Ürün Kodu: 72303

Marka : Bigpoint

Product State: A0

Bigpoint Teknik Çizim Kalemi 2 mm Siyah

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 2 mm uç kalınlığı
  • Üst metal kapak içerisinde ucuna özel kalemtraş 
  • Metal tutacak ve altıgen gövde sayesinde elde kaymaz 
  • Uç sertliğini gösteren metal pencere
  • Ucun kaymaması için özel sistem 

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

 

Bigpoint Teknik Çizim Kalemi Özellikleri 
RenkSiyah
Uç Kalınlığı2 mm.
Yazım Yumuşaklığı2B
Dış MateryalPlastik
İç MateryalMetal

 

 

Kalemler her alanda mutlaka ihtiyacınızın olabileceği ürünlerdir. Günlük yaşantımızda mutlaka kullanımını sağladığınız kalemler birçok farklı kategoride bulunabilir. Her alana hizmet eden kalem türleri farklılıklar gösterebilir. Teknik çizim kalemi de bu kategorilerden bir tanesidir. Daha çok endüstriyel, mimari alanda tasarım olarak kullanılabilecek olan teknik çizim kalemi Bigpoint markası ile kullanımınıza hazırdır. Yumuşak uçlu olması ve sağlam tasarımı ile birlikte uzun süre sizlere yardımcı olacak olan bu kalemler profesyonel alanda da sizlere oldukça kullanış sağlayacak. B uçlu olan teknik çizim kalemi ile birlikte oldukça belirgin çizgiler elde edebilmeniz mümkündür. Karbon oranı olarak sizlere gereken kaliteyi sunacak olan bu kalemler çizimlerinize farklı bir boyut kazandıracak ve de bunu yaparken kağıt yüzeyini olumsuz bir şekilde engellemeyecektir. Karikatür çizimlerinde, dizayn çizimlerinde ve daha birçok alanda bu kalem türünü kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yumuşak uçlu olması da sizlere kullanım kolaylığı sağlayacak ve kullanım alanı konusunda da genişlik sağlamanıza izin verecektir.

 

Bigpoint Teknik Çizim Kalemi Dayanıklı mıdır?

 

Teknik çizim kalemleri gibi kalem kategorilerinde en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de sizlere dayanıklı olma özelliğini sunmasıdır. Bu sayede uzun süre bu kalemleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bigpoint teknik çizim kalemi bu noktada sizlere büyük yarar sağlıyor. Dayanıklı yapısı ile birlikte uzun süre teknik çizimlerinizde bu kalemi kullanabilirsiniz. Bigpoint kalem yapısal olarak iki materyalden oluşmaktadır. Dış materyali plastiktir. Bu sayede kullanım sağlarken elinize tam anlamı ile oturur ve kayma gibi çizimlerinizi negatif yönde etkileyecek olan durumların önüne geçmektedir. İç materyali metaldir. Metal iç materyal ise sizlere dayanıklılık sağlayacaktır. Profesyonel çalışmalarınızda, çizimlerinizde aksilik yaşamamanız adına kaleminizin oldukça dayanıklı olması gereklidir. Bu sayede ortaya oldukça kaliteli çalışmalar çıkarmanız mümkün olacaktır. Bigpoint ile birlikte çizimlerinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Teknik çizimlerde ve daha birçok alanda Bigpoint sizlerin büyük yardımcısı olacak ve de kalitesi ile birlikte uzun süreli kullanım fırsatını sizlere sunacak.

 

Bigpoint Teknik Çizim Kalemi Sağlıklı mıdır?

 

Bigpoint kalem iç veya dış yapısında sizlerin sağlığı açısından olumsuz bir şekilde etki edebilecek materyaller taşımamaktadır. Kalemler cildiniz ile birlikte kullanım sırasında sürekli temasta olan nesnelerdir. Bu açıdan da cildiniz için olumsuz bir etki bırakmıyor olması önemlidir. Bigpoint plastik dış yapı sayesinde herhangi bir paslanma durumuna sebebiyet vermez ve de bu sayede de sizlerin cildinde olumsuz bir durum oluşmasının da önüne geçmektedir. Bu özelliği ile birlikte Bigpoint teknik çizim kalemi gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

 

Bigpoint Teknik Çizim Kalemi Uygun Fiyatlı mıdır?

 

Teknik çizim kalemi edinirken ürünün özelliklerinden sonra fiyatı da sizler için bir etken olarak öne çıkabilmektedir. Bu noktada Bigpoint sizlere kolaylık sağlıyor. Her bütçeye uygun olan fiyat ile birlikte çizimlerinize profesyonellik katabilmeniz daha kolay bir hale geliyor. Avansas’ın sizlere sunduğu fiyatlar ile birlikte memnuniyetinizi sağlayacak olan Bigpoint çizim kalemi hemen hemen her çizim kategorisinde yardımınıza koşuyor ve çizimlerinize farklı bir yapı kazandırmanız konusunda sizlere yardımcı oluyor.

Aynı zamanda da teslimat konusunda avansas.com sizlere birçok özel fırsat sunuyor. Eğer hızlı teslimat bölgesindeyseniz 1 iş günü içerisinde teslimat gerçekleştiriliyor. Bu sayede kaleminize acil ihtiyacınız olması durumunda direkt olarak siparişinizi vererek kısa sürede kullanım sağlama kolaylığına ulaşmış oluyorsunuz.

Teslimat


200 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Bigpoint Teknik Çizim Kalemi 2 mm Siyah
68,50 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


850.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.