Selpak Kağıt Havlular

Toplam 8 sonuç
%5 İndirimli
Stokta Yok

 

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Selpak - Selpak Professional Kağıt Havlular

Selpak kağıt havlular genel hijyeni ve maksimum kuruluğu sağlamak amacıyla tercih edilen temizlik ürünleri arasında yer alır. Selpak’ın geniş ürün yelpazesi içerisinde; tuvalet kağıdı, kağıt bez, peçete, mendil, kutu mendil ve havlu gibi ürünler de yer alır. %100 selüloz malzemesinden üretilen Selpak kağıt havlular, hijyeni ve konforu birlikte sunar.Selpak kağıt havlular, işlevsel özellikleri ile kullanıcılara geniş bir kullanım imkânı sunar. Günlük hayatta karşılaşılan durumlarda tercih edebileceğiniz ilk temizlik ürünlerinden biri olan Selpak Kağıt Havlu, farklı ortamlarda kullanılmaya müsaittir. Yaşam alanlarınız olan evleriniz başta olmak üzere Selpak Kağıt Havlu’yu; mutfakta, banyoda, ofiste, okulda, işte ve daha pek çok farklı alanda kullanabilirsiniz. Hijyenik ve temiz ortamlara kavuşmanıza yardımcı olan Selpak havlu, ultra emici özelliğe sahiptir. Ultra emici özelliği sayesinde çok az sayıda yaprak ile oluşan ıslaklıkları giderebilirsiniz. Suya dayanıklı bir yapıya sahip olan Selpak kağıt havlular, uzun süre parçalanmaz ve temizlik deneyiminizin devam etmesini sağlar. Selüloz hammaddesi ile insan sağlığı noktasında da önem arz eden Selpak Kağıt Havlu çeşitleri, doğal bir yapıya sahiptir. Hayatınızın her alanında ihtiyaç duyabileceğiniz Selpak Kağıt Havlu’ları siz de inceleyebilirsiniz. Pratik kullanımı, hafif yapısı ve taşınabilirliği ile dikkat çeken çeşitler arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Selpak Kağıt Havlu Çeşitleri

Ultra emiş gücüyle temizlik işlemini son derece kolaylaştıran Selpak kağıt havlular, oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunar. Burada yer alan kağıt havlu çeşitleri, temizlik alanındaki farklı ihtiyaçları karşılar niteliktedir. Selpak kağıt havlu çeşitleri incelendiğinde öne çıkanlardan birisi Selpak Dev Rulo Havlu’dur. Selpak Dev Rulo Havlu, süper emici halkalara sahiptir. Geniş hacmi sayesinde uzun süreli kullanım imkânı sunar ve 3 katlı bir yapıya sahiptir. Selpak Dev Rulo Havlu’yu pek çok farklı zeminde kurulama ve temizleme amacıyla tercih edebilirsiniz. Ürün çeşitlerinden bir diğeri ise Selpak Yağ Emici Kağıt Havlu’dur. Çok amaçlıdır ve fil gücünde emici özelliği bulunan halkalara sahiptir. Buçuk olarak kesilmiş yaprakları sayesinde kullanıcılara kolay ve pratik bir kullanım imkânı sunar. Selpak Yağ Emici Kağıt Havlu çeşitleri 3’lü ve 6’lı paketler halinde kullanıcıların beğenisine sunulur. Selpak markasının Extra Desenli Havlu adlı bir çeşidi de bulunur. Kendine özel desenleri bulunan ürün, bünyesinde hoş bir koku barındırır. Desenli havlu ihtiyacı bulunan kullanıcılar için oldukça ideal bir tercihtir. Daha güçlü bir yapıya sahip olan Selpak Comfort, özel bir ambalaja sahiptir. 540 yapraktan oluşan ürün, dev boy olarak satışa sunulur. Bir diğer kağıt havlu çeşidi ise Selpak Deluxe Bambu Havlu’dur. Bambu katkılı Selpak kağıt havluların yer aldığı ürünün ambalajında 8 adet 3 katlı kağıt havlu bulunur. İçerisindeki bambu katkısından dolayı ekstra emici özelliğe sahiptir. Diğer kağıt havlu çeşitlerine göre daha dayanıklı bir kağıt havlu satın almak isteyen kullanıcılar için Selpak Premium Kağıt Havlu uygun bir seçenektir. Selpak Premium Kağıt Havlu ürünü profesyonel bir kullanım sağlar. Selpak markası iş yeri gibi alanlarda kullanılmaya müsait olan kağıt havlu çeşitlerini de kullanıcıların beğenisine sunar. Bu noktada Selpak’ın dispenserlere uygun olarak üretilen kağıt havlu çeşitleri öne çıkar. İlgili ürün çeşitlerinden bir diğeri ise Selpak Extra Sensörlü Dispenser 6’lı Rulo Havlu’dur. Bununla birlikte Selpak Professional İçten Çekmeli Kağıt Havlu, Selpak Professional Extra Havlu, Selpak Extra Z Katlama Havlu, Selpak Professional Fotoselli Sensörlü Kağıt Havlu gibi ürün çeşitleri de mevcuttur. Eksta uzun ve jumbo olarak tanımlanan, diğer kağıt havlu çeşitlerine göre daha uzun bir yapıya sahip olan kağıt havlu çeşitleri de Selpak markası tarafından piyasaya sunulur. Görüldüğü üzere kağıt havlu kategorisinde yer alan ürünler oldukça çeşitlidir. Siz de geniş ürün yelpazesini inceleyerek ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun kağıt havluyu belirleyebilirsiniz. Ekstra dayanıklı ve doğal Selpak kağıt havlu çeşitlerinden birini tercih ederek maksimum temizliğe ve konfora rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Selpak Kağıt Havlu Fiyatları

