Jacobs

Toplam 10 sonuç

Kahve konusunda dünyanın önde gelen markalarından biri olan Jacobs, kurulduğu günden beri kahve tutkunlarını iyi, lezzetli ve kaliteli kahve ile buluşturmaya devam ediyor. Filtre kahve, hazır kahve ve kapsül kahve çeşitleri ile farklı damak zevklerini mutlu eden kahve markası Jacobs, deneyenleri eşi benzeri olmayan bir kahve deneyimine ortak ediyor.

Uzun Sohbetlerin Eşlikçisi: Jacobs Kahveler

Kaliteli kahve tüketmek isteyenlerin favori markası Jacobs, geniş ürün çeşitliliği ile uzun yıllardan beri kahve severleri memnun etmeye devam ediyor. Jacobs kahveler, güne keyifli bir biçimde başlamak veya yoğun koşuşturma içerisinde geçen güne kısa bir mola vermek isteyenlere bir fincan mutluluk vaad ediyor. Arabica ve Robusta çekirdeklerinin toplanmasının ardından özenli bir üretim süreci ile birlikte tüketicileri ile buluşan Jacobs filtre kahve çeşitleri sert bir kahveye hayır diyemeyenlerin favorisi olmayı sürdürüyor. Öte yandan, yumuşak içimli kahve arayanlar ise Jacobs aromalı filtre kahvelere yöneliyor. Jacobs hazır kahve çeşitleri, kahve hazırlamakla vakit kaybetmek istemeyen; vaktinin büyük bir kısmını keyfe ayırmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Kahvesini bir barista gibi ustalıkla hazırlamak isteyenler ise aradıkları profesyonel kahve lezzetini Jacobs kapsül kahve çeşitlerinde buluyor.

Güne Kahvesiz Başlayamayanlar İçin: Jacobs Filtre Kahveler

Yeni nesil kahvecilik ile birlikte popülaritesini her geçen gün giderek artıran filtre kahveler, Jacobs deneyimi ile kahve severleri eşsiz bir kahve deneyimine ortak ediyor. Kahvesiz ayılamam diyenlerdenseniz en kaliteli kahve çekirdeklerinin öğütülüp özenle kavrulması ile elde edilen Jacobs filtre kahve çeşitleri tam size göre! Gün içinde kaybettiğiniz enerjiyi, yalnızca bir fincan kahve ile yeniden fulleyen Jacobs filtre kahveleri tercihinize en uygun demleme seçenekleri ile kolaylıkla demleyebilir; zahmetsiz bir kahve keyfi yaşayabilirsiniz. Orta-sert bir içim lezzeti arıyorsanız, 500 gramlık ambalajlarda satışa sunulan Jacobs Monarch Aromalı Filtre Kahve çeşitlerini denemenizi tavsiye ederiz. Ek olarak kahvenizin sert olmasını tercih ederseniz, 250 ve 500 gramlık ambalajlarda satın alabileceğiniz aromasız filtre kahveleri deneyebilirsiniz.

Zahmetsiz Bir Kahve Deneyimi: Jacobs Granül Kahveler

Gün içerisinde kendinizle kalmak istediğinizde veya zihninizi dinlendirmek istediğinizde vakit kaybetmeden iyi kahve tüketmek isterseniz Jacobs granül kahve çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Jacobs’un çok çeşitli hazır kahve seçenekleri arasında damak zevkinize uyan bir tat mutlaka vardır! Zengin aromaları ile kahve severlere unutulmaz bir kahve keyfi sunan Jacobs hazır kahveler arasından sizin için en ideal tadı bulmak için tek yapmanız gereken Avansas’ın Jacobs granül kahve kategorisine göz atmak… Eğer şeker tüketmiyorsanız, Jacobs 2’si 1 arada şeker ilavesiz ürünü tercih edebilirsiniz. Öte yandan yoğunluk beklentinize göre, 3’ü 1 arada yoğun lezzet veya yumuşak lezzet seçeneklerini de deneyebilirsiniz. Her yudumda Jacobs kalitesini en yüksek seviyede hissetmek isterseniz, çözünebilir formdaki Jacobs Cronat Gold hazır kahveyi de tercih edebilirsiniz. İstediğiniz Jacobs hazır kahveleri fincanınıza döktüğünüz sıcak su yardımı ile dakikalar içerisinde demleyebilir, kahve keyfine başlayabilirsiniz!

Profesyonel Bir Kahve Keyfi: Jacobs Kapsül Kahveler

Jacobs uzmanlığı, elbette kapsül formdaki kahvelerinde de kendini belli ediyor! Mükemmel espresso lezzetini daha ilk yudumunuzda fark edebileceğiniz Jacobs kapsül kahve çeşitleri, dengeli bir tat arayışında olanların ilk tercihi oluyor. 10’lu kapsüller halinde satılan ve farklı aromalar ile tatlandırılan Jacobs kapsül kahvelerin her biri Nespresso kahve makinesi ile uyumludur. Hazırlama aşaması oldukça pratik olan kapsül kahvenizi, Nespresso içerisine yerleştirdikten sonra çok kısa bir sürede demlendiğini görebilirsiniz. Kuruluş yeri Almanya olsa da bugün dünyanın dört bir yanında keyifle tüketilen kahvelerin üreticisi Jacobs ile siz de aradığınız gibi bir lezzet yolculuğuna çıkabilirsiniz. Size en uygun Jacobs kahve çeşidini ise işyerinin alışveriş yeri Avansas üzerinden tek tıkla satın alabilirsiniz!