Edding Tahta Kalemi

Toplam 5 sonuç

Okulda veya ofiste bir şey anlatırken beyaz tahtaya yazmak için Edding tahta kalemi öğretmenlere ve çalışanlara yardımcı olur. Kalitesiyle kendinden söz ettiren bu kalemler, yazı yazma ihtiyacını uzun ömürlü bir şekilde karşılar. Bu yüzden tahta kalemi almak isteyenlerin ilk tercihleri arasında bulunur. Tabii ki üstün mürekkep kalitesi, geniş renk yelpazesi ve keyifli yazma deneyimi sunması da kullanıcıların, Edding tahta kalemleri tercih etmesinde oldukça etkilidir. Tekli veya set halinde sunulan bu kalemler, kalite ve uygun fiyatı bir araya getirdiği için verimli bir kullanım imkanı da sunar. Yazı tahtası için aradığınız kalemler, Edding kalitesi ile sizi bekliyor.

Edding Tahta Kalemlerinin Öne Çıkan Özellikleri

  • Geniş renk yelpazesine sahip olduğu için detaylı anlatımlar için kullanıma uygundur.
  • Farklı uç kalınlıklarında seçenekler olduğu için ince, orta ya da kalın çizgiler çizebilir ve yazı yazabilirsiniz.
  • Bez veya silgi yardımıyla beyaz tahtadan izsiz bir şekilde silinebilir.
  • Yuvarlak uca sahip Edding tahta kalemler ile kalın çizgiler, kesik uçlu olanlar ile geometrik şekiller kolayca çizilebilir.
  • Doldurulabilir özelliğe sahip modelleri sayesinde uzun süre kesintisiz bir şekilde kullanım yapılabilir.

Senin için En İdeal Edding Tahta Kalem Hangisi?

Beyaz yazı tahtalarında anlatım yapmak için kullanılan Edding tahta kalemleri, farklı özellikleri ile çeşitli kullanım alanlarına hitap eder. Kullanım alanınız ve mesleğinize göre bu kalemler arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

  • Edding 260: 1,5-3 mm çizgi kalınlığına sahip olduğu için tahta üzerinde belirgin yazım ve çizim yapmayı sağlar. Yuvarlak ucu ile yumuşak yazım kalitesi sunar. Silindikten sonra tahtada hiçbir iz bırakmaz ve mürekkebi çabuk kurumaz. Geniş renk yelpazesi sunar.
  • Edding 360 XL: Hızlı kuruma özelliği ve ışığa dayanıklılığı ile tahtada daha net çizimler ve yazımlar yapmanızı sağlar. 1,5-3 mm uç kalınlığına sahiptir. Özellikle okulda ve toplantıda sıkça tercih edilir. Tekrar doldurulabilir özelliği ile uzun süre kullanım imkanı sunar. "Cap-off" teknolojisi sayesinde, kapağı günlerce açık kalsa bile mürekkebi kurumaz.
  • Edding 361: 1 mm ince yuvarlak ucu ile ince çizgiler çekebilir ve yazı yazabilirsiniz. Işık geçirmez yapısı ve çabuk kuruma özelliği ile yazılar daha net görünür. Yeniden doldurulabilir olduğu için uzun süre kullanabilirsiniz.
  • Edding 725: 2-5 mm kalınlığında kesik uca sahiptir. Koyu renkli yazı tahtaları ve cam üzerinde silinebilir yazı yazma imkanı sağlar. Hızlı kuruma özelliği ile tahtadaki yazı ve çizgilerin akmamasını ve istendiğinde iz kalmadan silinmesini sağlar. Işığa karşı dayanıklıdır ve çabuk kurur.

Edding Tahta Kalemleri Yeniden Doldurulabilir mi?

Edding tahta kalemler arasında bulunan bazı modeller yeniden doldurulabilir özelliğe sahiptir. Edding 360 XL ve Edding 361 tahta kalemleri; siyah, kırmızı, mavi ve yeşil rengi ile tahtada daha detaylı ve anlaşılabilir çizimler ve yazımlar yapmayı sağlar. Aynı zamanda mürekkebi bittiğinde, Edding BT30 Tahta Kalemi mürekkebi ile kolayca yeniden doldurulabilir.

Edding Tahta Kalemleri Kolay Silinir mi?

Edding tahta kalemlerle yapılan çizimler; yazıldığı yüzeyden bir bez veya tahta silgisi yardımıyla kolayca silinebilir.

Edding Tahta Kalemleri Nerelerde Kullanılır?

Yazı tahtası ve flipcharta yazı yazmak, çizim yapmak ve işaretleme için kullanılabilir. Özellikle okulda ve ofislerde kullanılan bu kalemler, ders anlatma ve toplantı yapma konusunda kolaylık sağlar. Beyaz tahta ve flipchartın pürüzsüz yüzeyinde kolay bir şekilde kayar ve rahat bir yazım deneyimi sunar. Ayrıca cama yazmak ve çizim yapmak için de kullanılabilir.