Türkiye’nin öncü markalarından biri olan Selpak tarafından sunulan kağıt havlular, farklı istek ve ihtiyaçlara karşılık verir niteliğe sahiptir. Bu noktada Selpak kağıt havluların oldukça geniş bir yelpazeyi kapsadığı görülür. Geniş ürün çeşitliliği, kağıt havlu fiyatlarındaki çeşitliliği de beraberinde getirir. Böylelikle Selpak kağıt havlu çeşitleri farklı fiyatlar ile satışa sunulur. Selpak kağıt havluların fiyatlarının belirlenmesinde ise etkili olan birtakım faktörler mevcuttur. Bu faktörler, ürün fiyatlarına doğrudan etki eder. Selpak kağıt havlu fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan faktörlerden ilki, kağıt havlu çeşididir. Bu noktada farklı niteliklere sahip olan kağıt havluların fiyatlarında değişime rastlanır. Örneğin; yağ emici, bambu katkılı, premium gibi özel niteliklere sahip olan ürünler, yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Selpak kağıt havlu fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan unsurlardan bir diğeri de miktardır. Bu kapsamda incelendiğinde; paket içerisinde yer alan ürün miktarının fiyatları doğrudan etkilediği görülür. Çoklu paketlerde satışa sunulan kağıt havlular, fiyat açısından avantaj sunabilir. Selpak kağut havlu fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan faktörlerden bir diğeri de yaprak sayısıdır. Paket içerisinde yer alan kağıt havlulardaki yaprak sayısı arttıkça fiyatlar da aynı oranda artış gösterir. Aynı husus, yaprakların kalınlığı noktasında da geçerlidir. Bambu katkılı gibi yüksek emiş gücüne sahip olan ürünlerin fiyatları da diğer çeşitlerine göre farklılık gösterebilir. İşletmeler ve çeşitli iş yerleri için özel olarak üretilen Selpak dispenser kağıt havlular, özel bir tasarıma sahiptir. Dolayısıyla dispenserler için üretilen ürünler, günlük kullanım için üretilen ürünlere göre daha yüksek fiyatlardan satışa sunulur. Bu noktada siz de bütçenizi, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak ürün seçimini gerçekleştirebilirsiniz.

Selpak Kağıt Havlu Nerede Kullanılır?

Selpak kağıt havlu çeşitlerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Yüksek emiş gücüne sahip olan Selpak kağıt havlular, temizliğe ve hijyene ihtiyaç duyulan her ortamda kullanılmaya müsaittir. Selpak kağıt havluların yoğun olarak kullanıldığı alanlar genellikle mutfak ve banyolardır. Özellikle yemek yapımı sırasında oluşan yağ sıçraması, ıslaklık gibi durumlarda Selpak kağıt havlu çeşitleri kurtarıcı özelliğe sahiptir. Aynı şekilde su teması sonrası oluşan el ıslaklığı da Selpak kağıt havlu ile kısa sürede giderilebilir. Kurulama işleminin banyoda da hijyenik bir şekilde gerçekleştirilmesi için Selpak kağıt havlu gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Ter, ıslaklık, yağ, nem ve daha pek çok farklı durumda Selpak kağıt havlu çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Selpak Kağıt Havlu Nasıl Kullanılır?

Selpak kağıt havlu çeşitlerinin kullanımı oldukça pratiktir. Selpak kağıt havluyu elinizi kurulamak için kullanmadan önce ilk olarak elinizdeki fazla suyu akıtabilir, ardından Selpak kağıt havluyu katlayarak elinizi kurulayabilirsiniz. Havluyu katlamanız durumunda havlunun farklı yüzeylerini daha iyi bir şekilde kullanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Selpak kağıt havlu çeşitlerinin farklı yüzeylerdeki kullanımı da aynı şekildedir. Avansas’ta farklı bütçe ve ihtiyaçlara hitap eden Selpak kağıt havlu çeşitleri mevcuttur. Siz de Avansas’ı ziyaret ederek Selpak kağıt havluları inceleyebilir, kendinize en uygun kağıt havlu çeşidini satın alma fırsatına sahip olabilirsiniz.