Faber Castell Keçeli Kalem

Toplam 3 sonuç

Kırtasiye ürünleri denildiğinde akla ilk gelen markalardan olan Faber Castell, uzun yıllardan beri kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik kalem çeşitleri üretmektedir. Okul çağından iş hayatına herkesin masasında yer alan Faber Castell ürünleri, renkleri ve dokularıyla büyük bir kullanım konforluğu sağlamaktadır. Çok sayıda kişinin günlük hayatında ihtiyaç duyduğu keçeli kalemler, Faber Castell kalitesiyle Avansas’ta. Evde, okulda, ofiste kullanım için birçok renk alternatifine sahip Faber Castell keçeli kalemler, uygun fiyatlı olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. İster yazı yazarken ister çizim yaparken keçeli kalemleri kullanabilir ve zevkinize uygun farklı renkleriyle tarzınızı yansıtabilirsiniz. 

Faber Castell Keçeli Kalemlerin Özellikleri Nelerdir?

  • Keçeli uçları çabuk kurumadığı için uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. 
  • Maksimum örtücülük ve kesintisiz çizme özelliği ile boyamaları daha kısa süre içinde tamamlamanızı sağlar.
  • Kağıt, karton ve tahta gibi yüzeylerde kullanıma uygun olduğu için farklı ihtiyaçlara hitap eder.
  • Dayanıklı ve parlak renkleri sayesinde çizimler için idealdir.
  • Havalandırma deliği bulunan kapakları sayesinde mürekkep kurumadan muhafaza edilebilir ve hava akışı sağlanır.
  • Kokusuz su bazlı mürekkepler sayesinde kesintisiz boyama yapmak mümkündür.
  • Midi gövdesi sayesinde maksimum konfor sunar.

Çok sayıda kişinin memnuniyetle kullandığı Faber Castell keçeli kalemler, her yaşa ve her kullanım alanına uygundur. Kaliteli ve işlevsel özellikleriyle kullanıcılarına büyük bir avantaj ve kullanım imkanı sunar. 

Faber Castell Keçeli Kalemler Nerelerde Kullanılır?

Faber Castell keçeli kalemlerin kullanım alanı oldukça geniştir. Evde, okulda, ofis ortamında istediğiniz renklerdeki keçeli kalemleri kullanabilir, çalışma alanınızı renklendirebilirsiniz. Okul çağındaki çocukların en fazla kullandığı kalem çeşitlerinden olan keçeli kalemler, Faber Castell kalitesiyle ebeveynlere güven vermektedir. Birçok renk alternatifi ile çocuklara yaratıcılıklarını gösterme imkanı verir, sanatsal faaliyetlerini destekler. Günlük kullanım için oldukça ideal olan keçeli kalemler ile geçirme problemi olmadan yazılar yazmanız mümkündür. Dayanıklı uçlara sahip olduğu için kolay kolay deforme olmaz ve hem yazı yazarken hem de resim yaparken Faber Castell keçeli kalemlerin uçları size büyük kullanım kolaylığı sağlar.  

Günlük kullanımın yanı sıra projeler için de keçeli kalemler oldukça tercih edilmektedir. Yapacağınız proje çizimlerinde de Faber Castell keçeli kalemlerin kalitesi sizi asla yarı yolda bırakmaz. Keçeli kalemler; el işi kağıdı, tual, kraft, karton ve tahta yüzeylerde kullanıma uygundur. İnce uç yapısıyla en ufak detaylarda bile size büyük kullanım kolaylığı sağlar. Kullanıcıların çok sevdiği ve tercih ettiği keçeli kalemleri sizler de kullanarak yazı yazmayı keyifli hale getirebilirsiniz. 

Faber Castell Keçeli Kalem Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İhtiyacınıza yönelik bir Faber Castell keçeli kalem almak istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. İlk dikkat edilmesi gereken nokta olan mürekkep türü çok önemli bir konudur. Özellikle çocukların sıkça kullandığı keçeli kalemler, Faber Castell tarafından tamamen su bazlı mürekkepler kullanılarak üretilir ve katkı maddesi içermez. Bu sayede 7’den 70’e herkes için güvenli kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda uzun süre dayanıklılık gösteren ve yüzeyde kolay kuruyan mürekkebi sayesinde renkleri hep canlı kalır. Kullanım alanınıza göre geniş renk skalasından istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Eğer bir proje çizimini renklendireceksiniz dikkat çekici renk alternatiflerini kullanabilir, okuduğunuz kitaptan bir bölümün altını çizecekseniz koyu renkleri tercih edebilirsiniz.

Faber Castell keçeli kalemler arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken noktalardan bir diğeri de kalemlerin ucunun kalınlığıdır. Kullanacağınız alana göre farklı kalınlıklardaki uçları tercih etmeniz sizin için daha uygun olacaktır. Örneğin; çizim ve yazım için ince uçlu olanlar daha kullanışlı olmakla birlikte boyama yapmak için ise kalın uçlu keçeli kalemleri tercih edebilirsiniz.