Ürün Kodu: 102546
Ürün Barkodu: 9000101412543

Marka : Pril

Product State: A0

Pril Losyon Sıvı Bulaşık Deterjan Aloevera 750 Ml

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 750 ml hacminde
  • Zorlu yağlara karşı suda bekletme etkisi
  • Kalıntı bırakmayan etkili formül
  • Sağlığa uygun ve hijyenik
  • Aloe vera kokulu

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Pril Losyon Sıvı Bulaşık Deterjanı  750 ml
Marka Pril 
Gramaj 750 ml
Aroma Aloe Vera
Yoğunluk Sıvı
Renk Beyaz
Kullanıldığı Alan Hijyen

Pril losyon bulaşık deterjanı aloe vera aromalı bir deterjandır. Sıvı halde üretilen bir deterjandır. İçerisinde bulunan katkılar sayesinde bulaşıklar sorunsuz bir şekilde yıkanmaktadır. Aloe vera aromasının verdiği koku sayesinde yıkanacak bulaşıktaki kötü kokular giderilir. Kullanılan sıradan deterjanlara göre daha etkilidir. Diğer deterjanlarla kıyaslandığında iki kat daha etkili olduğu gözlenmektedir. 750 ml olan bu sıvı deterjan, “bitti” derdi olmadan kullanılabilecek bir üründür. Yoğun içeriği sayesinde birkaç damla ile bütün bulaşıklar temiz hale gelebilmektedir. Farklı gramajlarda üretilmiş sağlanan Pril bulaşık deterjanının 750 ml olarak üretilmiştir.

Pril Losyon Sıvı Bulaşık Deterjanı Kolay Durulanır mı?

Kullanılmış olan diğer deterjanlara oranla çok daha etkili olan Pril elde yıkama bulaşık deterjanı yine onlara oranla çok daha kolay durulanmaktadır. Bulaşık yıkama esnasında yoğun içeriği sayesinde birkaç damla kullanılması yeterli olan Pril bulaşık deterjanı az kullanıldığı için daha kolay ve kısa sürede durulanmaktadır. Konsantre etkisi sayesinde çabuk durulanırken su tüketimini de en aza indirerek doğaya destek olmaktadır. Pril sıvı  bulaşık deterjanı sadece bir bulaşık deterjanı değildir. Aynı zamanda yağ çözücü, parlatıcı etkisi ve elde kuruluk yapmama gibi etkileri vardır. Pril kalın yağ tabakalarını bile kolaylıkla çözen bir deterjandır. Pril bulaşık detarjanı yıkama deterjanının bütün bu özelliklerinin yanı sıra elde kuruluk yapması, sağlığa zarar verip vermemesi de merak konusudur. İçerisinde kimyasal olmayan deterjan yoktur. Fairy’nin elde kuruluk yapmaması ve sağlığa zararlı olmaması en önemli özelliklerindendir.

Pril Bulaşık Yıkama Bulaşık Deterjanı Fiyatı Uygun mudur?

Pril bulaşık deterjanı birçok farklı biçimde üretilip bize sunulmaktadır. Yaşam koşullarına göre her tüketicinin alışverişi değişkenlik gösterir. Bu değişkenliğe sebep olan etkenlerden hane sayısı ve bütçesi en önemli unsurdur. Az sayılı bir hanede yaşayan tüketici bir ürün alırken kalabalık hanede yaşayan bir tüketici ya da bulaşık deterjanının kullanılacağı bir işletme birden fazla ürün almayı talep edebilir. Pril bulaşık detarjanı  tek ve paketler halinde satılmaktadır. Yaşam koşuluna göre isteyen bir tane alabilir ya da birden fazla almak isteyen bir tüketiciye toptan alışveriş imkanı sunulmaktadır. Üstelik diğer deterjanlarla kıyaslandığında  temizleme kalitesi iki kat daha güçlü olmasına karşılık tek ve toplu satılan deterjanların fiyatı oldukça uygundur ve herkesin kolaylıkla sahip olabileceği bir üründür. Doğaya destek olmak isteyenlerin, sağlığını düşünenlerin, deterjanlar elde kuruluk yapıyor diyenlerin ve limon kokusu sevenlerin en çok tercih ettiği deterjan olmuştur.

 

 

 

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Pril Losyon Sıvı Bulaşık Deterjan Aloevera 750 Ml
80,28 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.