Artline

Toplam 23 sonuç

Yaklaşık 50 yıldır ofis ve kırtasiye malzemeleri alanında üretim yapan Artline, hem yazım hem de çizim için oldukça kaliteli ürünlere sahiptir. Özellikle teknik çizim yapan kişiler tarafından sıkça tercih edilir ve kalitesi ile dünyaca tanınmıştır. Her amaca yönelik olarak ürettiği çok çeşitli kalemleri ve işaretleyicileri ile günümüzde oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Çizim kaleminden kaligrafi kalemine, imza kaleminden tahta kaleme kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Her Türlü Çizim için İdeal Uç Kalınlığında Artline 

Hassasiyet gerektiren teknik çizimlerde doğru kalemi tercih etmek çok önemlidir. Bu konuda en belirleyici unsurlardan biri kalemin uç kalınlığıdır. Artline bu konuda çok geniş bir yelpaze sunarak farklı uç kalınlıklarına sahip çizim kalemleri sunar. Artline çizim kalemleri özellikle iş hayatında proje oluştururken, okul için teknik çizim yaparken ve yazı yazarken oldukça avantaj sağlar. 0.1, 0.3, 0.5, 0.7 gibi farklı uç kalınlıklarındaki çizim kalemleri ile istediğiniz gibi çizim yapmanız artık çok daha kolay!

Artline çizim kalemlerinde kullanılan mürekkepler, su bazlı pigmente sahip olduğundan solmaya ve suya dayanıklı yapıdadır ve uzun süre kalıcılık sağlar. Aynı zamanda hızlı kuruma özellikleri sayesinde de hızlı yazım ve çizim için idealdir. Yüzey üzerinde bozulmadan kalır ve akıcı bir çizim deneyimi sunar. Şık ve ergonomik tasarıma sahip Artline çizim kalemleri ile konforlu kullanım yapabilirsiniz. Eli yormayan gövdesi ve ince yazı yazabilme özelliği sayesinde uzun süre yazım ve çizim yaparken size kolaylık sağlar.

Sanatsal Yazıların Olmazsa Olmazı Artline Kaligrafi Kalemler

Kağıt üzerinde farklı kalınlıklarda görsel açıdan daha iyi yazı yazmayı sağlayan Artline kaligrafi kalemleri, sanatsal yazım yapmanıza yardımcı olur. Estetik yazılar yazmak ya da çeşitli süslemeler yapmak için bu kalemler idealdir. Ayrıca uç kalınlığının yanı sıra renk açısından da çok fazla çeşit vardır. Diğer öne çıkan özellikleri;

  • Su bazlı pigment mürekkebe sahip oldukları için solmaya ve suya karşı dayanıklıdır; ayrıca insan sağlığı açısından da zararlı değildir. 
  • 350 metreye kadar yazım kapasitesine sahip oldukları için uzun süreli kullanım yapmanızı sağlar. 
  • Ayrıca gövdesi de kaliteli materyallerden üretildiği için darbelere karşı dirençlidir. 
  • Yazım ve çizim işleri yaparken mürekkebin kağıdın arkaya geçmemesini de sağlar. Böylece daha kolay bir şekilde kaligrafik yazılar yazabilirsiniz. 
  • 1, 2, 3 ve 5 mm’lik seçenekler arasından ihtiyacınıza uygun olarak seçim yapabilirsiniz. 
  • Kullanıcı dostu tasarımı ve ergonomik gövdesi sayesinde konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu alanda kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alan Artline kaligrafi kalemleri, polyester fiber uçları ile hem kaliteli hem de konforludur. 

Özel Kullanım Alanları için Özel Artline Kalemleri

Bazı alanlarda kullanım için özel ve farklı özelliklere sahip kalemlere ihtiyacınız vardır. Belgelere hızlı ve lekesiz bir şekilde imza atmak için Artline imza kalemlerini kullanabilirsiniz. Hızlı kuruma özelliğine sahip olan bu kalemler, ideal kalınlıktaki uçları ile imzanızın net bir şekilde görünmesini sağlar. Aynı zamanda akışkan mürekkepleri de kesintisiz yazım imkanı sunar. Günlük yazım için de ideal olan Artline imza kalemleri ile hızlı bir şekilde yazı yazmanız da mümkündür. Gün içinde çok sık evraklarla işiniz oluyorsa, imza kalemi tam size göre!

Kurulduğu günden beri yenilikçi tasarımlarına devam eden Artline’nin bu kullanışlı kalemleri ile işlerinizi çok daha kaliteli ve pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Farklı çeşitlerdeki pek çok Artline kalemi, Avansas’ın geniş ürün yelpazesi içinde yer alır.