2022 Takvimleri

Toplam 3 sonuç

 

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

En eski icatlardan bir tanesi olan takvimler, hayatı takip etmenin en güvenilir yollarından bir tanesidir. Kişisel zevke ve tercihlere göre temin edebileceğiniz takvimler hem çalışma hem de kişisel hayatınızda kullanışlı çözümler sunar. Taleplerinize karşılık veren takvimi belirli kriterler doğrultusunda seçebilir, zaman planlamasına hemen başlayabilirsiniz

Planlama yapmak, hem günlük hayatta hem de çalışma ortamında son derece önemlidir. Bu sürecin en önemli tamamlayıcılarından bir tanesi olan kullanışlı takvimler, size her işinizde organize olabilme imkanı tanır. İşlerinizi düzenlemek ve sıralamak, üzerine hatırlatıcı notlar alarak önemli işlerin vurgulanmasını sağlamak takvimlerin en önemli faydalarındandır. Bu ürünler, günlük yaşamdaki aktivitelerin en iyi şekilde planlanmasını sağlar. Evde ya da iş yerinde kullanılır ve son derece pratiktir.

Takvim ile birlikte tercih edebileceğiniz ajandalar sayesinde de hem kişisel hem de çalışma hayatınızı düzene sokabilirsiniz. Dilediğiniz her notu ajandaya yazabilir, takvimdeki tarih ile karşılaştırabilirsiniz. Aynı zamanda taşınabilir boyutları sayesinde çantada yer kaplamayan bu ürünler evden ya da ofisten çalışanlar için son derece uygundur.

Takvim Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Günlük yaşamın en çok kullanılan ürünlerinden biri olan takvimler, pek çok amaca hizmet ederek pratik çözümler sunar. Takvim kullanmanın kişiye sağladığı faydalar aşağıdaki gibi sıralanabilir;

Takibi Kolaylaştırır

Takvim kullanmanın başlıca amaçlarından bir tanesi hem kişisel hem de çalışma hayatınızı kolayca takip edebilmektir. Takvimler, önemli işlerin unutulmasını önleyecek bir araç olarak kullanılabilir. Bulunduğunuz ayda, ileriye ya da geriye dönük hatırlatmalar yaparak tarihlerin planlanmasına yardımcı olur. Ayrıca günlük küçük işlerin de düzen içinde planlanmasına olanak sağlarlar. Böylece randevuları, günlük görevleri ya da özel günleri rahatça takip edebilir, hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Verimliliği Artırır

Verimlilik kavramı, iş hayatı ile birlikte pek çok alanda büyük önem taşır. Ofiste olduğu gibi evde verimli ve planlı zaman geçirmek için de takvim çeşitlerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Temizlik, yemek ya da misafir ağırlama başta olmak üzere pek çok görevi bu ürün sayesinde kontrol edebilirsiniz. Takvimler, görevin ne olduğu fark etmeksizin, tüm süreçleri etkin bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

Bedensel Sağlığın Korunmasına Yardımcı Olur

Takvim çeşitleri, iş ortamında kullanılmasının yanı sıra verimli bir sağlık planlayıcısıdır. Diyet ve egzersiz rutinleri için gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Örnek olarak sahilde bisiklet süreceğiniz günleri ya da diyet programının önemli notlarını takvim üzerine kaydedebilirsiniz. Önceki ve sonraki ayları aynı sayfada görebilir, bedensel sağlığınız için yaptığınız tüm değişiklikleri izleyebilirsiniz. Düzenli bir biçimde takip ettiğiniz bu aktiviteler sayesinde uyguladığınız diyet ve egzersiz programına sadık kalmanız oldukça kolay bir hale gelebilir.

Kendinize Vakit Ayırmanızı Sağlar

Takvimlerin ve planlayıcıların en önemli özelliklerinden bir tanesi de zamanın etkili bir biçimde kullanılmasını sağlamasıdır. Yapılan tüm programları gün gün takip etmenize yardımcı olarak hem kendinize hem de sevdiklerinize vakit ayırmanızı mümkün kılar. Takvim sayesinde iş yükünü kategorilere ayırarak tüm görevlerinizi organize bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Takvim Fiyatları Ne Kadardır?

Takvim fiyatları, kaliteye ve ebatlara göre farklılık gösterebilir. Günlük, aylık, haftalık hatta yıllık planlama yapılan ürünlerin sağlam bir yapıda üretilmesi gerekir. Kaliteli bir ürün, kullanım ömrünü uzatarak planlamaların yarım kalmasını engeller. İş süreçlerinin karışmasına engel olarak her alanda verimli kullanım imkânı sunar. Bu sebeple dayanıklı materyallerden üretilen bir takvim, kolayca deforme olan modellere göre daha farklı fiyatlara sahiptir.

Takvim fiyatlarını etkileyen faktörlerden bir tanesi de kolay kullanım sağlamasıdır. Bunun yanı sıra ürünün içeriği, tasarımı ve ayırt edici özellikleri de fiyatların değişmesinde rol oynayan etkenler arasında yer alır.

Takvimlerin Özellikleri Nelerdir?

