Ürün Kodu: 79374

Marka : Avansas

Product State: A0

Avansas Diamond A4 Fotokopi Kağıdı 90 gr 1 Paket (400 Sayfa)

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 1 m² ağırlığı 90 gram’dır
  • 1 pakette 400 sayfa A4 kağıt
  • Çift taraflı baskı için mükemmel çözüm
  • Yönetim raporları için en doğru tercih
  • Tüm baskı makinelerine uygun

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Avansas Diamond Fotokopi Kâğıdı Özellikleri
BoyutA4
Ağırlık90 gr
Sayfa Sayısı400
Ofis kullanımıUygun

 

En önemli kırtasiye malzemelerinden olan fotokopi kâğıtları, günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Okulda, ofiste bizlerin en büyük destekçisi olan fotokopi kâğıtları, performans ve ihtiyaca göre çeşitli değişiklikler göstermektedir. Fotokopi makinelerinden çıktı alırken, ödevlerimizi hazırlarken, bizler için çok önemli bir malzeme olarak karşımıza çıkmaktadır.

Avansas Diamond A4 Fotokopi Kâğıdı Çevre Dostu mudur?

Günümüzde kullanılan kâğıtların geri dönüşüme uygun olup olmadığı hepimiz için fazlasıyla önemlidir. Güzel yarınlar için kullandığımız ürünün geri dönüşüme uygun olup olmadığına fazlasıyla dikkat etmeliyiz. Avansas Diamond A4 fotokopi kâğıdı, geri dönüşüme uygun bir şekilde üretilmiştir. Bu noktada hepimizin fazlasıyla dikkatini çekmiştir. Sizler de Avansas Diamond A4 fotokopi kâğıdına sahip olarak geri dönüşüme destek olabilirsiniz.

Avansas Diamond A4 Fotokopi Kâğıdı Uygun Fiyatlı mıdır?

Uygun fiyat maksimum performans ile karşımıza çıkan Avansas Diamond A4 fotokopi kâğıdına sahip olabilir ve kalite bir kullanım sağlayabilirsiniz. Çift taraflı baskıya uygun olan ürün ile tasarruf sağlayabilirsiniz. Daha canlı renkler ile kullanımı çok keyifli hale gelen bir ürün ile karşılaşmış bulunmaktayız. Avansas Diamond A4 fotokopi kâğıdı, bizler için mükemmel bir kullanım sağlayacaktır.

Avansas Diamond A4 Fotokopi Kâğıdı Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

A4 kâğıtlarını kullanırken, ürünün kalitesiz olduğunu elimize aldığımız zaman anlamaktayız. Bu noktada sizler ürünü göremediğiniz için birtakım tereddütler yaşayabilirsiniz. A4 kâğıtları hayatımızın birçok alanında bizlere yardımcı olmaktadır. Ürünün kalitesiz ve dayanıksız olması hepimizin için çeşitli sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Sıvı ile temasında hızlı bir şekilde parçalanan ya da çıktı alırken yazıcıdan yırtılmış bir şekilde çıkan kalitesiz ürünler, hepimizin için korkutucu olmaktadır.

Avansas Diamond A4 fotokopi kâğıdı kaliteli ve dayanıklı yapısı ile piyasada bulunan rakiplerinden fazlasıyla ayrılmıştır. Ürünü nem ve tozdan uzak tutarak çok kaliteli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ürün rakiplerine göre fazlasıyla kaliteli bir üründür. Sıvı ile temasında hızlı bir şekilde parçalanmaz ve günlük oluşacak sorunlarda dayanıklı bir şekilde bizlere yardımcı olacaktır.

Avansas Diamond A4 Fotokopi Kâğıdı Güvenilir mi?

Günümüzde içinde bulunduğumuz koşullar bizlere internet üzerinden alışveriş yapmaya daha fazla yaklaştırmıştır. Bu noktada ürünleri görmüyor olmak bizler için sorun olmaktadır. Kurumsal olmayan sitelerde yağacağınız alışverişlerde çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Fakat Avansas alışverişlerinizde bu şekilde sorunlarla karşılaşmazsınız.

Avansas Diamond A4 Fotokopi Kâğıdı Makinelere Zarar Verir mi?

Fotokopi kâğıdı alırken dikkat etmemiz gereken çeşitli noktalar vardır. Kalitesiz üretilen ürünlerin makinelere zarar verdiğini hepimiz bilmekteyiz. Fotokopi makineleri fazlasıyla yüksek fiyatlı cihazlardır. Bu cihazları korumanın çeşitli yöntemleri bulunmaktadır. Bizler için birincil yöntem, kullandığımız kâğıdın kaliteli ve makineye uygun bir kâğıt olmasını sağlamaktadır. Makinelere sıkışan kâğıtlar ileri zamanlarda geri dönüşü olmayan sonuçlar ile bizleri karşı karşıya bırakmaktadır. Avansas Diamond A4 fotokopi kâğıdı her türlü makineye uygun yapısı ve kalitesi ile bizleri bu sorunlardan fazlasıyla uzaklaştırmıştır.

Ürün bizlere kâğıt sıkışması, kâğıt yırtılması gibi sorunlar yaşatmayacaktır. Ofisimizde, okulumuzda bulunan makinelerin ömrünü fazlasıyla uzatacak olan bu ürüne sahip olarak sizler için kaliteli ve sorunsuz kullanımı yaşayabilirsiniz. Sizler de avansas.com üzerinden siparişinizi verebilir, Avansas Diamond A4 fotokopi kâğıdına çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Hızlı teslimat bölgemizdeyseniz 1 iş günü içinde sipariş ettiğiniz ürünü teslim alabilirsiniz.

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Avansas Diamond A4 Fotokopi Kağıdı 90 gr 1 Paket (400 Sayfa)
27,33 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.