Toplam 29 sonuç

Yazı Tahtası Kalemleri

Tebeşir ile yazı yazılan o kara tahtaların modası çoktan geçti. Artık tüm okullarda, dershanelerde, etüt merkezlerinde ve iş yeri ofislerinde beyaz yazı tahtalarına kolayca rastlayabilirsiniz. Hem sağlık açısından, hem de kullanım kolaylığı bakımından çok daha pratik olan yazı tahtaları ile siz de ofisinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Duvara monte edilebilen, tekerlekli ya da ayaklı yazı tahtası çeşitlerinin üzerine yazı yazmaya yarayan yazı tahtası kalemi, günümüzde birçok iş yerinin vazgeçilmezi olmuştur. Özellikle toplantı odalarının baş köşesinde yer alan yazı tahtaları, tüm çalışanlar tarafından unutulmaması gereken noktaların ve önemli planların yazıldığı bir not defteri gibidir. Mühendislik ve mimarlık gibi hesaplamalara ihtiyaç duyulduğu sektörlerin, reklam ajanslarının ve daha birçok farklı iş kolunun yazı tahtaları ile proje planlamalarını gerçekleştirerek iş takiplerini yaptığına rastlayabilirsiniz.

Peki ya beyaz tahta kalemi mürekkebi sayesinde alacağınız kalemleri uzun yıllar boyunca kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? O halde hemen hatırlatalım: tahta kalemi mürekkebi sayesinde artık yazamayan, iyice silikleşen ya da havası kaçan tüm kalemlerinizi yeniden doldurarak kullanabilirsiniz. Kalemlerin kapağını açarak doldurabileceğiniz bu mürekkepler, gene aynı şekilde keçe uçlara nüfuz ederek kullanıma duraksamadan devam etmenizi sağlarlar. Beyaz tahtalarda kaliteli kullanım kolaylığı sağlayan bu ürünler ile ofis ihtiyaçlarınızı tamamlayabileceksiniz.

Lamine ya da emaye yüzeyli tahtanın üzerine defalarca yazı yazıp silebileceğiniz yazı tahtası kalemlerine Avansas.com farkı ile sahip olmaya ne dersiniz? Kırmızı, siyah ve mavi gibi temel renklerde üretilen yazı tahtası kalemleri ile beyaz tahta yüzeylerde iz bırakmadan yazı yazabilir, dilediğiniz zaman da kolaylıkla silebilirsiniz. Pilot, Edding ve Faber-Castell beyaz yazı tahtası kalemi çeşitlerine uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilmek için yapmanız gereken tek şey, Avansas.com’a girip beğendiğiniz ürünü sipariş vermeniz olacaktır.

Avansas.com’un müşteri memnuniyetini esas alan pazarlama stratejisi gereğince 1 gün içinde kapınıza teslim edilen siparişiniz sayesinde online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. E-ticaretin güvenilir yüzü olan Avansas dünyasına sizleri de davet ediyoruz! Eğer siz de ofis eksikliklerinizi tamamlamak istiyorsanız, mutlaka Avansas.com’a girin ve kaliteli ofis malzemelerine sahip olun.