Takvimler, özellikleri ve tasarımları bakımından birbirinden farklıdır. Genel olarak bir takvimde o yıl ile ilgili tüm özel günler yer alır. Aynı zamanda her bir sayfada gün ve ay bilgisi verilir. Bunun yanı sıra önceki ve sonraki aylar da boyutu küçültülerek ilgili sayfanın içerisinde yer alır. Bu özellik sayesinde planlama yaparken diğer ayları göz önünde bulundurabilir, ürünü çok daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Takvimler; sahip oldukları niteliklere göre tüm işleri günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak planlamanızı sağlar. Yıl boyunca organizasyon için kullanılan bu ürünler, yıl sonunda da tüm yılı gözden geçirmenize yardımcı olur. Yalnızca tek bir bakışta önceden yapılan planlamaları görebilir, her bir sayfaya yenisini ekleyebilirsiniz.

Takvim kullanımı, tüm iş süreçlerinde unutkanlığın azalmasını sağlayarak çalışma hayatınıza verim katar. Önemli randevular, toplantılar ya da sunumları üzerine kaydedebilir, iş performansınızı artırabilirsiniz. Alacağınız küçük notlar sayesinde iş sürecinin detaylarını görebilirsiniz. Aynı zamanda önemli tarihlerin altını renkli kalemlerle çizerek göze çarpmasını sağlayabilirsiniz. Hatırlamaya yardımcı bu ürün, kişilerin performansını dolayısıyla iş yerindeki pozisyonlarının korunmasını destekler. Ürünü düzenli olarak kullanan kişiler çok daha başarılı, verimli ve üretken olur.

Takvimler Nerelerde Kullanılabilir?

Günlerini etkili bir şekilde planlayamayan kişiler, zaman yönetimi konusunda problem yaşayabilir. Takvimler bu konuda devreye girerek günlük, aylık, haftalık hatta yıllık olarak planlama yapmanızı sağlar. Hem kişisel hem de çalışma ortamınızda yapılması gereken işleri tek bir yerden kontrol edebilir, zamanı en iyi şekilde yönetebilirsiniz. Bu özellikler, kişilerin çok daha üretken ve yaratıcı olmasını sağlar. Planlamaya ayrılan süreyi en aza indirerek çok daha farklı alanlarda etkili olmanıza yardımcı olur. Böylece kendinize ya da sevdiklerinize kolayca vakit ayırabilirsiniz.

Düzenli bir hayat sürmenin ilk adımlarından bir tanesi de kullanışlı bir takvime sahip olmaktır. Evde ve iş yerinde sıkça kullanılan bu ürün ile hayatı kolaylaştırmak mümkündür. Çeşitli sorumluluklar, yoğun iş yükü yada hızla bitirilmesi gereken görevler büyük oranda stres yaratır. Bu süreçte takvim, çalışma ortamında stresi ve endişeyi en aza indirmek için programlı yaşamanıza olana tanıyacak etkili bir araçtır.

Takvimleri ihtiyaç dahilinde ve verimli bir biçimde kullanmak , zaman planlamasının çok daha rahat bir şekilde yapılmasını sağlar. İşlerin karışması ve yığılması başta olmak üzere pek çok problem, bu ürün sayesinde son bulur. Ev işlerinde de kullanılabilen ürün, yapılması gereken günlük aktiviteleri kolayca planlayabilir. Çocuklu aileler için de geniş seçenekler sunan takvimler ebeveynlerin çocukları ile ilgili süreleri takip edebilmelerini sağlayarak hayatlarını kolaylaştırır.

Avansas’ta Hangi Marka Takvimler Satılır?

Günlük planlamalar için son derece ideâl olan takvimler, farklı modelleri ve çeşitleri ile kullanıcıların karşısına çıkar. Gıpta markasına ait olan masa takvimi, avansas.com’da satılan kırtasiye ürünleri arasında yer alır. Ofiste ya da evde sıkça kullanabileceğiniz ürün, delikli yapısı sayesinde masa üstü takvimliğine kolayca uyum sağlar. 10 x 13 cm boyutu ve 372 yaprağı ile tüm yılı kolayca planlamanıza yardımcı olur. Hem iş hem de kişisel hayatınızdaki pek çok görevi not alabilir, hayatınız ile ilgili her şeyi kolayca organize edebilirsiniz.

Gıpta günlük blok masa takvimi, yıl içerisindeki önemli günleri unutmanızı engeller. Ürün içerisinde yer alan özel günler;

  • Resmi tatiller,
  • Dini tatiller,
  • Şehirlerarası alan kodları,
  • Resmi kurum numaraları,
  • Özel servis numaraları,
  • Ülkelerin telefon kodları,
  • Vergi ve mali yükümlülükler,
  • Beyanname tarihleri ve ödeme günleri,
  • İstanbul iline ait imsak vakitleri ve kıble saati şeklinde sıralanabilir.

Siz de farklı özellikleri ile ön plana çıkan kaliteli ve kullanışlı takvim ve ajanda çeşitlerini TOBB Güven Damgası sahibi Avansas fırsatları ile satın alabilirsiniz. Toptan ve perakende alışveriş imkanlarından yararlanarak güvenli alışverişin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.