Doğadan

Toplam 15 sonuç

Dünya çapında bir klasik olan Türk çayının en kaliteli halini üreten Doğadan, birbirinden farklı aromalarla zenginleştirdiği %100 doğal çay ürünleri ile yıllardır geniş bir kitleye hitap etmektedir. Çay tiryakilerinin tercihi Doğadan, herkesin kendi damak zevkine göre bir çay bulabileceği oldukça geniş bir ürün gamına sahiptir.

Aradığınız Tüm Çay Çeşitleri Doğadan’da!

Doğadan çay çeşitleri, en kaliteli hasatlardan toplanan çay yapraklarının özenle işlenmesi ile oluşturulur. Doğadan çay çeşitleri klasik siyah çaydan bitki çaylarına, dökme çaydan demlik ve bardak için poşet çaylara kadar geniş ürün yelpazesiyle lezzeti bardaklarınıza taşır. İster yemeklerin yanında sofrada Doğadan dökme çayın keyfini çıkarın, isterseniz ders çalışırken ya da iş yerindeyken çay molasında Doğadan bardak poşet çay ile pratik bir çay keyfi yapın. Her ihtiyaca ve her damak zevkine göre çay çeşidi olan Doğadan ile çay keyfinin müdavimi olacaksınız.

Doğadan Gelen Mucize: Bitki Çayları

Eğer bitki çayı tüketmeyi seviyorsanız alıştığınız lezzetleri unutun ve farklı aromalarla zenginleştirilen Doğadan bitki çayı çeşitlerinin tadına varın! Örneğin sağlık için oldukça faydalı olan ve metabolizmayı hızlandıran yeşil çayı tüketmeyi sevmiyor musunuz? O halde yeşil çayı bir de Doğadan’ın özel formülü ile açai ananas ya da yasemin aromasıyla deneyin. Onu da beğenmezseniz Doğadan Gizli Bahçe serisinin en özel çaylarından biri olan yeşil çay sakura da seçenekler arasında. Doğadan bitki çayı çeşitlerinde zevkinize uygun bir bitki çayı bulmanız mümkün. Adaçayından rezeneye, naneden böğürtlene aklınıza gelebilecek her türlü bitki çayının en lezzetli halini Doğadan garantisiyle keyifle tüketebilirsiniz.

Hem Pratik Hem Temiz: Doğadan Demlik Poşet Çayları

Doğadan demlik poşet çay çeşitleri, özellikle toplu kullanımlar için uygun bir ürün çeşididir. Klasik çaydanlık ya da çay makinelerinde gönül rahatlığı ile kolayca kullanabilirsiniz. Ürün özel poşetli yapısı ile demlik temizliğinde de size kolaylık sağlar. Sade siyah çay severler için Doğadan Demlik Poşet Çay Gizli Bahçe, hafif aroma severler için de Karadenizin eşsiz lezzetinin bergamotla zenginleştirilmiş hali Doğadan Geleneksel Karadeniz Demlik Poşet Çay doğru tercih olacaktır. Her bardakta yoğun lezzeti deneyimleyebileceğiniz, 100’lü paketler halinde satılan demlik poşet çay çeşitlerine Avansas üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kalabalık Toplantıların Olmazsa Olmazı: Doğadan Dökme Çay Çeşitleri

Doğadan dökme çay çeşitleri, kalabalık evlerde ya da ofislerde kullanıma oldukça uygundur. Kişi sayısına ve çaydanlığınızın büyüklüğüne göre ekleyeceğiniz miktarda Doğadan dökme çay, saatlerce sohbetlerinize eşlik edebilir. Tazeliğini koruyan özel ambalajıyla uzun süreli kullanımlar için uygundur. Dilediğiniz her zaman taze ve doğal çayın keyfini çıkarabileceğiniz Doğadan Dökme Çay çeşitleri arasından kendi zevkinize uygun olan ürünü kolayca bulabilir ve Avansas ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz.

Hızlı ve Lezzetli: Doğadan Bardak Poşet Çayları

Genellikle tadı, rengi ve demi dökme çaylarla kıyaslanan ve ön yargı ile yaklaşılan klasik poşet çaylara yeni bir soluk kazandıran Doğadan, klasik demleme çay keyfini bardak poşet çaylara taşıyor. Doğadan bardak poşet çayları, istediğiniz yerde kolayca hazırlayabilir ve nerede olursanız olun mis gibi çay keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. 100’lü paketler halinde satılan Doğadan bardak poşet çaylarında sade ya da bergamot aromalı siyah çay seçeneği mevcuttur. Özel üretilen ambalajları ile uzun süreli kullanımlara uygun olan Doğadan bardak poşet çay çeşitlerini Avansas’ta inceleyebilir ve hızlı teslimat seçeneği ile kolayca satın alabilirsiniz.