Ürün Kodu: 57508
Ürün Barkodu: 8697417047364

Marka : Worldone

Product State: A0

Worldone Telgraf Klasör Geniş A5 Kırmızı 5'li Paket

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 480 sayfa kapasite
  • Yüksek kaliteli 2 halkalı iç mekanizma
  • Ebatları: 28 cm x 7 cm x 21 cm
  • Geniş A5 Telgraf Plastik Klasör
  • Kırmızı

Ürün Hakkında

Worldone Telgraf Klasör Geniş A5 Kırmızı 5'li Paket

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?


Genel Bilgiler
Marka Worldone
Model Telgraf
Ürün Çeşidi Geniş A5 Telgraf Plastik Klasör
Üretim Yeri Türkiye
Sayfa Kapasitesi 480
Mekanizma Avrupa
Boyut 28 x 21 x 7 cm
Renk Kırmızı
Materyal PVC
Halka Sayısı 2
Kullanım Alanı Dosyalama ve Arşivleme
Ağırlık 2500 gr
Paket İçeriği 5 adet
Garanti 1 yıl

 

Ergonomi  
Rafta kapalı ve dik durmasını sağlayan kilit özelliği var mı ? Evet
Ek bir doküman koymak için cep kısmı var mı ? Hayır
Su geçirmez özelliği mevcut mu ? Evet
Çizilmez yüzeye sahip mi ? Evet
Yazı yazılabilen kendinden yapışkanlı sırt etiket kısmı var mı ? Evet

 

Telgraf klasörler, ofis ve iş yerlerinin demirbaşları arasındadır. Özellikle evrakların yoğun olarak rol aldığı iş yerlerinde olmazsa olmaz bir araç olan telgraf klasör, bu evrakları hem bir arada tutmaya hem de birbirinden ayırmaya yarar. Worldone kırmızı A5 telgraf klasör de her yönüyle, bu görevi pratik bir şekilde yerine getirmek için dizayn edilmiştir.

Worldone kırmızı A5 telgraf klasör; evrakları muhafaza etmek, gruplandırmak, yıpranmasını engellemek, kaybolmasını önlemek, kolay bulunmasını sağlamak ve rahat taşıyabilmek adına kullanılabilecek çok yönlü bir ofis ürünüdür. Aynı şekilde okulda ya da bireysel ihtiyaçlar için evde de rahatlıkla kullanılabilir. Kullanışlı tasarımı sayesinde dolap ve çekmecelerde saklanabilir, fazla yer kaplamaz.

Ofislerde genellikle raflara konumlandırılan Worldone A5 telgraf klasör, kırmızı renkli modeli ile spesifik amaçlar için de kullanılabilir. Belirli bir konuyu kapsayan evraklar ya da fatura gibi diğer belgelerden farklı olan evraklar, kırmızı renkli Worldone telgraf klasörde saklanabilir ve böylece daha ulaşılabilir hale gelir. Diğer renkler arasında göze çarpacağı için bulunması da kolay olur.

Worldone kırmızı A5 telgraf klasör, etiket içeren geniş bir sırt kısmına da sahiptir. Sırt kısmındaki etikete, içerdiği belgeler ile ilgili bilgiler yazılabilir. Etikete yazılabilecek bilgiler ile benzer gruptaki evraklar türlerine göre ayrılabilir ya da tarihlerine göre sınıflandırılabilir.

Worldone Kırmızı A5 Telgraf Klasör Dayanıklı Mıdır?

Evrakları taşımak ve saklamak için kullanılan Worldone kırmızı A5 telgraf klasörün, söz konusu evrakları koruma işlevi de vardır. Klasör kapaklarının arasında kalan tüm dosya ve evrakların korunabilmesi için klasörün son derece dayanıklı olması gerekir. Eğer yeterli alan yoksa yan yana dizilen klasörler sıkışabilir, üst üste dizilen klasörler ise ezilebilir.

Worldone kırmızı A5 telgraf klasörün sert ve dayanıklı kapakları sayesinde bu gibi durumlarda, klasör ve klasör içindeki evraklar ile dosyalar zarar görmez. Ayrıca düşme ve darbe alma gibi durumlara karşı da dirençlidir.

