Ürün Kodu: 60333
Ürün Barkodu: 4902778653135

Marka : Uni-Ball

Product State: A0

Uni-ball Um-153 Signo Broad İmza Kalemi 1.0 mm Yeşil

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 1 mm çelik uç ile kesintisiz ve güçlü imza
  • Kurumayan özel mürekkep
  • Suya ve ışığa dayanıklı mürekkep
  • Yazım sonrası mürekkep dağılmaz
  • Şık ve ergonomik tasarım

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Uni-ball Um-153 Signo Broad İmza Kalemi 1 mm Yeşil Özellikleri
GörünümŞık Ve Ergonomik Tasarım
TürSuya Dayanıklı Mürekkep
Yazı Tipi1 mm Çelik Uç ile Kesintisiz ve Güçlü İmza
DayanıklılıkYazım Sonrası Mürekkep Dağılmaz
Mürekkep TipiKurumayan Özel Mürekkep
Mürekkep TipiIşığa Dayanıklı Mürekkep

Bir tükenmez kalem tipi olarak bilinen imza kalemi, kamu kurumlarında ve çeşitli meslek gruplarında sıkça kullanılan bir üründür. Yaklaşık olarak 2-3 kilometreye kadar çizgi çekebilme kapasitesine sahiptir. Mürekkep hazneleri uzun süre kullanıma sahiptir. Ergonomik yapısı ile hayatınızın her alanında taşıyabilirsiniz. Örneğin, cebinizde, çantanızda, kalemliklerde, her an ulaşabileceğiniz bir yerde bulundurmak, kimi meslek grupları için oldukça önemlidir. Birçok alanda kullanıma olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda bu kalemleri sevdiğiniz birisine hediye almak için de tercih edebilirsiniz. Bir kişinin şahsına özel en güzel hediyelerden birisi, imza kalemi olabilir. İmza, kişiyi özel kılan bir damgadır. Aynı zamanda yeni işe başlayan kişilere de hediye olarak tercih edilebilir. Bunun en temel nedeni, manevi anlamlar taşımasıdır. İmza kalemleri birçok ayrıntı taşımaktadır. Kişinin kendine ait imza kalemi olması, kimi zaman hayati önem taşımaktadır. İş dünyasında ya da diğer alanlarda yapılan sözleşmelerde kişinin kendi şahsına özel kalem tercih etmesi çok önemlidir. Böylelikle, her geçen gün büyüyen dolandırıcılık tekniklerinin önüne geçilebilir.

Uni-Ball Um-153 Signo Broad İmza Kalemi Kullanışlı mıdır?

Uni-Ball Um-153 Signo Broad imza kalemiuzun ömürlükullanıma yatkın bir kalemdir. Uzun ömürlü olması, iç mekanizmasının özel tasarımı ve mürekkebin uzun süre kurumamasından kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda bu imza kaleminin suya ve ısıya dayanıklı olması da kalemi daha da kullanışlı bir biçime getirmektedir. Uni-Ball Um-153 Signo Broad imza kalemi özellikleriarasında yazım sonrasında da üstün performans göstermesi de yer almaktadır. İmza atıldıktan sonra veya yazı yazıldıktan sonra dağılma gibi bir problem söz konusu değildir. 1 mm çelik uca sahip olan bu imza kalemi paslanma göstermez ve böylece uzun ömürlü bir şekilde kullanım sağlanabilir.

Uni-Ball Um-153 Signo Broad İmza Kalemi Akıtma Yapar mı?

Uni-Ball Um-153 Signo Broad imza kalemi kalite standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş olması sebebiyle akıtma gibi bir problemle karşılaşma ihtimali yoktur. Mürekkep türü de yazıma en uygun şekilde tasarlanmıştır. Kaygan mürekkep ile kolay, kesintisiz yazım deneyimi sunmaktadır. Yazım sırasında elin yorulmaması için en uygun biçimde tasarlanmıştır. Yaylanabilir klipsi taşımayı kolaylaştırmaktadır. Bu klips kalemin düşme ihtimalini en aza indirmektedir.

Uni-Ball Um-153 Signo Broad İmza Kalemi Dayanıklı mıdır?

Uni-Ball Um-153 Signo Broad imza kalemi kolay kullanımı, ele tam oturuş biçimi ile en pratik şekilde yazım işlemini gerçekleştirmektedir. Yazım kalınlığı orta düzeyde olması sebebiyle, yazımı oldukça kolaydır. Bu ürünün kalite performansı,ele alındığı andan itibaren hissedilmektedir. İmza kaleminin uzun ömürlü olarak kullanılması için, ne kadar kullanılırsa kullanılsın dayanıklılığını yitirmemesi için özel olarak tasarlanmıştır. Yazılarınızın, imzalarınızın ve değerli belgelerinizin, evraklarınızın kimyasal maddelere karşı korunması için özel olarak tasarlanmıştır. İmza atılan noktaya su dökülse de bozulmaz, uzun süre ışığa maruz kalsa da solmaz. Bu etkenleri ortadan kaldırmak için kalite düzeyi en üst düzeyde tutulmuştur.

Bir imza kalemi olarak en doğru seçim olan Uni-Ball um-153 Signo Broad imza kalemi fiyatıbakımından da bütçe dostudur. Sizlerde yazılarınızın ve imzalarınızın daha kaliteli olması için, kaleminizin uzun ömürlü olması için bu doğru seçimi Signo Broad ile yapabilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgemizdeyseniz, siparişiniz 1 iş günü içerisinde teslim edilir.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Uni-ball Um-153 Signo Broad İmza Kalemi 1.0 mm Yeşil
52,00 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.