Doğadan Dökme Çaylar

Toplam 2 sonuç

 

 

Doğadan dökme çayları ile iş yerinde veya evde, dilediğiniz zaman taze ve doğal çayın keyfini çıkarmanız mümkün. Özellikle büyük iş yerleri, kalabalık aileler veya kalabalık arkadaş toplantılarınız için ideal olan Doğadan dökme çayları damak zevkinize göre demleyebilir hem kendinize hem de sevdiklerinizle mükemmel bir çay deneyimi yaşatabilirsiniz. İster tek başına ister yemeklerin yanında tüketebileceğiniz lezzetli bir içecek seçeneği olan Doğadan dökme çayın tadına vardığınızda çay bardağınız hiç boş kalmayacak.

%100 Doğal Karadeniz Yapraklarından Üretilir

Doğadan dökme çaylar, Karadeniz’in özenle seçilmiş çay yapraklarının hijyenik ortamlarda %100 doğal bir şekilde harmanlanması ile elde edilir. İçeriğinde katkı maddesi yoktur, günün her saatinde gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Karadeniz’in en verimli hasatlarında özenle üretilmiş Doğadan dökme çaylar her paketinde %100 doğal içeriğiyle, çayın tadına doyasıya varacağınız bir çay keyfini sofralarınıza taşır.

Ekonomik Bir Kullanım Sunar

Doğadan dökme çay çeşitleri, 1000 gramlık paketi ve uygun fiyatı ile son derece ekonomik bir yapıdadır. Çok sayıda kişinin çalıştığı ofis, fabrika gibi yerler için uygun fiyatlı bu üründen toptan sipariş verebilirsiniz. Nemsiz ortamda, kilitli paketinin ağzının tamamen kapalı olduğundan emin olarak sakladığınızda tazeliğinden hiçbir şey kaybetmez. Uzun süreli kullanımlar için idealdir.

Her Damak Tadına Uygun Lezzetler

Çay seçimi yapılırken en çok dikkat edilen özellik demini iyi alması ve yoğunluğudur. Her damak tadına uygun çay çeşitlerine sahip Doğadan dökme çaylar arasından kendi zevkinize uygun olan ürünü kolayca bulabilirsiniz. Yoğun aroması ve zengin aromalarıyla çay içim keyfinizi taçlandıracak Doğadan dökme çaylar arasından size uygun olanı bulmak için aşağıdaki tadım notlarını inceleyebilirsiniz.

  • Geleneksel Karadeniz Dökme Çay: Tazeliğini koruyan özel paketiyle, Karadenize has siyah çay lezzetini sofralarınıza taşır. Tazeliğini kaybetmeden işlenen ve demini tam verecek boyutlarda kesilen çay yapraklarından oluşur. Hoş aromasıyla gün içinde vereceğiniz çay molalarında sizi rahatlatacak ideal bir içecektir.
  • Gizli Bahçe Dökme Siyah Çay: %100 Türk çayının tadına varabileceğiniz bir üründür. Çayın dem ve kokusunun ortaya çıkmasını sağlayan Karadenizin en kaliteli ve taze üst yapraklardan elde edilir. Daha yoğun bir dem ve lezzet arayan çay tiryakileri için ideal bir seçenektir. Özel kilitli ambalajı sayesinde tazeliğini uzun süre saklayan Doğadan dökme çay çeşitlerinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Favori çayınızı seçerken yukarıdaki tadım notlarından faydalanabilirsiniz.

Doğadan Dökme Çaylar Nasıl Demlenir?

Üstün Lezzet Ödülü ile de tescillenen Doğadan her ürünüyle size kaliteli bir çay keyfini garantiler. Damak tadınıza göre demleme sürecini şekillendirmek ise size kalmış. İster bol demli isterseniz daha yumuşak içimli, Doğadan dökme çay çeşitlerini dilediğiniz şekilde demleyerek enfes bir içim keyfiyle gün içinde kendinizi şımartabilirsiniz. Kişi sayısına ve çaydanlığınızın boyutuna göre belirleyeceğiniz miktarda çayı demliğe ekleyin, üzerine kaynar suyu ekledikten sonra 15 dakika demlenmeye bırakın. Eğer demli çay seviyorsanız bu süreyi biraz daha uzun tutabilirsiniz.

Çay tiryakileri için içim keyiflerini artıracak ufak tüyolar:

  • Porselen demlikler ısıyı daha iyi muhafaza ettiğinden porselen demlik kullanmanız içim keyfinizi katlanarak artırır.
  • Çay demlenirken çaydanlığın demlik kısmının tamamen oturduğundan ve kapağının kapalı olduğundan emin olmalısınız. Böylece sıcaklığı korunacak ve çayınız demini daha iyi alacaktır.
  • Çay demlerken kullandığınız çayın kalitesi kadar suyun kalitesi de önemlidir, doğal kaynak suları tercih etmeniz çayınızın lezzetini artıracaktır.