Toplam 12 sonuç

Kir ve Leke Sökücüler

Temizliğin vazgeçilmezlerinden olan kir ve leke çıkarıcılar bu hızlı yaşamda bize istediğimiz sonuçları sunan mucizevi dezenfeksiyon ürünleridir. Vakit kaybetmeden ve fazla efor sarf etmeden kirleri ve lekeleri çıkarmak bu ürünlerle artık son derece kolay. Son yıllarda sadece leke ve kir çıkarmak için değil hijyen sağlamak adına da bu ürünlerin kullanımı fazlalaşmıştır. Geliştirilen ürün içerikleri sayesinde bu kategoride bulunan ürünlerle hem maksimum hijyene ulaşabilir, hem de kir ve lekelerden zaman kaybetmeden kurtulabilirsiniz. Daha da önemlisi bu içerikler kullanılırken uygulanan yüzeye de zarar vermemiş olursunuz.

Hayatın koşuşturmasında banyo ve mutfak temizliğine ayrılan vakit geçmişe oranla bir hayli azalmıştır. Haliyle, sınırlı bir zamanda yapılan temizlikleri en fonksiyonel biçimde gerçekleştirecek ürünlere duyulan ihtiyaç da artmıştır. Vakit kaybını en aza indirgeyecek kadar başarılı olabilen kir ve yağ sökücü temizlik malzemeleri, mutfak ve banyo temizliği yapan hanımların işini bir hayli kolaylaştırmıştır. Bu ürünler ayrıca kullanıldığı yerde hoş kokular bırakıp temizlik hissini uzunca süre hissetmenizi sağlar.

Banyo ve mutfakları her ne kadar temiz kullanmaya çalışsak da zamanla klozet ve mermer yüzeylerde kireç oluşumunu engelleyemeyiz. Bu kireçleri ise kireç sökücü temizleyiciler ile temizleyerek hijyenik ve uzun süre ferah kalabilen alanlara ulaşabilirsiniz. Banyodaki kireçlenme ve ya mutfaktaki yağ lekesi temizliği çoğu zaman vakit alacağı düşünülen ev işlerindedir. Ancak geliştirilen formüllerle bu işler artık oldukça kısa zaman almaktadır.

Hijyenden vazgeçemem, ancak buna ayıracak fazla vaktimde yok diyorsanız, belki de evin en önemli bölümlerinden olan mutfak ve banyo temizliğiniz için Avansas.com’da bulunan kategorilerdeki ürünlerden sipariş verebilir ve bu temizlik duygusunu uzun süre hissedebilirsiniz. Cif, Domestos, Cillit bang ve Kosla leke çıkarıcı ürünlerine Avansas farkı ile sahip olarak online alışverişte güven duygusunu yakından hissedebilirsiniz.

Sprey ve şişe formunda bulunan temizlik ürün seçenekleriyle siz de ihtiyacınıza uygun ürünü Avansas.com’un seçkin ve geniş ürün yelpazesinden güvenle satın alabilir ve banyo, mutfak, ev ve ofisinizde her zaman düşlediğiniz temizliğe ve hijyene ulaşabilirsiniz.