Gıpta

Toplam 32 sonuç

1984 yılında kurulan ve 1990 yılında kendi ürünlerini üretmeye başlayan Gıpta, günümüzde kırtasiye ürünleri denince sektörde önde gelen markalardan biridir. Türkiye’nin en büyük defter üreticilerinden biri olarak Avrupa’da da satışlar yapmaktadır. Kalem, defter, ajanda, zımba, delgeç gibi daha pek çok kırtasiye, ofis, promosyon ve ambalaj üretimi yapmaktadır.

Defter İhtiyacınız İçin Gıpta’nın Geniş Yelpazesi

Gıpta denince akla ilk gelen şeylerden biri defter; defter denince de akla ilk gelen markalardan biri Gıpta’dır. Yaptığı büyük çaplı defter üretimi ile Türkiye’de bir dev haline geldiği için ürün yelpazesi içinde de çok sayıda çeşit bulunur. Spiralli, iplik dikişli, sert kapaklı, çizgili, kareli, resim, müzik, bloknot, büyük, küçük çok fazla model bulunur. Bunlar arasından kullanım alanınıza ve ihtiyacınıza en uygun olanı bulabilirsiniz. Sert kapaklı olmaları sayesinde suya ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda sayfaları da olası deformelere karşı korur.

Farklı sayfa sayılarına sahip Gıpta defter bulmanız mümkündür. Yoğun bir şekilde yazı yazacaksanız 150 sayfalık olanları; daha çok eskiz çalışmaları yapacaksanız resim defterlerini tercih edebilirsiniz. Özgün kapak tasarımlarına sahip Gıpta defterler sayesinde okulda ya da ofiste tarzınızı da yansıtabilirsiniz. Pratik bir kullanım için bazı modellerde lastik tutucu ve lastik kalemlik bölümleri de vardır. Ayrıca bu defterler beyaz, krem, siyah gibi çeşitli renklerde sayfalara sahiptir. Farklı ihtiyaçlara hitap eden Gıpta defterler, işlevli ve şık bir kullanım olanağı sunar.

Ajanda Tutkunları İçin Çok Çeşitli Gıpta Ajandaları

Ajanda tutmayı seviyor ve görselliğe önem veriyorsanız, Gıpta size birbirinden şık ve kullanışlı ajandalar sunuyor. Günlük olarak işlerinizi ve yaptıklarınızı bu ajandalara not alma keyfinizi, Gıpta ile zirveye taşıyabilirsiniz. Telli ya da iplik dikişli özelliğe sahip olan bu ajandalar ile gün içinde pratik kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Renkli ve ikonik tasarımlı kapakları ile Gıpta ajandalar oldukça şık bir görünüm de sunar. Farklı boyutlarda çeşitli modeller de vardır. Eğer daha az not alıyor ve yanınızda kolayca taşımak istiyorsanız, küçük boyutta ajandalar tam size göre.

Kapak tasarımlarında kullanılan deri, plastik, flexi malzemeler sayesinde hem oldukça dayanıklıdırlar hem de şık bir görünüm sunarlar. Bazı modeller lastikli bazıları ise mıknatıslı korumaya sahiptir. Bu sayede pratik bir kullanım olanağı verirler. Genellikle set halinde sunulan Gıpta ajandaları kalem, defter, kutu gibi ürünlerle bir aradadır. Ajandalara özel davranıyor ve değer veriyorsanız, bu setler tam size göredir. Her renk ve desende bulabileceğiniz Gıpta ajanda modelleri ile gün içinde not almak çok daha keyifli hale gelecektir.

Pratik Not Almak İçin Gıpta Bloknotlar

Ofiste ya da okulda pratik bir şekilde not almak istediğinizde bloknotlar size kolaylık sağlar. Dikey tasarıma sahip bu defterleri kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Gıpta bloknot çeşitleri spiralli, ipek dikişli, pp kapak, deri kapak, karton kapak gibi farklı tasarımlara sahiptir. Ayrıca bu çeşitler arasında kareli, çizgili, noktalı ve boş gibi farklı yaprak tasarımlarını bulmak da mümkündür. A4 ve A5 gibi çeşitli ebatlardaki bloknotlar arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda yaprak sayısı bakımından da oldukça fazla seçenek vardır. Hem pratik hem de şık bir kullanım için Gıpta bloknotlar, size keyifli ve kolay bir şekilde not alma olanağı verir.

Defter, ajanda, bloknot denince ilk tercihler arasında yer alan Gıpta, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile farklı ihtiyaçlara hitap ediyor. Bu birbirinden kaliteli ürünlere Avansas sayesinde ulaşabilirsiniz. Bu sayede aradığınız malzemeye kısa süre içinde sahip olabilir ve okul ya da ofis ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.