Jacobs Kapsül Kahve

Toplam 1 sonuç

Jacobs kapsül kahve çeşitleri, aromanın daha iyi korunmasını sağlar ve daha yoğun bir tat deneyimi sunan yüksek kaliteli alüminyum kapsüller ile sunulur. Her biri Nespresso kahve makinesi ile uyumludur ve çözünebilir kahvelerin tadından hoşlanmayanlar için ideal bir seçenektir. Siz de Jacobs kapsül kahve çeşitleri arasından en sevdiğiniz aromayı seçerek, her bardakta yoğun kahve aromasının keyfini sürebilirsiniz.

Yoğun Aroma

Çözünebilir kahvelere oranla kapsül kahve çeşitlerini tüketirken kahve tadını ve aromasını daha yoğun şekilde hissedebilirsiniz. Damak tadınıza uygun bir tat bulabileceğiniz Jacobs markasının kapsül kahve çeşitleri de her içimde size farklı ve yoğun aromalar sunar.

Uzun Ömürlü Özel Ambalaj

Alüminyumdan üretilen özel ambalajları ile sunulan Jacobs kapsül kahve çeşitleri tazeliğini ilk günkü gibi koruması için titizlikle paketlenir. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda bile lezzetinden ödün vermeyen enfes kahveler hazırlayabilirsiniz.

Lezzetiyle Büyüleyen Jacobs Kapsül Kahve Çeşitleri

Jacobs kahve çeşitleri, özel aromaları ile kahve severlere mükemmel bir kahve deneyimi yaşatır. Damak tadınıza en uygun Jacobs kapsül kahve çeşidini bulmak için aşağıdaki detaylı tadım notlarından yararlanabilirsiniz:

  • Espresso 7 Classico:Karşı konulmaz aromasıyla Jacobs’un en sevilen kapsül kahve çeşitlerinden birisidir. 10’lu paketler halinde satılır. Dengeli ve meyvemsi bir aromaya sahip olan bu kahve ile hazırladığınız her bardakta mükemmel espresso lezzetine doyabilirsiniz. Hem kokusu hem de tadıyla sizi mest edecek Jacobs Espresso 7 Classico Kapsül Kahve ile gün içinde daha enerjik hissedecek, motivasyonunuzun arttığını fark edeceksiniz.
  • Espresso 10 Intense: Kahve içerken orijinal kahve tadını ve aromasını daha yoğun hissetmeyi sevenler için ideal bir seçimdir. İki çeşit kahve çekirdeğinin harmanlanması ile oluşur, oldukça güçlü bir aromaya sahiptir. Sert kahve aromasını doğrudan tattığınız kahvelerden hoşlanmıyorsanız bu kahveyi krema, süt ya da şeker ekleyerek daha yumuşak içimli hale getirebilirsiniz. Jacobs Espresso !0 Intense Kapsül Kahve Nespresso ile uyumlu 10 kapsül içeren çoklu paketler halinde satılır.
  • Lungo 6 Classico:Jacobs, hafif ve yumuşak aromalı kahvelerden hoşlananların tercihidir. Normale oranla daha fazla su kullanarak hazırlanan bir kahve çeşidi olan lungo severler için bu eşsiz lezzeti Nespresso kahve makinesi ile uyumlu hale getirir. Her yudumda mükemmel lungo lezzetine doyacağınız keyifli kahve molalarının yıldızı olacak Jacobs Lungo 6 Classico Kapsül Kahve 10’lu paketler halinde satılır.
  • Lungo 8 Intenso: Gün içinde enerjinizin düştüğünü hissettiğiniz anda Jacobs Lungo 8 Intenso Kapsül Kahve ile vereceğiniz bir kahve molası fiziksel ve mental olarak sizi yenileyecektir. Enerji verici ve canlandırıcı, yoğun bir kahve aroması vardır. Nespresso kahve makinesi ile uyumlu 10 kapsülden oluşan ekonomik paketler halinde satılır.

Özenle seçilen kahve çekirdeklerinden hazırlanarak, özel ambalajında sunulan Jacobs kapsül kahve çeşitleri ile gün içinde enerjinizi yenileyebilir ve mükemmel bir kahve deneyimi yaşayabilirsiniz. En orijinal ve en kaliteli aromaları bardaklarınıza taşıyan Jacobs kapsül kahve çeşitlerini Avansas üzerinden inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Jacobs Kapsül Kahveler, Kapsül Kahve Makineleri ile Kullanımı Uygun mudur?

Diğer kahvelere oranla daha yoğun bir aroma sunan Jacobs kapsül kahve çeşitlerinin tümü  kahve makineleri ile uyumludur. Çoklu paketlerin içinden çıkan kapsülleri makineye tek tek yerleştirerek, her bardakta yoğun aromalı ve lezzetli kahve deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca Jacobs kapsül kahveler, Nespresso kahve makinelerine uygun şekilde üretilmiştir.