Ürün Kodu: 64299
Ürün Barkodu: 8697236393734

Marka : Gıpta

Product State: A0

Gıpta Prisma Bloknot Çizgisiz A5 100 Yaprak

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Selofanlı sert lamine kapak
  • Kullanışlı çift spiralli
  • 60 gram kağıt gramajı
  • Perforasyonlu sayfalar
  • Çizgisiz A5 100 yaprak

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Gıpta Prisma Bloknot Çizgisiz A5 100 Yaprak Özellikleri
Gramaj60 Gram
Sayfa Sayısı100
BoyutA5
KapakSelofanlı Sert Kapak
Sayfa TipiÇizgisiz
Tel TipiSpiralli
RenkBeyaz

Gıpta Prisma bloknot A5 boyutundadır. Çizgisiz olan bloknotun sayfa sayısı 100 adettir.  60 gr ağırlığındaki Gıpta Prisma bloknot sert arka kapağı sayesinde kullanım konforu sağlar. Gıpta Prisma bloknot selofanlı sert lamine kapak özelliği ile sıvı ve benzeri maddelere karşı koruyucu nitelik taşımaktadır. Ürün çift spirali ile dayanıklıdır. Perforasyon özelliği ise kâğıtları birbirinden koparabilme imkânı tanır. Gıpta Prisma bloknot çizgisiz A5 100 yaprak özellikleri ile her yaş grubu için kullanım imkânı sağlar.

Gıpta Prisma Bloknot Çizgisiz A5 100 Yaprak Zemin Üzerinde Kayma Yapar mı?

Gıpta Prisma bloknot çizgisiz A5 100 yaprak sert arka kapağa sahiptir. Sert arka kapağı sayesinde kullanıldığı zemin üzerinde kayma yapmaz ve böylece kullanım kolaylığı sağlar.

Gıpta Prisma Bloknot Çizgisiz A5 100 Yaprak Her Bir Kâğıt Bloknottan Kolay Ayrılabilir mi?

Perforasyonlu spiral ile bloke edilmiş olan Gıpta Prisma bloknot çizgisiz A5 100 yaprak sayfaların ayrılması bakımından oldukça pratiktir. Çift spiral ile aynı zamanda sayfaların dağılma, kopma ve benzeri sorunlarında önünü almaktadır.

 Gıpta Prisma Bloknot Çizgisiz A5 100 Yaprak Uzun Ömürlü müdür?

Gıpta Prisma bloknot çizgisiz A5 100 yaprak ürünün sert arka kapağı vardır. Çift spiralli ve selefonlu sert lamine kapağı olan bloknot, bu özellikleri ile bir taraftan kullanım kolaylığı sağlarken, diğer yandan ürünün uzun ömürlü olmasını da sağlamaktadır. Gıpta Prisma bloknot çizgisiz A5 100 yaprak üretiminde çift spiral kullanılmıştır. Bu özellik sayesinde kopma ve dağılma gibi sorunlar bertaraf edilmiştir. GıptaPrisma bloknot çizgisiz A5selefonlu lamine kapağı ile ürünün dayanıklılığını artırmaktadır. Ayrıca, lamine kapak ile Gıpta Prisma bloknot çizgisiz A5 100 yaprak nemlenmesinin önüne geçilmiş böylece sıvı dökülmesi ve benzeri durumlarda da ürünü korumaktadır.  Gıpta Prisma bloknot çizgisiz A5 100 yaprak özellikleri ile ürün kullanım süresinin uzatılması sağlanmıştır. Kâğıt ağırlığı 60 gramdır. Kâğıt gramajı için standart ölçülerde olan bu sayı ile dayanıklılık açısından oldukça yeterlidir.

Gıpta Prisma Bloknot Çizgisiz A5 100 Yaprak Fiyatı Uygun mudur?

Gıpta Prisma bloknot çizgisiz A5 100 yaprak kullanım amacı göz önüne alındığında kullanım ömrünü uzatan özellikleri de göz önünde tutulduğunda fiyatı uygundur.  Pratik ve kullanıma uygundur. Sert arka kapağının sağladığı konforla Gıpta Prisma bloknot çizgisiz A5 100 yaprak fiyatı oldukça uygundur.

Gıpta Prisma Bloknot Çizgisiz A5 100 Yaprak Geniş Kullanım Alanı Sunmakta mıdır?

Teknoloji kullanımının arttığı ve teknolojinin hayatlarımızın vazgeçilmez bir parçası olduğu zamanlarda bulunuyoruz. Teknolojinin yadsınamaz ve evrensel kabul gören mevcut bütün kolaylıklarına rağmen bir takım gereklilikler söz konusudur. Bütün bunlarla beraber teknolojinin evrensel gelişimine rağmen bir dizi bazı alışkanlıklarımız önemini ve ihtiyaç noktasındaki özelliklerini yitirmemiştir. Bloknot kullanımıda bunun bir örneğidir. Gıpta Prisma bloknot çizgisiz A5 100 yaprak da oldukça geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Çizgisiz olması, kullanım alanını sınırlandırmak ile beraber, 100 adet sayfa sayısı ile kişilerin çantasında veya elinde rahatça taşımalarına olanak sağlamaktadır. İster ofiste, ister evde çalışma odasında, istenirse de okul çantasının içinde taşınıp kullanılabilecek olan bloknot, gün içinde gerekli planlamalar için tüm ihtiyacı karşılayacaktır. Sahip olduğu tüm özellikleri ile Gıpta Prisma bloknot hızlı teslimat bölgemizde iseniz siparişiniz, 1 iş gününde teslim edilir.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Gıpta Prisma Bloknot Çizgisiz A5 100 Yaprak
72,60 TL KDV
DAHİL
Toplu alım avantajınız 7,8 TL
64,80 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.