasaya girdiği ilk günden beri sürdürülebilir, doğa dostu ve kullanışlı kalemler üretmeyi hedeflemektedir. Yenilikçi ve yaratıcı tasarımları ile öne çıkmaktadır. Çok çeşitli kalemleri ile farklı ihtiyaçlara hitap etmektedir. Ürettiği kalemlerin pek çoğu ile önemli ödüllere layık görülmüştür. İmza kaleminden roller kaleme, keçeli kalemden asetat kalemine kadar pek çok farklı türde kalemleri sizlere sunmaktadır.

Kağıt Üstünde Yüksek Performansı Schneider ile Deneyimleyin

Farklı çeşitlerde pek çok kalem üretimi yapan Schneider, kalite ile yüksek performansı bir araya getiriyor. Örneğin; Schneider fosforlu kalem çeşitleri, çok geniş bir renk yelpazesi sunuyor ve kullanım açısından oldukça avantajlı:

 • Su bazlı mürekkep kullanıldığından hem daha dayanıklı hem de daha güvenli.
 • Ayrıca kağıdın arkasında geçmez ve iz bırakmaz.
 • Suya ve ışığa dayanıklılık göstererek kuruduğunda oldukça verimli kullanım olanağı sunar.
 • 1 ila 5 mm aralığında çizgi kalınlığına sahiptir.
 • Özellikle önemli notları belirginleştirmek için Schneider fosforlu kalemler oldukça avantajlı ve kullanışlıdır.

Kullanışlılığı ile öne çıkan bir diğer kalem ise Schneider keçeli kalemdir:

 • Yuvarlak ve 1-3 mm kalınlığında uca sahip bu kalemler de kağıt üzerine çizildiğinde arka tarafa geçmez ve iz bırakmaz.
 • Ayrıca mürekkepleri ısıya dayanıklı şekilde geliştirilmiştir.
 • Özellikle paketleme ve kolileme işlerinde sıkça tercih edilir.
 • Bunun yanı sıra kağıt, cam, plastik, metal, kumaş gibi farklı yüzeylerde kullanım için de idealdir.
 • Farklı renklerde seçenekler sunar ve parlak, canlı renkleri ile yüzey üzerinde belirgin bir şekilde görünür.

Özel Kullanım Alanlarına Hitap Eden Schneider Kalemleri

Bazı alanlarda kullanım için özel kalemlere ihtiyacınız olabilir. Örneğin; bunlardan biri imza kalemidir. Bu kalemlerin hızlı kuruması ve ince uca sahip olması sayesinde net ve bozulmayan imzalar atabilirsiniz. Schneider imza kalemleri bu konuda sizin için oldukça uygundur:

 • Dilekçe, tutanak gibi evrak işlerinde daha net sonuçlar almanızı sağlar.
 • Yumuşak yazım özelliğine sahip olduğu için çok fazla baskı yapmadan konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • 1 mm’lik çelik ucu hem dayanıklıdır hem de incecik yazılar yazmanızı sağlar.
 • Ayrıca kapaklı yapısı ile cebinizde kolayca taşıyabilirsiniz.

Farklı yüzeylerde kolayca yazı yazmak için de asetat kalemleri öne çıkar. Asetat filmlerle birlikte veya cam, plastik gibi yüzeylerde kullanıma uygundur. Schneider asetat kalemleri kaliteli mürekkep yapısına ve canlı renklere sahiptir. 1 mm uç kalınlığına sahip olan bu kalemler, aynı zamanda darbelere dayanıklıdır ve doğa dostu bir kullanımı vardır. Yumuşak yazım özelliği ile uzun süreli yazım yapsanız bile elinizi yormaz. Uzun süre net bir şekilde görünen yazılar için idealdir.

Ayrıntılı Çizimlerin Olmazsa Olmazı Schneider Roller Kalem

Akışkan mürekkebi ile öne çıkan roller kalem, küçük alanlarda yazım yapmak için idealdir. Küçük el yazısı olanlar ve detaylı çizim yapmak isteyenler tarafından sıkça kullanılır. Aynı zamanda bu kalemler sayesinde leke olmadan daha hızlı yazmak mümkündür. Schneider roller kalemler, oldukça fazla seçenek sunar. Genellikle oldukça ince uca sahip olan bu kalemler ile yumuşak yazım yapmak mümkündür. Kalıcı mürekkebi ve dayanıklı ucu sayesinde kesintisiz ve akıcı yazılar yazabilirsiniz. Farklı renklerdeki Schneider roller kalem çeşitleri arasında ihtiyacınıza uygun rengi kolayca bulabilirsiniz.

Birbirinden kaliteli Schneider kalemlerine uygun fiyatlı bir şekilde sahip olmak için siz de Avansas’ı tercih edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi içinden kendinize uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Kalem konusundaki ihtiyacınızı Schneider kalitesi ile karşılayabilirsiniz. Avansas sayesinde hızlı ve hijyenik teslimat avantajıyla alışveriş yapabilirsiniz.