2023 Ajandalar

Toplam 19 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Pratik kullanımı ve işlevselliğiyle çalışma masalarından hiç eksilmeyen 2023 ajanda, uygun fiyatları ve ödeme seçenekleri ile Avansas’ta.

Birbirinden güzel ve renkli tasarımlarıyla çalışma masalarının vazgeçilmezlerinden biri olan ajandalar ile günlük, aylık ve yıllık planlarınızı düzenli bir şekilde not alabilirsiniz. Gün gün veya ay ay yapmanız gerekenleri, unutmamanız gereken detayları, önemli tarihleri kolayca not edebileceğiniz ürünler, pratik kullanımları ve zevkinize özel farklı tasarımları ile her zaman en büyük yardımcınız olur. Kategorimizde; ECE, GIPTA ve 3A markaları 2023 ajandaları kaliteli ve özenle tasarlanmış, kareli, çizgili, spiralli, sert kapaklı ajanda modelleri yer alır. Farklı marka ve modellerin yanı sıra ihtiyacınıza uygun ajanda boyutları arasından seçim yapabilir, 2023 ajanda çeşitleri ile yıl boyunca planlı bir şekilde hareket ederek, işlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Ajanda Çeşitleri Nelerdir?

Ajanda çeşitleri tarihli ve tarihsiz olmak üzere ikiye ayrılır. Kullanım alanlarına göre ise,

  • Muhasebe ajandaları, ofisteki gibi evde de günlük harcamaların not edilmesinde kolaylık sağlar.
  • Akademik ajandalar, hem eğitimci hem de öğrenci için büyük fayda sağlar. Özellikle öğrencilerin çalışma ve eğlenme zamanlarını doğru kullanmaları açısından önem taşır.
  • Hukuk ajandaları, adli yıl içindeki önemli günleri ve tatilleri ayrıntılı olarak görmenize olanak tanır.
  • Kişiye özel ajandalar belirli amaçlara yöneliktir. Örneğin, diyet yapıyorsanız sadece onunla ilgili bir ajanda kullanabilirsiniz. 

Ajanda Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ajanda satın almadan önce kullanım amacınızı netleştirmelisiniz. 

  • Ofis toplantıları, belli bir günde yapılması gereken işler için günlük ajanda kullanılabilir. Böylece yapılacak işlerin unutulma riski ortadan kalkar.
  • Daha geniş planlamalar için haftalık ve aylık ajanda kullanılabilir. Akademik veya adli takvim gibi dönemleri gösterir. Tatil organizasyonları, izin zamanları ve bütçe değişiklikleri de not edilebilir.
  • Kalemlik, hesap makinesi ve diğer ihtiyaçların bir arada olması için organizer ajanda tercih edilir. İçlerinde günlük ajandalar bulunabilir. Kapaklı, fermuarlı, kaplamalı ve renkli modelleri vardır.

Ofisinize Özel Hangi Ajandayı Seçmelisiniz?

Kuramlsal işyerlerinde genellikle desenli değil düz veya hafif dokulu kapaklar tercih edilmelidir. Sık kullanıma dayanması için kapağın sağlam olmasına da dikkat etmelisiniz. Siyah, kahverengi, lacivert, haki ve bordo ofiste ruhuna gidebilecek ciddi ve şık renklerdendir. Kullanım alışkanlıklarınıza göre, süreli ajandalar (tarihli ajanda) dışında süresiz ajandalar (tarihsiz ajandalar) da bulabilirsiniz. Ajandanızın içi daha kişisel olduğu için sınırlarınızı genişletebilirsiniz. Marker kalemlerle notlarınızın altını çizebilir veya farklı renklerdeki yapışkan not kağıtlarıyla işlerinize öncelik sırası verebilirsiniz.

Avantajlı Ajanda Fiyatları İçin Doğru Adres: Avansas

Kaliteli hamurdan üretilmiş, birbirinden şık ve kaliteli modellere sahip defterleri ve diğer tüm ofis ihtiyaçlarınızı Avansas.com ile kolayca edinebilir; kolay iade, ücretsiz kargo, hemen teslimat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Uygun ajanda fiyatları ve kolay ödeme koşulları gibi ayrıcalıklardan siz de hemen yararlanarak ofisinizin bütün temel ihtiyaçlarını kolayca giderebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyin.