Toplam 31 sonuç

Ofis Koltukları, Bilgisayar ve Çalışma Sandalyeleri

Ofis mobilyaları, hem çalışanların hem de ziyaretçilerin motivasyonunu arttıran önemli bir detaydır ve görüntüye olduğu kadar fonksiyonelliğe ve konfora da dikkat edilmesi gerekir. Ofis dekorasyonunun bir parçası olan ofis koltuğunun da, çalışırken gün boyu oturulduğu için konfor odaklı seçilmesi, rahat bir çalışma ortamına sahip olunmasına zemin hazırlar. Ofis sandalyesinin yanı sıra, bilgisayar ve çalışma koltuğu olarak daha çok ev içi kullanımda tercih edilen ürünlerin alımında da, rahatlık baz alınarak seçim yapılmalıdır.
Gün boyu oturduğunuz ofis sandalyesinin, yüksekliğinin ayarlanabilir olması, ayakların yere değebilmesi açısından oldukça önem taşır. Sırt ve bel bölgenizin denk geldiği noktaların ergonomik bir şekilde tasarlanmış olması ise duruş bozukluğu ve osteoporoz gibi omur rahatsızlıklarının oluşumunu engeller. Kollarınızı dinlendirmek ve gerektiğinde destek alarak çalışmak için kollu ofis koltukları da tercih edebilirsiniz. Bel desteği olan çalışma koltukları, ihtiyaç duyduğunuz konforu sağlayarak size rahat bir kullanım sunar. Bütün gün hareketsiz kalan bacaklarda sinir uyuşmalarının oluşmaması için de, koltuğun bacaklar ile arasında birkaç cm boşluk payına sahip olması gerekir. Diğer bir yandan, ofis sandalyelerinin belli bir kalite standartına uygun olması, kısa zamanda yıpranma ve arızalanma gibi problemleri de elimine eder.
Tüm bu teknik detayların yanı sıra, ofis koltuğu fiyatları, hem özelliklerine hem de kullanım amacına göre farklılık gösterir. Ayarlanabilir yükseklik mekanizmasından ağırlık kontrollü yatar sisteme, 360 derece dönebilen tekerlek düzeneğinden nerede kullanılacağına kadar birçok detay fiyatta değişkenlik yaratır. Bu açıdan kullanım amacı dikkate alınarak koltuk seçimi yapılmalı ve ihtiyaca uygun özelliklere sahip bir koltuk alınmalıdır. Ev içi kullanım için Comfort Venus veya Comfort Relax model çalışma sandalyeleri, ofis içi kullanımlarda ise Comfort Voyager ya da Comfort Mercury gibi ofis koltuk modelleri tercih edilebilir. Özellikle gün boyu oturulan yönetici koltuklarında ise, koltuğun kumaşı, yapısı ve teknik malzemeleri gibi konforunu oluşturan tüm detaylarına dikkat edilmelidir. Comfort Uranus ve Comfort Atlantis gibi modeller bu bağlamda yönetici koltukları için iyi seçimlerdir.
Kalite standartlarına uygun büro koltuğu satın almak için en uygun fiyatları Avansas.com üzerinden inceleyebilirsiniz. Siyah büro koltuğu, siyah ve diğer renklerde ofis koltukları kategorimizde listelenmektedir. Büro koltuğu seçiminde metal ayaklı çalışma sandalyesi tercih edebilirsiniz.
Metal ayaklı ofis koltukları beğeninize sunan ofis ve kırtasiye malzemeleri alışveriş sitesi Avansas.com’dan, siz de ihtiyacınıza uygun ürünlere göz atabilir ve hızlı teslimat avantajından faydalanabilirsiniz. Hem estetik görüntüsü hem de rahatlığı ile dikkat çeken daha yüzlerce ofis koltuğu modelleri arasından dilediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek ofisinize konforlu şıklığı getirebilirsiniz.