Lipton Dökme Çay

Toplam 5 sonuç

 

Davetkar kokusu ve eşsiz içimi ile çay içmeyi sevmeyenleri bile cezbeden Lipton Dökme Çay, kalitesi ve özel harmanı sayesinde çok keyifli bir içim sunar. Rengini uzun süre korurken, demliğinizde de bardağınızda da bulanık bir tona dönüşmez. Dumanı üstünde çayınızı dakikalar içinde içmeniz için tek yapmanız gereken, demliğin içine bardak başına bir tatlı kaşığı Lipton dökme çay koymak ve üzerine kaynamış su eklemektir.

Neden Lipton Dökme Çayları Tercih Etmelisiniz?

En kaliteli çay yaprakları kullanılarak harmanlanan Lipton dökme çaylar, vakit kaybetmeden işlenir ve kıvırma, fermantasyon ve kurutma aşamalarından sonra toz oluşturmayacak şekilde paketlenir. Bu sayede ilk bardaktan son bardağa kadar aynı yoğunlukta tat almanıza olanak tanır. Benzer ürünlerde zaman içinde rastlanan çayın tadının acılaşması problemi, Lipton dökme çaylarda yaşanmaz, üstelik markanın tüm dökme çayları hoş bir aromayla birlikte gelir. Ürün ambalajında da yine kaliteyi odak noktasına alan Lipton Dökme Çay, oldukça sağlam ambalajlarda paketlenir. Böylece yırtılma, dağılma ve kopma gibi sorunları ortadan kaldırır.

Damak Tadınıza En Uygun Lipton Dökme Çayı Keşfedin

Lipton dökme çaylar, aralarından seçim yapabileceğiniz her türlü damak tadına uygun birçok lezzet ile birlikte gelir. Tüm bu lezzetler arasından sizin için ideal çayı bulmak için aşağıdaki dökme çay ürünlerini inceleyebilirsiniz:

Lipton Yellow Label Dökme Çay

Karadeniz Bölgesi’nden özenle tek tek toplanan ve özel harmanla elde edilen Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay, kısa sürede demlenir ve güçlü aromasıyla demini en koyu kıvamda vererek eşsiz bir içim keyfi sunar.

Lipton Profesyonellere Özel Harman Dökme Çay

%100 Türk harmanından elde edilen, kaliteyi artırmak için çay yapraklarının üst kısmından toplanan ve demini iyice vermesi için incecik kesilen Lipton Profesyonellere Özel Harman Dökme Çay, özellikle yumuşak bir içim zevki olan ofis çalışanlarının çok fazla tercih ettiği siyah bir çay türüdür.

Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay

Doğu Karadeniz’in kaliteli çay yapraklarının özenle kurutulup ince bir şekilde kesilmesiyle elde edilen bergamot aromalı Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay, iyi ve kaliteli bir çayda bulunması gereken tüm özellikleri taşır. İçimi rahat ve dem oranı yüksektir, demlendiğinde berrak bir renge sahip olur ve çayı boşalttığınızda kabın dibinde toz birikimi olmaz.

Lipton Extra Dem Dökme Çay

Karadeniz bölgesinden özenle tek tek toplanan, işlem görmemiş taze ve iri çay yapraklarından elde edilen Lipton Extra Dem Dökme Çay, özellikle ateş kırmızısı yoğun bir dem tercih edenlere eşsiz bir içim keyfi sunar.

Lipton Earl Grey Dökme Çay

Kaliteli çay yapraklarının özenle toplanıp kurutulması ile elde edilen ve aromatik bir lezzete sahip olan Lipton Earl Grey Dökme Çay, bergamotun lezzeti ile harmanlanarak çay severlere sunulur.

Lipton Filiz Dökme Çay

Karadeniz’in en kaliteli çay yapraklarının harmanlanmasıyla elde edilen ve markanın özel üretimi olan "Lipton Filiz Dökme Çay", özellikle kehribar rengi bir dem tercih edenlere eşsiz bir içim keyfi sunar.

Siz de bu lezzet dünyasını keşfetmek isterseniz, uygun fiyatlı ve özenle yetiştirilen çaylardan elde edilen Lipton çay çeşitlerini Avansas’ta bulabilirsiniz.