Ürün Kodu: 54135
Ürün Barkodu: 8697713220508

Marka : UK Ulaş

Product State: A0

Uk 050 Sipariş Fişi Otokopili 2 Nüsha

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Kağıt gramajı 54gr
  • 2x50 nüsha
  • 13,70 cm x 19 cm ebatlarında
  • 100 yaprak (50+50)
  • 5 yıl raf ömrü

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

İki 050 Sipariş Fişi Otokopili 2 Nüsah Ürün Özellikleri
Kağıt gramaji :54 gram
Nüsha sayısı :2x 50
Sayfa sayısı :100 adet
Ebat :13.70 x 19 cm
Raf Ömrü :5 yıl
Saklama ömrü :10 yıl

Uk 050 sipariş fişi otokopili 2 nüsah Avrupa standartlarına uygun otokopili kâğıtlar kullanılarak üretiliyor. Güneş ışınları,nem,rutubet gibi olumsuz koşullar kâğıdın özelliğini bozarak kullanılmaz hale getiriyor fişin uzun süreli dayanabilmesi için uygun şartlarda saklanması gerekiyor. Saklamadan önce fişin arasına karton koyarak rutubet gibi zararlı oluşumlardan koruyabilirsiniz. Otokopili kâğıtların genel özelliği kâğıdın üzerine başka bir kâğıt koyarak aynı işlemin altta bulunan kâğıda geçmesini sağlamaktadır. Kopyalama işlemi sırasında kağıdın yüzeyine hafif bir baskı uygulayarak kopyalama işlemini çok rahat bir şekilde halledebilirsiniz. Otokopili kâğıtları kullanırken ekstra olarak karbon kağıdı kullanmanıza gerek kalmadan kopyalama işini yorulmadan hızlı bir şekilde halletmenizi sağlıyor.

Uk 050 Sipariş Fişi Otokopili Kaliteli midir?

Avrupa'dan ithal edilen otokopili kağıtlar kullanılarak üretilen Uk 050 sipariş fişi otokopili 2 nüsah yazının altında bulunan kâğıda direkt geçerek kaliteli bir kullanım imkânı sunar. Bu sayede fişlerinizi kolay bir şekilde kopyalayarak çoğaltabilirsiniz. Çoğaltılabilir özelliği olan fişler büyük sevkiyatlarda aynı anda kopya almanıza olanak sunarak iş yükünü azaltmanıza yardım eder . Hemen kopyalanabilir yapısıyla zorlanmadan çalışma yapmanızı sağlar. Kaliteli ürün anlayışıyla özenle çalışan Uk markası şirketinizle kaliteyi birleştirmek için

Uk 050 Sipariş Fişi Otokopili Dayanıklı mıdır?

Otokopili kâğıtlar belli bir kullanım süresi bulunan kâğıtlardır. Raf ömürlerini uzun süre koruyabilmeleri için uygun şartlar altında saklanması gerekiyor. Otokopili kâğıtlar gün ışığına maruz bırakıldığı zaman özelliğini yitirerek kullanılmaz bir hal alıyor. Uzun ömürlü bir kullanım için güneş ışığından uzak tutmanız kağıttan daha fazla yararlanmanızı sağlıyor. Saklamadan önce fişin arasına ışık geçirmez parçalar koyarak ekstra bir önlem alabilirsiniz. Uk 050 sipariş fişi otokopili 2 nüsha uygun koşullarda saklandığı zaman 5- 10 yıl arasında kullanım ömrü sunuyor.

Uk 050 Sipariş Fişi Otokopili 2 Nüsha Kullanışlı mıdır?

Fotokopi makinesine ihtiyaç duymadan fişlerinizi çoğalmaya yarayan ürün pratik bir kullanım imkânı sunuyor. Her defasında fotokopi makinesine giderek zaman kaybı yaşamanızı önlüyor. Bir kullanımda birçok kopya almanıza olanak sağlayarak işinizi kolaylaştırıyor. Zaman tasarrufu kopyalama işi yaparken önemli bir faktör olarak karşınıza çıkıyor birden falan kopya almanız durumunda bu süre uzayarak yavaş hareket etmenize neden oluyor bunun önüne geçmek için Uk 050 sipariş fişi otokopili 2 nüsahı tercih edebilirsiniz.

Uk 050 Sipariş Fişi Otokopili 2 Nüsahın Sunmuş Olduğu Avantajlar Nelerdir?

Birden fazla kopya almanızı imkânı vererek zaman kaybı yaşamanızı önler. Sipariş fişleri işletmeler için elzem  ürünlerin başında geliyor. Şirketinizde yazıcı bulunmuyorsa otokopi özelliğine sahip olan Uk 050 sipariş fişini tercih edebilirsiniz. Avantajlı fiyatı ile bütçe dostu olarak satılan  ürün şirket giderlerinizin artmasını önlüyor. Ekstra malzemeye ihtiyaç duymadan tek bir ürün ile çalışmanızı sağlıyor. Otokopili kâğıtları kullanmak için teknik bilgiye ihtiyaç duyulmadan kopyalama işlemlerini hızlı bir şekilde halletmenizi sağlıyor. Karbon kâğıt mantığı ile tasarlanan ürünü kopyalama işinde tercih ederek bu sayede işlem kalitesini arttırabilirsiniz.

Ürün beklentilerinizi tamamen karşılamaya yönelik satışa sunuluyor. Avansas güvencesiyle satışa sunulan ürünün detaylı fiyat bilgisine ulaşmak için www.avansas.com  adresini ziyaret edebilirsiniz hızlı teslimat bölgesinden birinde yaşıyorsanız siparişiniz 1 iş günü içinde adresinize teslim edilir.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Uk 050 Sipariş Fişi Otokopili 2 Nüsha
53,56 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.