Scrikss

Toplam 29 sonuç

Türkiye merkezli bir kalem üreticisi olan Scrikss, 1964 yılından beri kendine ait fabrikasında tükenmez kalemi üretimi yapmaktadır. 1966 yılında ilk Türk dolma kalem üretimi de Scrikss markası adı altında yapılmıştır. Günümüzde oldukça fazla çeşitte kalem üretimi yapan şirket, ülkemizde kalem denince akla ilk gelen markalardan biridir. Kaliteli ve kullanışlı kalemler üreterek okulluların, çalışanların ve kalem ihtiyacı olan herkesin ihtiyacına hitap etmektedir.

Scrikss Dolma Kalem Çeşitleri

Ülkemizde ilk dolma kalem üretimini yapan Scrikss, günümüzde oldukça fazla dolma kalem çeşidine sahiptir. Farklı ihtiyaçları karşılayan ve her tarza hitap eden dolma kalem çeşidini Scrikss’te bulmak mümkündür. Dayanıklı çelik uçtan üretilen bu dolma kalemler ile uzun süreli ve kesintisiz yazım yapabilirsiniz. Pistonlu ve kartuşlu sisteme sahip farklı Scrikss dolma kalemler de mevcuttur:

 • Scrikss dolma kalemler, yumuşak ve akıcı yazım yapma olanağı sunar.
 • Akma ya da bulaşma yapmayan mürekkebe sahip oldukları için yazım esnasında kağıt üzerinde lekeye neden olmaz.
 • Dayanıklı malzemelerden üretilen Scrikss dolma kalemler, darbelere karşı direnç göstererek kalitelerini ve şık görünümlerini uzun süre korurlar.
 • Aynı zamanda ergonomik gövde yapıları da kullanım açısından konfor sağlar.
 • Elinizin yapısına göre şekil alarak uzun süre yorulmadan yazı yazmanıza yardımcı olur.
 • Tekrar dolum yapmaya uygun olan Scrikss dolma kalemler, ihtiyacınızı daha uzun ömürlü olarak karşılar.
 • Yenilikçi ve gelişmiş tasarımları ile öne çıkan Scrikss, dolma kalem konusunda bir dünya markasıdır.

Bu sayede oldukça fazla sayıda dolma kalem çeşidini Scrikss’te bulabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçları Karşılayan Scrikss Kalem Çeşitliliği

Çeşitli alanlarda kullanıma uygun olarak tasarlanan Scrikss kalemleri, farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap etmektedir. Örneğin; Scrikss versatil uçlu kalem yaratıcı tasarımı ile dikkat çekmektedir. Metal üzerine nikel kaplamaya sahiptir. Dayanıklı yapısı ile uzun ömürlüdür. Özellikle grafik çizimleri yapan kişiler için idealdir. Hızlı ve akıcı yazı yazmak için de kullanabilir ve farklı kalınlıklardaki uç seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca ayarlanabilir ucu sayesinde dilediğiniz derinlikte de yazı yazabilirsiniz.

Özel kullanım alanına sahip olan bir diğer kalem çeşidi ise Scrikss roller kalemdir:

 • Jel mürekkepli bu kalemler, özellikle küçük yazı tipine sahip kişiler için uygundur.
 • Dar alanlarda net ve okunaklı bir şekilde yazı yazmayı sağlar.
 • Akışkan mürekkebe sahip olduğu için kesintisiz ve ayrıntılı çizim olanağı da sunar.
 • Hızlı yazma konusunda da avantajlıdır; çünkü çizgiler kağıt üzerinde leke yapmaz.

Scrikss roller kalem çeşitleri ile konforlu, işlevli ve verimli bir kullanım yapabilirsiniz.

Gün İçinde Daimi Yardımcınız Scrikss Tükenmez Kalemler

Gün içinde en sık kullanılan kalem çeşitlerinden biri tükenmez kalemlerdir. Scrikss de oldukça fazla tükenmez kalem çeşidine sahiptir ve farklı özellikleri ile herkesin ihtiyacını karşılar. Scrikss tükenmez kalemler, farklı renk seçenekleri sunar. Ayrıca farklı mekanizmalara sahip çeşitler de vardır. Akıcı ve yumuşak yazım olanağı sunan Scrikss tükenmez kalemler ile uzun süre elleriniz yorulmadan yazı yazabilirsiniz. Ergonomik gövdeleri ile konforludurlar ve dayanıklı materyalleri sayesinde darbelere karşı direnç gösterirler.

Ülkemizin önde gelen kalem üreticilerinden olan Scrikss’te farklı ihtiyaçlarınıza hitap eden pek çok kalem çeşidini bulabilirsiniz. Kullanışlılık ile kaliteyi bir araya getiren Scrikss, her yerde yanınızda! Bu ürünlere Avansas’ın geniş ürün yelpazesi sayesinde ulaşabilir, aradığınız Scrikss kalemini kolayca bulabilir ve anında güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Hızlı ve hijyenik teslimat, 30 gün içinde ücretsiz iade gibi ayrıcalıklardan yararlanarak Scrikss kalemlerine sahip olabilirsiniz.