Worldone Kırmızı A5 Telgraf Klasör Kaliteli Midir?

Worldone kırmızı A5 telgraf klasör iki halkalı metal bir iç mekanizmaya sahiptir. Yüksek kaliteli malzemeden üretilerek dizayn edilmiş olan iç mekanizma, açma ve kapama sürekliliği fark etmeksizin uzun ömürlülüğünü korur.

Halkaların geçtiği boşlukların genişliği doğru ayarlandığı ve kaliteli metal parça ile donatıldığı için açılıp kapanma sırasında takılma gibi olumsuz bir durumla karşılaşılmaz. Etiket cebinin kaliteli plastikten üretilmesi ise kullanım gerekliliğini yitiren etiketlerin rahatlıkla değiştirilmesini sağlar. Değişim sırasında etiket cebi aşırı genişlemez ve yırtılmaz.

Worldone Kırmızı A5 Telgraf Klasörün Sayfa Kapasitesi Ne Kadardır?

Worldone kırmızı A5 telgraf klasör ile çok sayıda belge ve dosya tek bir noktada toplanabilir. Worldone telgraf klasör, A5 boyutundaki genişliği ve 480 sayfalık kapasitesi ile haftalık, aylık ve yıllık süreçte biriken belgeleri saklayabilecek niteliktedir.

Belgelerin oluşturulma amacına ve türüne göre değişkenlik göstermekle birlikte 5 yıllık ve 10 yıllık arşivlemelere de elverişlidir. Avansas’tan uygun fiyatlarla satın alınabilen Worldone kırmızı A5 telgraf klasörün 5’li paketi sayesinde toplamda  2400 sayfalık bir arşiv güvenli bir şekilde oluşturulabilir.

Worldone Kırmızı A5 Telgraf Klasör Kolay Deforme Olur mu?

Telgraf klasörler günlük kullanıma uygun olsalar bile çoğunlukla arşivleme amacıyla kullanılırlar. Dolayısıyla kullanılacağı süre bir hayli uzun olabilir. Bu süreçte kalitesi telgraf klasörlerde çeşitli deformasyonlar meydana gelir. Ayrıca üretim malzemesinden kaynaklı pis kokular da dolap ve raflara nüfuz edebilir.

Worldone kırmızı A5 telgraf klasörün üretim ve kaplama malzemesi, uzun ömürlü bir kullanıma elverişli olmakla birlikte geçen zaman içerisinde pis kokuya sebebiyet vermez. Çizilme ve solma gibi deformasyonlar söz konusu değildir. Dış kaplamanın kalitesi ise kolay yırtılmaya imkân tanımaz.

Worldone Kırmızı A5 Telgraf Klasörün Mekanizması Çabuk Bozulur mu?

Bir telgraf klasörün en sağlam olması gereken kısmı iç mekanizmasıdır. Sürekli kullanım sonucu işlevini yitirebilecek bir mekanizma, evrakların kaybıyla sonuçlanacak problemlere yol açabilir.

Worldone kırmızı A5 telgraf klasörün iç mekanizması sağlıklı çalışan bir sisteme sahiptir ve çabuk bozulmaz. Kendiliğinden açılma gibi bir soruna yol açamayacağı için belge ve dosyaların etrafa saçılması gibi olumsuz durumlarla karşılaşılmaz.

Avansas’tan Alışveriş Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Uygun fiyat politikası, Avansas’tan alışveriş yapmanın en önemli getirisidir. Güvenli alışveriş imkânı sunması ile ön plana çıkan firmamız, TOBB Güven Damgası’na sahiptir. Avansas’tan alışveriş yapmanın bazı avantajları şöyledir:

  • Tüm süreci kontrol altında tutan güvenilir hizmet
  • Kullanıcı dostu arayüz sayesinde sipariş verme kolaylığı
  • Avansas’a ait araçlarla hızlı ve eksiksiz teslimat
  • 5500’ten fazla ürün seçeneği
  • Kolay ve sorunsuz iade süreci

 

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Worldone Telgraf Klasör Geniş A5 Kırmızı 5'li Paket
Birim Fiyat = 76,25 TL
392,02 TL KDV
DAHİL
Toplu alım avantajınız 10,786 TL
381,23 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.