Ürün Kodu: 69709
Ürün Barkodu: 8690536031559

Marka : Focus

Product State: A0

Focus Dispenser Havlu Extra Z Katlama 200 Yaprak (12 Paket)

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 2 Katlı
  • Yaprak Sayısı: 200 Ad.
  • Koli İçi Paket: 12

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Focus Dispenser Havlu Extra Z Katlama Özellikleri
Yaprak Boyu22,5 cm x 24 cm
Net Ağırlık4,67 kg
Paket içi ürün adedi ( 1 Koli )12 Adet
Paket başı yaprak sayısı200 Yaprak
Kat sayısıÇift katlı
Materyal%100 Selüloz
Gramaj18 gr/metrekare
Kullanım TürüDispenser ile

Focus Dispenser Extra Z katlama havlu yüksek emiş gücü ve yumuşak yapısıyla özellikle kalabalık iş yerlerinde hijyenik bir ortam sağlamak için ideal bir üründür. Cafelerde, restoranlarda, kalabalık ofis ve iş yerlerinde en önemli noktalardan biri hijyenin sağlanmasıdır. Bunun için temel ürünlerden biri özellikle tuvalet ve mutfaklarda bulunması gereken kağıt havlulardır. Focus Dispanser Z katlama havlu tam bu noktada emiş gücünün yüksekliği, çift katlı olması ve yumuşak dokusu ve hijyen garantisi ile yardımınıza koşar.

Focus Dispenser Extra Z Katlama Havlunun Emiciliği Yüksek midir?

Bir kağıt havluda aranan en önemli özellik emiş gücünün yüksekliğidir. Emiş gücü ne kadar yüksekse havlunun kullanımı o kadar rahat ve etkin olur. Focus Dispenser Extra Z katlama havlu %100 selülozdan üretilmiş olan yapısı ile piyasadaki muadillerine göre oldukça yüksek bir emicilik kapasitesine sahiptir. Selülozdan üretilen havlular büyük oranda suyu hapsetme özelliğine sahiptir. Ayrıca Focus Dispenser Extra Z katlama havlu çift katlı olması itibarıyla da tercih edilir. Dispenser ile kullanımı ve Z katlama tipi sayesinde tek seferde bir tane havlu alınır ve bu havlunun çift katlı olması ile artan emiş gücü sayesinde işlerinizi halletmek için tek bir havlu sizlere zaten yeterli olacaktır.

Focus Dispenser Extra Z Katlama Havlu Hijyenik midir?

Focus Dispenser Extra Z katlama havlu dispanser ile kullanımından dolayı kolaylık sağlaması ve pratik olmasının yanında hijyenik bir ortam da sağlarlar. Sürekli dispanserin içinde muhafaza edilen havlularınızın hijyenikliğinden şüphe duymaya dahi gerek kalmaz. Z katlama özelliği sayesinde sizin kullanacağınız havluya daha önce başka biri tarafından dokunulmamış olması yönünden yüzde yüz hijyen güvenliği sağlar. Focus Dispenser Extra Z katlama havlunun yapısında selüloz dışında bir madde bulunmamaktadır. Havlunuz ile etrafa saçılan sıvıları, dökülen suları veya kirleri rahatça temizleyebileceğiniz gibi ellerinizi ve yüzünüzü kurulamak için de güvenle kullanabilirsiniz.

Focus Dispenser Extra Z Katlama Havlu Ekonomik midir?

Özellikle kalabalık iş yerlerinde hijyenin sağlanması açısından tuvalet ve mutfak gibi umumi alanlarda dispanser ile kullanılan Z katlama havlular hem ekonomik açıdan maliyeti düşürmesi açısından hem de çevreci olması açısından sıklıkla tercih edilir. Bu konuda Focus Dispenser Extra Z katlama havlu fiyat performans kalitesi açısından piyasadaki muadillerine göre çok daha avantajlıdır. Yüksek emiş gücü ve dayanıklılığı ile tek bir havlu yaprağı dahi sizlere çoğu zaman yeterli olur. Aynı zamanda dispanser ile kullanımı sayesinde tek seferde bir adet havlu alınır ve havluların gereksiz yere çöpe atılmasını önler bu sayede kağıt israfı büyük oranda önlenebilir. İsrafı önlemenin yanında çevreci bir kullanım sağlar. Dispanserlerin maliyeti ise oldukça düşüktür ve gereksiz havlu sarfiyatını büyük oranda engellediğinden Focus Dispenser Extra Z katlama havlu iş yerlerinizde hijyeni sağlamak için birebir bir üründür.

Focus Dispenser Extra Z Katlama Havlu Yeterince Yumuşak mıdır?

Kullandığımız havluların yumuşak olması ilk sırada aranan özelliklerdendir. Focus Dispenser Extra Z katlama havlu yüzde yüz selülozdan üretilmiştir ve dayanıklı olduğu kadar aynı zamanda yumuşak bir yapıya sahiptir. Çift katlı yapısı bir havludan beklenilen kalınlığı sağlar, buna karşın yumuşaklığı da ilk elinize aldığınızda hemen anlaşılır ve rahat bir kullanım sunar.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Focus Dispenser Havlu Extra Z Katlama 200 Yaprak (12 Paket)
Birim Fiyat = 51,50 TL
825,50 TL KDV
DAHİL
Toplu alım avantajınız 207,554 TL
617,95 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.