İş Güvenliği

İş Güvenliği Ürünleri

Çalışanları iş kazası veya meslek hastalıklarından korumak, çalışma ortamındaki fiziki şartları düzeltmek, işçilere iş kazasına karşı tedbir olarak gerekli olan teçhizatı temin etmek, iş yeri sahiplerinin kanuni yükümlülüğü olarak kabul ediliyor. Bakanlığın yaptığı denetim sırasında eksikler bulunduğunda, işin durdurulması, işletmenin kapatılması gibi cezalar uygulanabiliyor. Avansas.com, çalışanların can güvenliğini sağlamak adına gerekli iş güvenliği malzemeleri kapsamında ihtiyacınız olan pek çok ürünü bir arada sunuyor.

Tüm ofislerde, fabrika veya küçük üretim atölyelerinde, şantiyelerde, yasal zorunluluk gereği bulundurulması gereken iş güvenliği malzemeleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Merdiven kaydırmaz bant, yalıtkan izole halı, toz maskesi, koruyucu iş gözlüğü, koruyucu kulak tıkacı, nitril eldiven gibi gerekli olabilecek malzemeleri Drager, Tesa, Essafe, Ege gibi markalar arasından karşılaştırma yaparak satın alabilirsiniz.

El telsizleri, iş yerine giriş çıkışlarda kullanılacak yaka kartı ve aksesuarları, sizi ve çalışanlarınızı faaaliyet yapılan zeminde bulunabilecek tehlikelerden koruyacak iş ayakkabısı, kaygan zemin uyarı levhaları, 'Personel Harici Giremez' gibi farklı uyarı levhalarını inceleyebilirsiniz. İlk yardım malzemeleri, su geçirmez yağmurluk, baret gibi faaliyet sektörünüze göre ihtiyaç duyabileceğiniz iş güvenliği malzemeleri arasından size en uygun olanları seçebilirsiniz.

Gerek hizmet gerekse üretim ve satış pazarlama alanında çalışan firmaların, küçük işletmelerin, inşaat ve dış cephe faaliyetleri yapan iş yerlerinin güvenlik ihtiyaçlarına cevap verebilen ürün yelpazesi içinde, ticaret yapan mağaza veya ofislerde gerekli olabilecek para kasaları da bulunur. Mas, Rem, Aselsan, Mirax, Motorola gibi markaların iş güvenliği ürünlerini fiyatları bakımından inceleyerek Avansas.com güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.