Ürün Kodu: 71238

Marka : Mühlen

Product State: A0

Mühlen SD 12 Plastik Spiral Ciltleme Makinesi

Product State: A0
  • Delik açma adedi: 21 
  • Makine ebatları: 380 mm x 220 mm x 120 mm
  • 80/70 gr A4 12 yaprak delme kapasitesi
  • 2 yıl garantili
  • 5 yıl delme bıçağı garantisi

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
Ürün Koli Boyutu550 mm x 435 mm x 400 mm
Ürün Boyutu420 mm x 268 mm x 190 mm
Makine Boyutu380 mm x 220 mm x 120 mm
Net Ağırlık6 kilogram
Brüt Ağırlık5.5 kilogram
Bağlama Kapasitesi380 yaprak
Yaprak Delme Kapasitesi12
Delik Açma Adedi21
Delik Boyutu3 x 8 mm
Delme Ciltleme Kolu(Ekstra)1 tane
Belge EbatlarıA4 ve küçüktür A4
Garanti Süresi2 yıl
Çivi Garanti Süresi5 yıl

Mühlen SD 12 plastik spiral ciltleme makinesi elinizde bulunan evrakları ciltleme ve birleştirme özelliğine sahiptir. Makine ebatları 380 mm x 220 mm x 120 mm ölçülerindedir. Ürün koli boyutu 550 mm x 435 mm x 400 mm ve ürün boyutu 420 mm x 268 mm x 190 mm ölçülerine sahiptir. Ürün brüt ağırlığı 6 kilogram, net ağırlık ise 5.5 kilogramdır. A4 ve A4’ten daha küçük olan boyutlardaki evraklarınızı birleştirme ve ciltleştirme işlemini gerçekleştirir. 

Tek seferde 21 adet delik açabilen Mühlen SD 12, ciltleme ve bağlama ünitesi sayesinde de birçok işi aynı makinede yapmayı başarır. Baskılı ciltleme kapasitesi 380 sayfa olacak şekilde üretilmiştir. Mühlen SD 12 evrakları birleştirme ve ciltleme işlemlerini sahip olduğunu ciltleme kolu sayesinde gerçekleştirir. Makinenin iç ve dış parçaları tamamen metal malzemeden üretilmiştir. 

Mühlen SD 12 Plastik Spiral Ciltleme Makinesi Bağlama ve Delme Kapasitesi Ne Kadardır?

Mühlen SD 12 plastik spiral ciltleme makinesi evraklarda tek seferde 21 delik açabilecek kapasitede üretilmiştir. Tam olarak 12 adet yaprak delebilen bu ürün A4 ve A4’ten daha küçük boyutlardaki sayfalar için tasarlanmıştır. Sayfaların delik boyutları 3 x 8 mm ölçülerine sahiptir. Aynı makinede bulunan bir diğer ünite sayesinde bağlama ve ciltleme işlemleri yapılabilir. Maksimum 380 yaprağa baskılı ciltleme yapabilecek kapasitededir. Makinenin ciltleme işlemi için üretilmiş olan taraklarına spiral ciltleme malzemesi oturtulur ve ciltleme işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Delinen belgeleri bağlamanızı sağlar. 200 yaprak belgeyi tek seferde bağlayabilen makine sizlere zaman tasarrufu sağlar ve işinizi kolaylaştırır. 

Mühlen SD 12 Plastik Spiral Ciltleme Makinesi Garantisi Var mıdır?

Plastik spiral ciltleme makinesi 2 yıl süre garantili bir üründür. Alman teknolojisi ile üretilmiş olan makine yapılacak işlemleri güvenle sağlar. Uzun ömürlü kullanıma uygun bir şekilde üretilen bu makine ekonomik bir model olmasıyla da öne çıkan ürünlerden biri haline gelmiştir. Mühlen SD 12 elinizdeki belgelerin delme ve bağlama işlemlerini gerçekleştirir. Yoğun bir şekilde yapılan bu işlemlerin kalitesi ve devamlılığı için kullanılan parçaların dayanıklı olması önemlidir. SD 12 plastik spiral ciltleme makinesinde bulunan delme ve bağlama işlemlerini sağlayan çiviler bu işe uygun üretilmiştir. Özel çelik malzemesi kullanılarak üretilen bağlama ve delme çivileri dayanıklılık gözetilerek tasarlanmıştır. Sahip olduğu 2 yıl garantisinin yanında içinde bulundurduğu özel parçalara da garanti süresi belirlemiştir. Malzemesi özel çelik olan delme ve bağlama işlemlerini sağlayan çiviler 5 yıl garanti süresine sahiptir. 

avansas.com üzerinden güvenli bir şekilde Mühlen SD 12 plastik spiral ciltleme makinesini dilediğiniz zaman sipariş edebilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgemizdeyseniz 1 iş gününde ürün teslim edilir. Sizler de tüm ihtiyaçlarınızı Avansas üzerinden satın alabilir, hızlı ve güvenli alışverişin keyfini sürebilirsiniz. 

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Mühlen SD 12 Plastik Spiral Ciltleme Makinesi
666,70 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.